4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


ŠACHOVÝ TURNAJ
Por. Meno Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 Jozefek Michal 1931 Sk Osuske 8,5 44 53,5 8
2 Karas Marek 1741 Sk Doprastav Bratislava 7 44 53 6
3 Spacek Oliver 1944 Sk Osuske 6,5 44,5 54 5
4 Kollar Jan Marek 1775 Sk Slovan Bratislava 6,5 44,5 53,5 6
5 Veselovsky Michal 1686 Liptovska Sachova Skola 6,5 40,5 48 6
6 Berger Patrik 1731 Sk Skalica 6 44 52 6
7 Spacek Marcel 1747 Sk Osuske 6 41,5 49,5 5
8 Jarabek Milan 1532 Sk Skalica 6 40,5 47,5 6
9 Sklars Tomas 1886 Ksn Bratislava 6 40 48 6
10 Morvay Eszter 1322 Individualny Clen 6 35,5 42,5 5
11 Sadlon Matus 1608 Sk Osuske 6 34,5 42 4
12 Puskar Peter 1844 Lokomotiva Trnava 5,5 43 52 5
13 Kopnicka Henrieta 1696 Sk Tjls Vd Poprad 5,5 41,5 50 5
14 Puskar David 1359 Lokomotiva Trnava 5,5 38 47 5
15 Vrtiakova Anna 1493 Ksn Bratislava 5,5 37 44,5 5
16 Dzurjaninova Hana 1513 Lokomotiva Trnava 5,5 36,5 43,5 5
17 Tejova Alexandra 1402 Katolicky Kruh Bosco Bardejov 5 39,5 46,5 5
18 Galik Martin 1350 Sk Osuske 5 38,5 46 4
19 Lintner Igor 1442 Sk Doprastav Bratislava 5 37,5 44,5 4
20 Baca Juraj 1347 Sk Lab 5 37,5 44 5
21 Meszarosova Eva 1542 Sk Dvory Nad Zitavou 5 37 41 5
22 Damek Michal 1000 Sk Lab 5 36,5 45 4
23 Starovic Martin 1000 Ksn Bratislava 5 31 35,5 4
24 Ucekajova Veronika 1357 Sk Bodva Cvc Moldava Nad Bodvo 5 29,5 36 4
25 Krajcovic Jakub 1385 Sk Doprastav Bratislava 4,5 38,5 44,5 4
26 Mudroch Martin 1364 Sk Osuske 4,5 37 42,5 4
27 Macko Miroslav 1469 Ksn Bratislava 4,5 36 42 4
28 Macko Peter 1681 Ksn Bratislava 4,5 35,5 41 4
29 Diviak Peter 1573 Sk Osuske 4,5 34,5 42,5 2
30 Ferkova Dominika 1386 Bsk Bardejov 4,5 34,5 41,5 3
31 Kopnicky Jakub 1263 Sk Tjls Vd Poprad 4,5 34,5 38,5 4
32 Drinka Robert 1152 Sk Osuske 4,5 33,5 39 4
33 Lahucky Nicolas 1268 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 4,5 33 40 4
34 Hornik Andrej 1327 Lokomotiva Trnava 4 37 44 4
35 Gavlas Jakub 1464 Sk Osuske 4 35,5 42 4
36 Pipiska Adam 1240 Sk Osuske 4 33,5 40 4
37 Suchansky Jakub 1117 Ksn Bratislava 4 31,5 37,5 4
38 Miklasova Emma 1116 Liptovska Sachova Skola 4 31 36,5 4
39 Barnas Michal 1000 Individualny Clen 4 29 33,5 4
40 Sapovalov Artom 1076 Sk Kupele Piestany 4 28,5 34,5 4
41 Meszaros Erika 1000 Sk Dvory Nad Zitavou 4 28,5 34 4
42 Kovaricek Miroslav 1000 Sk Skalica 3,5 35,5 43 3
43 Starovic Tomas 1000 Ksn Bratislava 3,5 34 41 2
44 Buran Andrej 1150 Sk Osuske 3,5 30,5 35,5 3
45 Gzib David 1000 Cenada Bratislava 3,5 29 34,5 3
46 Crnkovic Marian 1074 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 3 32,5 37,5 3
47 Vozarova Adriana 1000 Sk Lab 3 29,5 34,5 2
48 Jozefek Roman 1000 Sk Osuske 3 29 33,5 2
49 Durda Andrej 1000 ZS Cenada 3 29 33 2
50 Kaufman Robert 1000 Sk Osuske 3 29 32,5 3
51 Svarc Vaclav 1000 Cvč Senica 3 26 30,5 1
52 Fakla Tomas 1000 CVC Esko 2,5 28 32 1
53 Crkon Lucas 1000 Kšn Bratislava 2,5 28 32 1
54 Ondrejcak Samuel 1000 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 2 27 31 1
55 Burak Erik 1000 Cenada Majerníkova Bratislava 1 27,5 32 0