20.
RZ GO Kľačno
23.7.-1.8.2021 - X účastníkov


4.
RZ Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
Horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


http://chess-results.com/tnr442933.aspx?lan=4

 

LŠT KONÍK 2019 - ŠACHOVÝ TURNAJ

Por

Účastník

Rtg F

Rtg N

Klub

Body

TB2

TB3

1

Adrian Zetocha

2193

 

ŠK Slovan Bratislava

25

8,5

48,0

2

Martin Šándor

2035

 

KŠN Bratislava

20

7,0

49,5

3

Ondrej Vadila

2048

 

ŠK Slovan Bratislava

20

7,0

46,5

4

Tomáš Lovčičan

1658

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

19

6,5

45,0

5

Lenka Bidulská

1523

 

TJ Slávia Košice

19

6,5

41,5

6

David Petrek

1655

 

ŠK Slovan Bratislava

19

6,5

40,5

7

Vladimír Bochnička

2169

 

KŠN Bratislava

18

6,5

50,5

8

Jakub Šošovička

2097

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

18

6,5

50,5

9

Tomáš Béreš

1814

 

NŠK Nitra

18

6,5

50,0

10

Daniel Chlpek

1912

 

ŠK Slovan Bratislava

18

6,5

47,0

11

Daniel Compel

1739

 

ŠK Slovan Bratislava

18

6,5

45,5

12

Patrik Kuna

1662

 

NŠK Nitra

18

6,5

42,5

13

Lucia Strišková

1446

 

KŠN Bratislava

18

6,0

48,5

14

Simona Bochničková

1684

 

KŠN Bratislava

18

6,0

42,0

15

Ema Walterová

1761

 

KŠN Bratislava

17

6,0

50,5

16

Dominik Petrek

1706

 

ŠK Tomášov

17

6,0

44,5

17

Samuel Havalda

1532

 

KŠN Bratislava

17

6,0

43,5

18

Kristián Kapec

1665

 

ŠK BLS Bardejov

17

6,0

42,0

19

Jana Šošovičková

1749

 

SZŠ Nová Dubnica

16

6,0

42,5

20

Tomáš Kossuth

1501

 

Liptovská šachová škola

16

5,5

44,5

21

Timur Smaho

1415

 

ŠK Doprastav Bratislava

16

5,5

40,5

22

Gréta Kapolková

1410

 

KŠN Bratislava

16

5,5

38,0

23

Karol Paluska

1489

 

ŠK Doprastav Bratislava

16

5,5

38,0

24

Adriana Vozárová

1647

 

Záhorácky šachový klub

16

5,5

37,5

25

Dávid Eliáš

1607

 

ŠK Sabinov

15

5,5

45,0

26

Karol Kostelanský

1749

 

ŠK Považské Podhradie

15

5,5

43,5

27

Jerguš Rybianský

1395

 

ŠK Slovan Bratislava

15

5,5

41,0

28

Miriam Miková

1420

 

TJ Slávia Caissa Čadca

15

5,5

39,5

29

Šimon Šalgovič

1796

 

ŠK Doprastav Bratislava

15

5,0

49,5

30

Martina Krahulcová

1305

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

15

5,0

42,0

31

Silvia Fajtáková

1514

 

Záhorácky šachový klub

15

5,0

41,0

32

Adela Zetocha

1347

 

ŠK Slovan Bratislava

15

5,0

40,5

33

Natália Havaldová

1160

 

KŠN Bratislava

15

5,0

36,0

34

Michal Kostelník

1193

 

ŠK Sabinov

15

5,0

34,0

35

David Juračák

1415

 

Interchess Z.S.

14

5,5

36,5

36

Lukáš Strapec

1382

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

14

5,0

44,0

37

Timea Haásová

1287

 

ŠK Rajec

14

5,0

44,0

38

Daniela Ďatelová

1466

 

Liptovská šachová škola

14

5,0

44,0

39

Adam Cedzo

1782

 

TJ Mladosť Žilina

14

5,0

40,5

40

Nikolas Náter

1276

 

ŠK Osuské

14

5,0

40,5

41

Katka Janíková

1291

 

Liptovská šachová škola

14

5,0

37,5

42

Krištof Višváder

1389

 

Interchess ZŠ Borský Mikuláš

14

5,0

36,0

43

Matej Bidulský

1642

 

1.ŠK Košice

14

5,0

35,0

44

Stella Čarnecká

1558

 

TJ Mladosť Žilina

14

5,0

34,0

45

Marek Tobias Janík

1610

 

Liptovská šachová škola

13

5,0

42,0

46

Róbert Bajnok

1411

 

NŠK Nitra

13

5,0

41,5

47

Natália Ivanecká

1505

 

TJ Slávia PU Prešov

13

5,0

40,0

48

Maroš Volánek

1221

 

ŠK Považské Podhradie

13

5,0

40,0

49

Jiří Koška

1574

 

ŠK BLS Bardejov

13

5,0

39,5

50

Martin Gӧllner

1282

 

Liptovská šachová škola

13

4,5

46,0

51

Igor Škreko

1688

 

ŠK Komplet Modranka

13

4,5

43,5

52

Marek Ďurovka

1556

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

13

4,5

42,0

53

Hana Horváthová

1271

 

ŠK Slovan Bratislava

13

4,5

40,5

54

Adam Badinka

 

