4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


TURNAJ V STOLNOM TENISE - KONÍK 2013

Kvalifikácia

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Peter Puškár

 

0

1:2

1

2:0

1

2:0

 

 

2

5:2

2.

 

 

 

2

Veronika Ganzová

1

2:1

 

1

2:0

1

2:0

 

 

3

6:1

1.

 

 

 

 

3

Marián Tarageľ

0

0:2

0

0:2

 

1

2:0

 

 

1

2:4

3.

 

 

 

 

4

Oliver Šoltys

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Igor Lintner

 

1

2:0

0

0:2

1

2:0

 

 

2

4:2

2.

 

 

 

2

Rebeka Nadzamová

0

0:2

 

0

0:2

1

2:0

 

 

1

2:4

3.

 

 

 

 

3

Tomáš Ganz

1

2:0

1

2:0

 

1

2:0

 

 

3

6:0

1.

 

 

 

 

4

Richard Gžib

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Anna Vrtiaková

 

1

2:0

1

2:1

1

2:0

 

 

3

6:1

1.

 

 

 

2

Dominika Tomčíková

0

0:2

 

0

0:2

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

 

3

Kristián Gogora

0

1:2

1

2:0

 

1

2:0

 

 

2

5:2

2.

 

 

 

 

4

Ondrej Vadila

0

0:2

1

2:0

0

0:2

 

 

1

2:4

3.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Matúš Drgoň

 

1

2:0

1

2:1

1

2:0

 

 

3

6:1

1.

 

 

 

2

Jakub Kopnický

0

0:2

 

1

2:0

1

2:0

 

 

2

4:2

2.

 

 

 

 

3

Vladimír Bochnička

0

1:2

0

0:2

 

1

2:0

 

 

1

3:4

3.

 

 

 

 

4

Jakub Záhorček

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Jakub Suchánsky

 

0

0:2

1

2:0

1

2:0

 

 

2

4:2

2.

 

 

 

2

Jakub Švec

1

2:0

 

1

2:0

1

2:0

 

 

3

6:0

1.

 

 

 

 

3

Patrik Verbytskiy

0

0:2

0

0:2

 

1

2:0

 

 

1

2:4

3.

 

 

 

 

4

Martin Hrdlička

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Jozef Feník

 

1

2:0

0

1:2

1

2:0

 

 

2

5:2

1.

 

 

 

2

Martin Kuna

0

0:2

 

1

2:0

1

2:0

 

 

2

4:2

2.

 

 

 

 

3

Marijan Crnkovič

1

2:1

0

0:2

 

1

2:0

 

 

1

4:3

3.

 

 

 

 

4

Marek Ganz

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Samir Sahidi

 

0

0:2

1

2:0

0

0:2

 

 

1

2:4

3.

 

 

 

2

Tomáš Starovič

1

2:0

 

1

2:0

1

2:0

 

 

3

6:0

1.

 

 

 

 

3

Ema Ďuricová

0

0:2

0

0:2

 

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

 

4

Václav Švarc

1

2:0

0

0:2

1

2:0

 

 

2

4:2

2.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

David Puškár

 

0

1:2

1

2:0

1

2:0

 

 

2

5:2

2.

 

 

 

2

Andrej Búran

1

2:1

 

1

2:0

1

2:0

 

 

3

6:1

1.

 

 

 

 

3

Andrea Slabá

0

0:2

0

0:2

 

1

2:1

 

 

1

2:5

3.

 

 

 

 

4

Lucas Crkoň

0

0:2

0

0:2

0

1:2

 

 

0

1:6

4.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Michal Damek

 

0

0:2

0

0:2

1

2:0

 

 

1

2:4

3.

 

 

 

2

Ján Šelinga

1

2:0

 

1

2:0

1

2:0

 

 

3

6:0

1.

 

 

 

 

3

Juraj Bača

1

2:0

0

0:2

 

1

2:0

 

 

2

4:2

2.

 

 

 

 

4

Matthias Jocham

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Emma Poliaková

 

0

1:2

1

2:0

1

2:1

 

 

2

5:3

2.

 

 

 

2

Matúš Valovič

1

2:1

 

1

2:0

1

2:0

 

 

3

6:1

1.

 

 

 

 

3

Zuzana Tomčíková

0

0:2

0

0:2

 

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

 

4

Michal Choma

0

1:2

0

0:2

1

2:0

 

 

1

3:4

3.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Samuel Sakalík

 

0

1:2

1

2:0

1

2:0

 

 

2

5:2

2.

 

 

 

2

Adam Pipíška

1

2:1

 

1

2:0

1

2:0

 

 

3

6:1

1.

