4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


Výsledky na chess-results

 

LŠT KONÍK 2015 - ŠACHOVÝ TURNAJ

Por

Účastník

Rtg F

Rtg N

Klub

Body

Body 2

Progress

1

Macko Miroslav

2158

 

KŠN Bratislava

27

9,0

44,0

2

Lintner Igor

2011

 

KŠN Bratislava

21

7,0

41,5

3

FM Sahidi Samir

2315

 

KŠN Bratislava

21

7,0

41,5

4

Ferková Dominika

1848

 

BŠK Bardejov

20

7,0

44,5

5

Šošovička Jakub

1842

 

ŠK Strelec DNV

20

7,0

40,0

6

Suchánsky Jakub

1944

 

KŠN Bratislava

20

7,0

39,5

7

Brnušák Andrej

1640

 

Liptovská šachová škola

19

6,5

38,5

8

Popovič Martin

1562

 

TJ Slávia Košice

19

6,5

38,5

9

Turčan Richard

1688

 

ŠK Veža CVČ Ban.Bystrica

19

6,5

37,5

10

Krupa Miroslav

1704

 

NŠK Nitra

18

6,5

35,0

11

Brnušák Tomáš

1647

 

Liptovská šachová škola

18

6,0

35,0

12

Gyerpál Adrian

1576

 

TJ TU Slávia Zvolen

18

6,0

32,5

13

Macko Peter

1990

 

KŠN Bratislava

17

6,0

43,0

14

Turanec Daniel

1585

 

ŠK Rajec

17

6,0

37,5

15

Valigurský Michal

1512

 

Interchess CVČ Malacky

17

6,0

36,0

16

Zahorček Jakub

1459

 

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

16

6,0

35,0

17

Ganzová Veronika

1724

 

Lokomotíva Trnava

16

6,0

34,0

18

Micheľ Norbert

1940

 

TJ Slávia Košice

16

5,5

42,5

19

Kuna Martin

1740

 

NŠK Nitra

16

5,5

39,5

20

Šándor Martin

1691

 

KŠN Bratislava

16

5,5

39,0

21

Slabá Andrea

1648

 

ŠK Kúpele Piešťany

16

5,5

35,0

22

Kostolanský Lukáš Sebastián

1711

 

ŠK Slovan Bratislava

15

6,0

36,5

23

Mátis Tibor

1676

 

ŠK Dunajská Streda

15

5,5

37,5

24

Úlehla Jakub

1655

 

ŠK Osuské

15

5,5

37,5

25

Tomčíková Dominika

1643

 

TJ Slovan Rajecké Teplice

15

5,5

37,0

25

Miklášová Emma

1623

 

Liptovská šachová škola

15

5,5

37,0

27

Vadila Ondrej

1735

 

ŠK Slovan Bratislava

15

5,5

36,5

28

Bochnička Vladimír

1674

 

KŠN Bratislava

15

5,5

36,5

29

Starovič Martin

1608

 

KŠN Bratislava

15

5,5

36,0

30

Ďurica Adam

1821

 

Liptovská šachová škola

15

5,5

35,0

31

Paňko Eduard

1532

 

ŠK Stropkov+Svidník

15

5,5

34,5

32

Varga Lukáš

1587

 

TJ Slávia Košice

15

5,5

33,5

33

Búran Andrej

1595

 

ŠK Osuské

15

5,5

33,5

34

Šalgovič Šimon

1444

 

ŠK Doprastav Bratislava

15

5,5

31,5

35

Húdek Šimon

1277

 

ŠK Považské Podhradie

15

5,5

29,0

36

Chrenko Kristián

1884

 

NŠK Nitra

15

5,0

40,5

37

Ferenčák Jakub

1648

 

KdV Kežmarok

15

5,0

37,0

38

Gogora Kristián

1579

 

ŠK Dunajská Streda

15

5,0

34,0

39

Ciglian Michal

1388

 

Liptovská šachová škola

15

5,0

30,0

40

Valovič Matúš

1634

 

ŠK Doprastav Bratislava

14

5,5

33,5

41

Bielik Jakub

1562

 

ŠK Považské Podhradie

14

5,0

36,0

42

Tarageľová Martina

1544

 

Liptovská šachová škola

14

5,0

33,5

43

Mižička Matúš

 

1163

NŠK Nitra

14

5,0

33,0

44

Barnáš Michal

 

1289

ŠK Slovan Bratislava

14

5,0

32,0

45

Gžib David

1636

 

ŠK Strelec DNV

13

5,0

33,5

46

Ollé Ákos

 

1264

ŠK Dunajská Streda

13

5,0

32,0

47

Petrek David

1230

 

ŠK Slovan Bratislava

13

4,5

38,0

48

Hrdlička Martin

1391

 

ŠK Osuské

13

4,5

35,0

49

Vozárová Adriana

1422

 

Interchess CVČ Malacky

13

4,5

34,5

50

Janík Marek Tobias

 

1089

CVČ Liptovský Mikuláš

13

4,5

32,0

51

Musaev Matej Elbek

1423

 

ŠK Doprastav Bratislava

13

4,5

32,0

52

Ganz Tomáš

1363

 

Lokomotíva Trnava

13

4,5

30,5

53

Koreňová Simona

1467

 

ŠK Ružomberok

13

4,5

30,0

54

Kossuth Tomáš

 

1185

Liptovská šachová škola

13

4,5

29,5

55

Lukáč Jakub

 

1217

CIS ZŠ Radvanská, B.Bystrica

12

5,0

26,5

56

Kardis Benjamin

1528

 

ŠK Sabinov

12

4,5

36,0

57

Hlavinová Martina

1324

 

