4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


LŠT KONÍK 2019 - TRÉNINGOVÉ SKUPINY

1.skupina

4.skupina

8. a 9.skupina

tréner: GM J.Plachetka

tréner: FM M.Macko

tréner: M.Čertík, Ra.Diviak

1

Adrian Zetocha

1

Adela Zetocha

1

Barbora Paverová

2

Vladimír Bochnička

2

Timea Haásová

2

Janka Červeňová

3

Jakub Šošovička

3

Oliver Michalička

3

Ľubana Holeštiaková

4

Ondrej Vadila

4

Jonáš Ďurana

4

Šimon Choma

5

Martin Šándor

5

Nina Holeštiaková

5

Jana Jankechová

6

Daniel Chlpek

6

Samuel Červeň

6

Alžbeta Kapolková

7

Tomáš Béreš

7

Filip Magda

7

Marko Kostelník

8

Šimon Šalgovič

8

Hana Horváthová

8

Romana Enya Libichová

9

Adam Cedzo

9

Nina Kubíková

9

Filip Štelbaský

10

Ema Walterová

10

Peter Samuel Zverka

10

Pavol Loffay

11

Karol Kostelanský

11

Branislav Vanga

12

Jana Šošovičková

5.skupina

12

Karol Borsík

13

Daniel Compel

tréner: T.Perička

13

Jonatán Drobný

14

Igor Škreko

1

Katka Janíková

14

Matej Krajčírik

15

Dominik Petrek

2

Nikolas Náter

15

Michal Krajčírik

16

Simona Bochničková

3

Martin Gӧllner

16

Alex Matejov

17

Marek Tobias Janík

4

Maroš Volánek

17

Boris Trnka

18

Tomáš Lovčičan

5

Michal Maroši

19

Patrik Kuna

6

Martina Šošovičková

10. a 11.skupina

20

Adriana Vozárová

7

Michal Kostelník

tréner: R.Benci, Ru.Diviak

8

Oliver Libich

1

Tomáš Strapec

2.skupina:

9

Magdaléna Mrmusová

2

Adam Badinka

tréner: M.Jozefek

10

Martin Hamaš

3

Alex Bartal

1

David Petrek

11

Natália Havaldová

4

Michaela Búryová

2

Matej Bidulský

5

Petra Kapičáková

3

Kristián Kapec

6.skupina

6

Alex Krivda

4

Dávid Eliáš

tréner: M.Kuna

7

Marek Lovčičan

5

Jiří Koška

1

Šimon Libich

8

Maxim Matejov

6

Tomáš Kossuth

2

Adam Vozár

9

Samuel Petruš

7

Karol Paluska

3

Adam Biskupič

10

Sofia Plachetková

8

Stella Čarnecká

4

Lívia Cukerová

11

Ján Starovič

9

Teodor Malaschitz

5

Matej Lanža

12

Slavomír Zaťko

10

Samuel Havalda

6

Oliver Viktor Kuskov

7

Veronika Dudoňová

3.skupina

tréner: O.Spaček / M.Očko

7.skupina

1

Lenka Bidulská

tréner: H.Kopnická

2

Silvia Fajtáková

1

Sophia Valentová

3

Natália Ivanecká

2

Ľubor Čirský

4

David Juračák

3

Lucia Magdová

5

Marek Ďurovka

4

Artur Lopašovský

6

Daniela Ďatelová

5

Jozef Benci

7

Lucia Strišková

6

Jaroslav Čertík

8

Miriam Miková

7

Matúš Krivošík

9

Timur Smaho

8

Michal Livňanský

10

Robert Bajnok

9

Juraj Dúbravka

11

Gréta Kapolková

12

Jerguš Rybiansky

13

Krištof Višváder

14

Lukáš Strapec

15

Martina Krahulcová

* v priebehu tábora nastali v jednotlivých skupinách presuny oboma smermi, často aj o viac skupín