 

 

 

 

3

Adrián Mikitka

0

0:2

0

0:2

 

0

1:2

 

 

0

1:6

4.

 

 

 

 

4

Adam Kriššák

0

0:2

0

0:2

1

2:1

 

 

1

2:5

3.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Dominik Nemečkay

 

0

1:2

1

2:0

1

2:0

 

 

2

5:2

2.

 

 

 

2

Dominika Ferková

1

2:1

 

1

2:0

1

2:0

 

 

3

6:1

1.

 

 

 

 

3

Mária Lazorová

0

0:2

0

0:2

 

1

2:0

 

 

1

2:4

3.

 

 

 

 

4

Jana Šošovičková

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Filip Okruhlica

 

1

2:0

1

2:1

0

1:2

 

 

2

5:3

2.

 

 

 

2

Emma Miklášová

0

0:2

 

0

0:2

0

0:2

 

 

0

0:6

4.

 

 

 

 

3

Martina Tarageľová

0

1:2

1

2:0

 

0

0:2

 

 

1

3:4

3.

 

 

 

 

4

Martin Šándor

1

2:1

1

2:0

1

2:0

 

 

3

6:1

1.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Andrej Horník

 

0

0:2

1

2:0

1

2:0

1

2:0

3

6:2

2.

 

 

 

2

Lucia Liščinská

1

2:0

 

1

2:0

1

2:0

1

2:0

4

8:0

1.

 

 

 

 

3

Eduard Paňko

0

0:2

0

0:2

 

0

0:2

1

2:1

1

2:7

4.

 

 

 

 

4

Jakub Ferenčák

0

0:2

0

0:2

1

2:0

 

1

2:1

2

4:5

3.

 

 

 

 

5

Patrik Kuna

0

0:2

0

0:2

0

1:2

0

1:2

 

0

2:8

5.

 

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Alexandra Tejová

 

1

2:0

0

0:2

1

2:0

1

2:0

3

6:2

2.

 

 

 

2

Veronika Ucekajová

0

0:2

 

0

0:2

1

2:1

0

0:2

1

2:7

4.

 

 

 

 

3

Dávid Gžib

1

2:0

1

2:0

 

1

2:0

1

2:0

4

8:0

1.

 

 

 

 

4

Adriana Vozárová

0

0:2

0

1:2

0

0:2

 

0

0:2

0

1:8

5.

 

 

 

 

5

Alex Kotian

0

0:2

1

2:0

0

0:2

1

2:0

 

2

4:4

3.

 

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Alex Tap

 

1

2:0

0

0:2

0

0:2

1

2:0

2

4:4

3.

 

 

 

2

Sofia Nadzamová

0

0:2

 

0

0:2

0

0:2

1

2:0

1

2:6

4.

 

 

 

 

3

Jakub Bielik

1

2:0

1

2:0

 

0

0:2

1

2:0

3

6:2

2.

 

 

 

 

4

Adam Šimek

1

2:0

1

2:0

1

2:0

 

1

2:0

4

8:0

1.

 

 

 

 

5

Miroslav Krupa

0

0:2

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

0

0:8

5.

 

 

 

 

 Stolný tenis - skupiny

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Miroslav Macko

 

1

2:0

1

2:0

1

2:0

1

2:0

4

8:0

1.

 

 

2

Veronika Ganzová

0

0:2

 

0

0:2

1

2:0

0

0:2

1

2:6

4.

 

 

 

3

Ján Šelinga

0

0:2

1

2:0

 

1

2:0

1

2:0

3

6:2

2.

 

 

 

 

4

Jakub Bielik

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

0

0:2

0

0:8

5.

 

 

 

 

5

David Puškár

0

0:2

1

2:0

0

0:2

1

2:0

 

2

4:4

3.

 

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Martin Starovič

 

1

2:0

0

0:2

1

2:0

1

2:0

3

6:2

2.

 

 

2

Tomáš Ganz

0

0:2

 

0

0:2

1

2:0

1

2:0

2

4:4

3.

 

 

 

3

Matúš Valovič

1

2:0

1

2:0

 

1

2:0

1

2:0

4

8:0

1.

 

 

 

 

4

Alexandra Tejová

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

1

2:0

1

2:6

4.

 

 

 

 

5

Václav Švarc

0

0:2

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

0

0:8

5.

 

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Peter Macko

 

1

2:0

1

2:0

1

2:0

1

2:0

4

8:0

1.

 

 

2

Anna Vrtiaková

0

0:2

 

0

0:2

0

0:2

0

0:2

0

0:8

5.

 

 

 

3

Adam Pipíška

0

0:2

1

2:0

 

1

2:0

1

2:0

3

6:2

2.

