20.
RZ GO Kľačno
23.7.-1.8.2021 - X účastníkov


4.
RZ Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
Horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


LŠT KONÍK 2019 - ZLOŽENIE DRUŽSTIEV

 

Rasťove diviačie klobásky

Štvorlístok a řeřicha vole!

Rožok v párku

1

Karol Kostelanský

1

David Petrek

1

Adriana Vozárová

2

Ema Walterová

2

Daniel Chlpek

2

Dominik Petrek

3

Timur Smaho

3

Oliver Libich

3

Oliver Michalička

4

Nina Kubíková

4

David Juračák

4

Kristián Kapec

5

Nina Holeštiaková

5

Sofia Plachetková

5

Oliver Viktor Kuskov

6

Martin Hamaš

6

Gréta Kapolková

6

Jiří Koška

7

Alex Matejov

7

Peter Zverka

7

Natalia Havaldová

8

Filip Štelbaský

8

Adam Biskupič

8

Barbora Paverová

9

Romana Enya Libichová

9

Sophia Valentová

9

Michal Livňanský

10

Tomáš Strapec

10

Alex Krivda

10

Alex Bartal

Vedúci:

Rastislav Diviak

Vedúci:

Martin Starovič

Vedúci:

Oliver Spaček

 

1

Prečo práve ja?

Good idea

Smradľavé zmrzliny

1

Ondrej Vadila

1

Martin Šandor

1

Adam Cedzo

2

Simona Bochničková

2

Danka Ďatelová

2

Róbert Bajnok

3

Šimon Libich

3

Slavomír Zaťko

3

Karol Borsík

4

David Eliáš

4

Boris Trnka

4

Matej Krajčírik

5

Martin Göllner

5

Ľubana Holeštiaková

5

Samuel Petruš

6

Silvia Fajtáková

6

Lucia Strišková

6

Jaroslav Čertík

7

Šimon Choma

7

Matej Lanža

7

Teodor Malaschitz

8

Martina Šošovičková

8

Lívia Cukerová

8

Jana Jankechová

9

Marek Lovčičan

9

Marko Kostelník

9

Alžbetka Kapolková

10

 

10

 

10

 

Vedúci:

Martin Očko

Vedúci:

Tomáš Perička

Vedúci:

Miroslav Macko

 

 

 

To by šlo

YoŽiŇy z BaŽiŇy

Poslední odzadu

1

Jakub Šošovička

1

Vladimír Bochnička

1

Adrian Zetocha

2

Lenka Bidulská

2

Karol Paluska

2

Patrik Kuna

3

Stela Čarnecká

3

Miriam Miková

3

Matej Bidulský

4

Jerguš Rybiansky

4

Tomáš Kossuth

4

Natália Ivanecká

5

Artur Lopašovský

5

Ján Starovič

5

Magdaléna Mrmusová

6

Juraj Dúbravka

6

Jonatán Drobný

6

Adela Zetocha

7

Hana Horváthová

7

Adam Vozár

7

Jonáš Ďurana

8

Lukáš Strapec

8

Matúš Krivošík

8

Michal Maroši

9

Janka Červeňová

9

Ľubor Čírsky

9

Petra Kapičáková

10

 

10

 

10

 

l

Vedúci:

Martin Kuna

Vedúci:

Michal Jozefek

Vedúci:

Henrieta Kopnická

 

 

 

Agresívni strelci

Prichádza búrka

3 bodky

1

Tomáš Béreš

1

Šimon Šalgovič

1

Tomáš Lovčičan

2

Nikolas Náter

2

Daniel Compel

2

Jana Šošovičková

3

Maxim Matejov

3

Adam Badinka

3

Igor Škreko

4

Veronika Dudoňová

4

Samuel Havalda

4

Michal Krajčírik

5

Samuel Červeň

5

Branislav Vanga

5

Michal Kostelník

6

Katka Janíková

6

Maroš Volánek

6

Krištof Višváder

7

Martina Krahulcová

7

Marek Tobias Janík

7

Pavol Loffay

8

Marek Ďurovka

8

Timea Haásová

8

Filip Magda

9

Lucia Magdová

9

Michaela Búryová

9

Jozef Benci

10

 

10

 

10

 

Vedúci:

Ľubica Čelústková

Vedúci:

Matej Čertík

Vedúci:

Miroslav Roháček