1000

individuálny člen

13

4,5

39,5

55

Filip Magda

1281

 

ŠK Sabinov

13

4,5

39,0

56

Nina Kubíková

1248

 

KŠN Bratislava

13

4,5

36,5

57

Jozef Benci

 

1000

ŠK Doprastav Bratislava

13

4,5

36,0

58

Magdaléna Mrmusová

1179

 

TJ Slávia Caissa Čadca

13

4,5

35,0

59

Martina Šošovičková

1200

 

SZŠ Nová Dubnica

12

4,5

35,5

60

Peter Samuel Zverka

1244

 

KŠN Bratislava

12

4,0

41,0

61

Martin Hamaš

1166

 

Tatran Bratislava

12

4,0

40,5

62

Jonáš Ďurana

1304

 

Tatran Bratislava

12

4,0

38,0

63

Matej Krajčírik

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

12

4,0

37,0

64

Artur Lopašovský

1085

 

ŠK Komplet Modranka

12

4,0

37,0

65

Samuel Červeň

1286

 

TJ Slávia Caissa Čadca

12

4,0

36,0

66

Michal Krajčírik

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

12

4,0

35,5

66

Ľubor Čirský

 

1100

TJ Mladosť Žilina

12

4,0

33,5

68

Branislav Vanga

 

0

neregistrovaný

12

4,0

32,5

69

Karol Borsík

 

1000

NŠK Nitra

12

4,0

32,0

70

Oliver Libich

1279

 

ŠK Komplet Modranka

11

4,5

41,5

71

Nina Holeštiaková

1285

 

TJ Slávia Caissa Čadca

11

4,0

41,5

72

Oliver Michalička

1339

 

NŠK Nitra

11

4,0

40,5

73

Teodor Malaschitz

1540

 

ŠK Doprastav Bratislava

11

4,0

40,5

74

Pavol Loffay

 

0

neregistrovaný

11

4,0

39,5

75

Juraj Dúbravka

 

1000

ŠK Považské Podhradie

11

4,0

37,5

76

Michal Maroši

1203

 

CIS Premium

11

4,0

36,0

77

Veronika Dudoňová

 

1136

ŠK Považské Podhradie

11

4,0

35,5

78

Alex Matejov

 

1000

NŠK Nitra

11

4,0

31,0

79

Adam Vozár

1059

 

Záhorácky šachový klub

10

3,5

36,5

80

Boris Trnka

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

10

3,5

35,5

81

Michal Livňanský

 

1000

ŠK Doprastav Bratislava

10

3,5

35,0

82

Sophia Valentová

 

1115

KŠN Bratislava

10

3,5

34,5

83

Adam Biskupič

1060

 

ŠK Komplet Modranka

10

3,5

34,5

84

Lucia Magdová

 

1075

ŠK Sabinov

10

3,5

33,5

85

Slavomír Zaťko

 

1000

ŠK Považské Podhradie

10

3,5

29,0

86

Tomáš Strapec

 

1000

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

10

3,5

27,5

87

Šimon Libich

1124

 

ŠK Komplet Modranka

9

3,0

38,5

88

Jana Jankechová

 

1000

ŠKS Dubnica nad Váhom

9

3,0

36,5

89

Oliver Kuskov

1100

 

Šachy Reinter

9

3,0

35,5

90

Matej Lanža

 

1000

ŠK Nafta Gbely

9

3,0

34,5

91

Jonatán Drobný

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

9

3,0

31,0

92

Samuel Petruš

 

0

neregistrovaný

9

3,0

27,5

93

Lívia Cukerová

1005

 

ŠK Sabinov

8

3,0

34,0

94

Barbora Paverová

 

1028

TSC - MŠK Martin

8

3,0

27,5

95

Marko Kostelník

 

1000

ŠK Sabinov

7

2,5

32,5

96

Ľubana Holeštiaková

 

1000

TJ Slávia Caissa Čadca

7

2,5

32,0

97

Janka Červeňová

 

1000

TJ Slávia Caissa Čadca

7

2,5

31,5

98

Romana Enya Libichová

 

1000

ŠK Komplet Modranka

7

2,5

31,5

99

Filip Štelbaský

 

1000

KŠN Bratislava

7

2,5

30,5

100

Maxim Matejov

 

0

neregistrovaný

7

2,5

27,0

101

Jaroslav Čertík

 

1000

Tatran Bratislava

7

2,5

26,0

102

Alex Bartal

 

0

CVČ Senica

7

2,5

24,0

103

Petra Kapičáková

 

0

neregistrovaná

6

2,5

30,0

104

Šimon Choma

 

1000

KDV Kežmarok

6

2,0

33,0

105

Ján Starovič

 

0

neregistrovaný

6

2,0

22,0

106

Matúš Krivošík

 

1000

Tatran Bratislava

5

2,0

32,5

107

Alžbeta Kapolková

 

1000

KŠN Bratislava

5

2,0

28,5

108

Michaela Búryová

 

0

neregistrovaná

4

1,5

24,5

109

Alex Krivda

 

0

neregistrovaný

4

1,5

20,0

110

Marek Lovčičan

 

0

neregistrovaný

2

1,0

25,5

111

Sofia Plachetková

 

0

neregistrovaná

0

0,0

26,0