 

 

 

 

4

Andrej Horník

0

0:2

1

2:0

0

0:2

 

0

1:2

1

3:4

4.

 

 

 

 

5

Martin Kuna

0

0:2

1

2:0

0

0:2

1

2:1

 

2

4:5

3.

 

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Henrieta Kopnická

 

1

2:1

1

2:0

1

2:0

1

2:0

4

8:1

1.

 

 

2

Matúš Drgoň

0

1:2

 

1

2:0

1

2:0

1

2:1

3

7:3

2.

 

 

 

3

Dominika Ferková

0

0:2

0

0:2

 

1

2:0

0

0:2

1

2:6

4.

 

 

 

 

4

Filip Okruhlica

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

0

0:2

0

0:8

5.

 

 

 

 

5

Jakub Suchánsky

0

0:2

0

1:2

1

2:0

1

2:0

 

2

5:4

3.

 

 

 

 

 Stolný tenis - nadstavba

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Marek Karas

 

0

0:2

1

2:0

1

2:0

1

2:0

3

6:2

2.

 

 

2

Jakub Švec

1

2:0

 

1

2:0

1

2:0

0

0:2

3

6:2

1.

 

 

 

3

Martin Šándor

0

0:2

0

0:2

 

0

0:2

0

0:2

0

0:8

5.

 

 

 

 

4

Dominik Nemečkay

0

0:2

0

0:2

1

2:0

 

0

0:2

1

2:6

4.

 

 

 

 

5

Jakub Kopnický

0

0:2

1

2:0

1

2:0

1

2:0

 

3

6:2

3.

 

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Róbert Drinka

 

0

1:2

1

2:1

1

2:0

1

2:0

3

7:3

2.

 

 

2

Jozef Feník

1

2:1

 

1

2:1

1

2:1

1

2:0

4

8:3

1.

 

 

 

3

Lucia Liščinská

0

1:2

0

1:2

 

0

1:2

1

2:0

1

5:6

4.

 

 

 

 

4

Samuel Sakalík

0

0:2

0

1:2

1

2:1

 

1

2:0

2

5:5

3.

 

 

 

 

5

Kristián Gogora

0

0:2

0

0:2

0

0:2

0

0:2

 

0

0:8

5.

 

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Kristián Chrenko

 

0

0:2

1

2:0

1

2:1

0

1:2

2

5:5

3.

 

 

2

Tomáš Starovič

1

2:0

 

1

2:0

1

2:1

1

2:1

4

8:2

1.

 

 

 

3

Dávid Gžib

0

0:2

0

0:2

 

0

0:2

0

0:2

0

0:8

5.

 

 

 

 

4

Emma Poliaková

0

1:2

0

1:2

1

2:0

 

0

0:2

1

4:6

4.

 

 

 

 

5

Igor Lintner

1

2:1

0

1:2

1

2:0

1

2:0

 

3

7:3

2.

 

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Body

Skóre

Por.

1

Miroslav Kovaříček

 

1

2:0

1

2:0

1

2:0

1

2:0

4

8:0

1.

 

 

2

Andrej Búran

0

0:2

 

1

2:0

1

2:0

1

2:1

3

6:3

2.

 

 

 

3

Adam Šimek

0

0:2

0

0:2

 

0

0:2

0

0:2

0

0:8

5.

 

 

 

 

4

Juraj Bača

0

0:2

0

0:2

1

2:0

 

0

0:2

1

2:6

4.

 

 

 

 

5

Peter Puškár

0

0:2

0

1:2

1

2:0

1

2:0

 

2

5:4

3.

 

 

 

 

 Stolný tenis - osemfinále

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Miroslav Macko

 

1

2:0

1

2:0

1

2:0

 

 

3

6:0

1.

 

 

 

2

Matúš Valovič

0

0:2

 

1

2:1

1

2:0

 

 

2

4:3

2.

 

 

 

 

3

Adam Pipíška

0

0:2

0

1:2

 

1

2:1

 

 

1

3:5

3.

 

 

 

 

4

Matúš Drgoň

0

0:2

0

0:2

0

1:2

 

 

0

1:6

4.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1

Peter Macko

 

1

2:0

0

0:2

1

2:0

 

 

2

4:2

2.

 

 

 

2

Henrieta Kopnická

0

0:2

 

0

1:2

1

2:1

 

 

1

3:5

3.

 

 

 

 

3

Ján Šelinga

1

2:0

1

2:1

 

1

2:0

 

 

3

6:1

1.

 

 

 

 

4

Martin Starovič

0

0:2

0

1:2

0

0:2

 

 

0

1:6

4.

 

 

 

C

Meno hráča

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Body

Skóre

Por.

1