AŠK Nitra

12

4,5

35,0

58

Škrinár Marek

1483

 

ŠK Slovan Bratislava

12

4,5

33,5

59

Ševčíková Lucia

1286

 

MKŠŠ ŠK Kys. Nové Mesto

12

4,5

33,0

60

Mátis Dániel

1617

 

ŠK Dunajská Streda

12

4,5

32,0

61

Starovič Tomáš

1537

 

KŠN Bratislava

12

4,5

31,5

62

Tarageľ Marián

1381

 

Liptovská šachová škola

12

4,5

31,0

63

Kovaříček Miroslav

1258

 

ŠK Skalica

12

4,5

30,5

64

Škorvánek Matej

 

1194

ŠK Rajec

12

4,5

30,5

65

Cedzo Adam

1497

 

TJ Mladosť Žilina

12

4,0

35,0

66

Valašťan Adam

1286

 

SZŠ Škola u Filipa Ban.Bystrica

12

4,0

31,0

66

Bajzová Lívia

 

1000

CVČ Včielka Púchov

12

4,0

31,0

68

Kuna Patrik

 

1057

NŠK Nitra

12

4,0

28,5

69

Weis Jakub

 

1093

ŠK Opevnenie Banská Štiavnica

12

4,0

27,5

70

Gréč Ján Alexander

 

1057

FTC Fiľakovo

12

4,0

25,5

71

Lovčičan Tomáš

 

1182

TH Junior Banská Bystrica

11

4,0

36,0

72

Šošovičková Jana

1322

 

individuálny člen

11

4,0

34,5

73

Belica Kamil

1385

 

NŠK Nitra

11

4,0

32,0

74

Balvan Filip

1392

 

ŠK Rajec

11

4,0

32,0

75

Fajtáková Silvia

 

1121

Interchess CVČ Malacky

11

4,0

31,0

76

Leždík Damián

 

1000

TJ Mladosť Žilina

11

4,0

29,5

77

Franko Ondrej

 

1000

SCVČ TK DEEP Martin

11

4,0

29,0

78

Ganz Marek

 

1133

Lokomotíva Trnava

11

4,0

28,5

79

Čech Victor

 

1330

Belloy sur sonne (FRA)

11

4,0

28,0

80

Balogh Adam

 

1000

Tureň

11

4,0

26,0

81

Budzák Tobiáš

 

1000

Cirkevná spojená škola Poprad

10

4,5

30,0

82

Zumrík Marek

 

1000

TŠC Luna Martin

10

4,0

28,5

83

Jurký Marián

 

1092

ZŠ a MŠ Zákamenné

10

3,5

30,5

84

Janíková Katka

1384

 

CVČ Liptovský Mikuláš

10

3,5

30,0

85

Švarc Václav

 

1088

CVČ Senica

10

3,5

29,5

86

Šoltys Oliver

1546

 

KŠN Bratislava

10

3,5

28,0

87

Ďatelová Daniela

1210

 

OŠK Renop Liptovská Teplá

10

3,5

27,5

88

Náter Nikolas

 

1000

Interchess CVČ Senica

10

3,5

26,0

89

Šustek Adam

1398

 

ZŠ a MŠ Zákamenné

9

3,5

31,0

90

Barnášová Simona

 

1000

ŠK Slovan Bratislava

9

3,0

27,5

91

Žukovský Peter

 

1000

ZŠ J.G.Tajovského Senec

9

3,0

25,5

92

Earle Dominic

 

1000

IPS Chess Club (USA)

9

3,0

24,5

93

Kerek Kristián

 

1000

ZŠ J.G.Tajovského Senec

9

3,0

23,0

94

Krahulcová Martina

 

10000

ŠK Prievidza

9

3,0

22,5

95

Kukučka Jakub

 

1045

3.ZŠsMŠ C-I Dubnica n.V.

8

3,5

24,0

96

Buda Ondrej

 

1000

Liptovská šachová škola

8

3,0

28,0

97

Kukučka Šimon

 

1000

3.ZŠsMŠ C-I Dubnica n.V.

8

3,0

26,5

98

Faktor Samuel

 

1000

3.ZŠsMŠ C-I Dubnica n.V.

8

3,0

25,5

99

Zumrík Lukáš

 

1000

TŠC Luna Martin

8

3,0

25,5

100

Bochničková Simona

 

1000

KŠN Bratislava

8

3,0

23,5

101

Kusá Stela

1307

 

Liptovská šachová škola

7

3,0

27,0

102

Huttová Annamária

 

1000

Liptovský Mikuláš

7

3,0

20,5

103

Maťo Sebastián

 

1000

ŠK Doprastav Bratislava

7

2,5

24,0

104

Tap Alex

 

1000

bez klubovej príslušnosti (HOL)

7

2,5

21,0

105

Filuš Martin

 

1000

ŠK Osuské

7

2,5

19,5

106

Dobáková Júlia

 

1000

Liptovský Mikuláš

6

2,5

18,0

107

Rajníček Adam

 

1000

bez klubovej príslušnosti

6

2,0

24,5

108

Hanečák Filip

 

1000

Kežmarok

6

2,0

20,5

109

Hanečák Šimon

 

1000

Kežmarok

5

2,0

22,0

110

Vozár Adam

 

1000

Interchess CVČ Malacky

5

2,0

21,5

111

Čermáková Ema

 

1000

Interchess CVČ Malacky

3

1,0

23,0

112

Štelbaský Filip

 

1000

KŠN Bratislava

3

1,0

18,5

113

Klimková Monika

 

1000

Hlboké

0

0,0

20,5