4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


ŠACHOVÝ TURNAJ - KONÍK 2013

No.

Name

Rtg

Club

MP3

Pts

BH1

BH2

1

Lintner Igor

1801

Sk Doprastav Bratislava

22

7½​

43½​

52½​

2

Karas Marek

2017

Sk Doprastav Bratislava

20

7

41½​

49½​

3

Puskar Peter

2066

Lokomotiva Trnava

19

6½​

42½​

52

4

Macko Peter

1754

Ksn Bratislava

19

6½​

40

48½​

5

Fenik Jozef

1719

Msk Vranov Nad Toplou

18

6½​

46

55

6

Macko Miroslav

1623

Ksn Bratislava

18

6½​

41

50

7

Vrtiakova Anna

1805

Ksn Bratislava

18

6½​

40½​

49

8

Damek Michal

1698

Sk Lab

17

6

44½​

53½​

9

Suchansky Jakub

1796

Ksn Bratislava

17

6

39½​

48

10

Kopnicka Henrieta

1763

Sk Tjls Vd Poprad

17

6

39

47

11

Sahidi Samir

1839

Ksn Bratislava

16

6

43½​

53

12

Pipiska Adam

1676

Sk Osuske

16

6

39

47

13

Poliakova Emma

1568

Sks Dubnica N/V

16

5½​

42

47

14

Ferkova Dominika

1603

Bsk Bardejov

16

5½​

39½​

47½​

15

Hornik Andrej

1345

Lokomotiva Trnava

16

5½​

35½​

41½​

16

Puskar David

1724

Lokomotiva Trnava

15

5½​

42

51½​

17

Chrenko Kristian

1594

Nitriansky Sachovy Klub Nitra

15

5½​

38½​

46½​

18

Nadzamova Rebeka

1384

Tj Slavia Kosice

15

5½​

38½​

46

19

Liscinska Lucia

1518

Slavia Pu Presov

15

5½​

37½​

44½​

20

Drinka Robert

1427

Sk Stefanov

15

5½​

37½​

44

21

Miklasova Emma

1601

Liptovska Sachova Skola

15

5½​

37

45

22

Valovic Matus

1655

Sk Doprastav Bratislava

15

5½​

35½​

44

23

Nemeckay Dominik

1415

Sk Stefanov

15

5

41

47

24

Slaba Andrea

1172

Sk Kupele Piestany

15

5

32½​

38½​

25

Vadila Ondrej

1000

Sk Slovan Bratislava

15

5

31½​

36½​

26

Drgon Matus

1722

Sk Zentiva Hlohovec

14

5½​

36½​

45½​

27

Okruhlica Filip

1563

Sk Dvory Nad Zitavou

14

5½​

35½​

42½​

28

Ucekajova Veronika

1556

Sk Bodva Cvc Moldava n Bodvou

14

5

37½​

43½​

29

Selinga Jan

1205

Sks Dubnica N/V

14

5

37

41

30

Ganzova Veronika

1412

Lokomotiva Trnava

14

5

37

40

31

Panko Eduard

1321

Sk Stropkov+svidnik

14

5

35½​

42½​

32

Ferencak Jakub

1142

Kdv Kezmarok

14

5

35

41

33

Nadzamova Sofia

1423

Tj Slavia Kosice

14

5

33½​

37½​

34

Buran Andrej

1364

Sk Osuske

13

5

38

45

35

Sakalik Samuel

1482

Sk Stropkov+svidnik

13

4½​

40

47

36

Verbytskiy Patrik

1128

Cvc Topolcany

13

4½​

34

40

37

Svec Jakub

1162

Sks Dubnica N/V

12

5

35

42½​

38

Tejova Alexandra

1565

Bsk Bardejov

12

4½​

38½​

46½​

39

Gzib David

1260

Sk Strelec Devinska Nova Ves

12

4½​

37

44

40

Tomcikova Dominika

1523

Sk Rajec

12

4½​

36½​

44½​

41

Bielik Jakub

1210

Sk Povazske Podhradie

12

4½​

35½​

40½​

42

Kovaricek Miroslav

1155

Sk Skalica

12

4

35½​

41½​

43

Taragelova Martina

1297

Liptovska Sachova Skola

12

4

35

40½​

44

Mikitka Adrian

1193

Sk Stropkov+svidnik

12

4

33½​

36½​

45

Bochnicka Vladimir

1136

Ksn Bratislava

12

4

30½​

36½​

46

Crnkovic Marian

1079

Nitriansky Sachovy Klub Nitra

12

4

30

35½​

47

Vozarova Adriana

1214

Sk Lab

12

4

27

29

48

Tomcikova Zuzana

1203

Sk Rajec

11

4½​

36

42½​

49

Lazorova Maria

1295

Tj Mladost Zilina

11

4½​

35

42½​

50

Kuna Martin

1218

Nitriansky Sachovy Klub Nitra

11

4

36

41½​

51

Baca Juraj

1394

Sk Lab

11

4

33

38½​

52

Sandor Martin

1190

Ks Pezinok

11

4

32½​

38½​

53

Starovic Tomas

1210

Ksn Bratislava

11

4

32½​

38½​

54

Gogora Kristian

1210

Sk Dunajska Streda

11

4

32

38

55

Taragel Marian

1224

Liptovska Sachova Skola

11

4

32

37½​

56

Ganz Tomas

1115

Lokomotiva Trnava

11

4

28½​

31½​

57

Starovic Martin

1294

Ksn Bratislava

10

4

32

38

58

Kopnicky Jakub

1235

Sk Tjls Vd Poprad

10

3½​

32

38½​

59

Kuna Patrik

1000

Nitriansky Sachovy Klub Nitra

10

3½​

25½​

29

60

Ganz Marek

1103

Lokomotiva Trnava

9

3

30½​

36½​

61

Duricova Ema

1051

Sk Doprastav Bratislava

9

3

29½​

34

62

Jocham Matthias

1000

Cvc Senica

9

3

28½​

31½​

63

Simek Adam

1000

ZS Borsky Mikulas

9

3

28

30

64

Sosovickova Jana

1000

Individualny Clen

9

3

26

28

65

Hrdlicka Martin

1000

Sk Osuske

9

3

25½​

28½​

66

Zahorcek Jakub

1000

Sks Dubnica N/V

8

3

29

34

67

Krupa Miroslav

1000

Ask Nitra

8

3

28

33

68

Choma Michal

1000

Kdv Kezmarok

7

2½​

28½​

30½​

69

Svarc Vaclav

1000

Sk Osuske

7

2½​

25

27

70

Crkon Lucas

1000

Ksn Bratislava

6

2

29

34

71

Soltys Oliver

1000

Ksn Bratislava

6

2

23½​

25½​

72

Gzib Richard

1000

Sk Strelec Devinska Nova Ves

3

1

25½​

28½​

73

Kotian Alex

1000

Ksn Bratislava

3

1

25

27

74

Krissak Adam

1000

Kdv Kezmarok

3

1

24

27