4.
RZ Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
Horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


PRIHLÁSENÍ ÚČASTNÍCI

P.Č.

MENO ÚČASTNÍKA

ŠACH.ODDIEL

F-ELO

N-ELO

stav

1

Vladimír Bochnička

KŠN Bratislava

2233

 

kompl.

2

Lucia Ševčíková

MKŠS ŠK Kysucké Nové Mesto

2002

 

kompl.

3

Igor Škreko

ŠK Komplet Modranka

1945

 

kompl.

4

Šimon Šalgovič

ŠK Doprastav Bratislava

1932

 

kompl.

5

Dominik Petrek

ŠK Doprastav Bratislava

1891

 

kompl.

6

Dávid Eliáš

ŠK Sabinov

1877

 

kompl.

7

Daniel Compel

ŠK Slovan Bratislava

1859

 

kompl.

8

Patrik Kuna

NŠK Nitra

1855

 

kompl.

9

Jana Šošovičková

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

1843

 

kompl.

10

Adam Cedzo

TJ Mladosť Žilina

1832

 

kompl.

11

Ema Walterová

KŠN Bratislava

1823

 

kompl.

12

Kristián Kapec

BŠK Bardejov

1811

 

kompl.

13

Tomáš Lovčičan

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

1810

 

kompl.

14

Marek Tobias Janík

Liptovská šachová škola

1776

 

kompl.

15

Karol Paluska

ŠK Doprastav Bratislava

1744

 

kompl.

16

Matej Bidulský

1. ŠK Košice

1733

 

kompl.

17

Lucia Strišková

KŠN Bratislava

1715

 

kompl.

18

Adriana Vozárová

Záhorácky šachový klub

1697

 

kompl.

19

Jakub Blaho

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

1686

 

kompl.

20

Patrik Orgoň

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

1666

 

kompl.

21

Lukáš Strapec

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

1666

 

kompl.

22

David Juračák

Interchess z.s.

1660

 

kompl.

23

Marek Ďurovka

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

1603

 

kompl.

24

Simona Bochničková

KŠN Bratislava

1602

 

kompl.

25

Jakub Orgoň

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

1596

 

kompl.

26

Timea Haásová

ŠK Rajec

1593

 

kompl.

27

Martin Rak

KŠN Bratislava

1587

 

kompl.

28

Ela Romanová

ŠK Skalica

1570

 

kompl.

29

Stella Čarnecká

TJ Mladosť Žilina

1565

 

kompl.

30

Miriam Miková

TJ Slávia Caissa Čadca

1552

 

kompl.

31

Jonáš Ďurana

Tatran Bratislava

1542

 

kompl.

32

Michaela Smidová

KŠN Bratislava

1534

 

kompl.

33

Martina Šošovičková

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

1532

 

kompl.

34

Samuel Havalda

KŠN Bratislava

1513

 

kompl.

35

Samuel Babják

1. ŠK Košice

1506

 

kompl.

36

Adam Vozár

Záhorácky šachový klub

1481

 

kompl.

37

Daniela Ďatelová

Liptovská šachová škola

1473

 

kompl.

38

Gréta Kapolková

KŠN Bratislava

1472

 

kompl.

39

Casey Ryan Mészáros

KŠN Bratislava

1466

 

kompl.

40

Juraj Oružinský

ŠK Vrbové

1466

 

kompl.

41

Karin Novomeská

ŠK Štefanov

1455

 

kompl.

42

Nina Kubíková

KŠN Bratislava

1422

 

kompl.

43

Jerguš Rybianský

ŠK Slovan Bratislava

1421

 

kompl.

44

Filip Magda

ŠK Sabinov

1406

 

kompl.

45

Teodor Malaschitz

ŠK Doprastav Bratislava

1387

 

kompl.

46

Oliver Libich

ŠK Komplet Modranka

1349

 

kompl.

47

Tomáš Livňanský

ŠK Doprastav Bratislava

1347

 

kompl.

48

Hana Horváthová

ŠK Slovan Bratislava

1336

 

kompl.

49

Antonín Zemek

Interchess z.s.

1306

 

kompl.

50

Martina Krahulcová

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

1304

 

kompl.

51

Katka Janíková

Liptovská šachová škola

1291

 

kompl.

52

Eva Polačková

ŠK Stropkov+Svidník

1260

 

kompl.

53

Martin Hamaš

Tatran Bratislava

1248

 

kompl.

54

Juraj Jursa

ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava

1240

 

kompl.

55

Michal Livňanský

ŠK Doprastav Bratislava

1217

 

kompl.

56

Monika Koscelníková

MŠK KdV Kežmarok

1206

 

kompl.

57

Šimon Libich

ŠK Komplet Modranka

1204

 

kompl.

58

Richard Pisarčík

KŠN Bratislava

1201

 

kompl.

59

Jozef Benci

ŠK Doprastav Bratislava

1191

 

kompl.

60

Oliver Viktor Kuskov

Reinter Humenné

1188

 

kompl.

61

Michal Maroši

CVČ Junior Bojnice

1183

 

kompl.

62

Richard Hasala

ŠK Doprastav Bratislava

1176

 

kompl.

63

Artur Lopašovský

ŠK Komplet Modranka

1168

 

kompl.

64

Šimon Šotník

Liptovská šachová škola

1154

 

kompl.

65

Elena Jursová

ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava

1137

 

kompl.

66

Karin Kaufmanová

ŠK Osuské

1113

 

kompl.

67

Matej Lanža

ŠK Nafta Gbely

1099

 

kompl.

68

Šimon Kačeriak

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

1069

 

kompl.

69

Lucia Magdová

ŠK Sabinov

1036

 

kompl.

70

Tomáš Strapec

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

1032

 

kompl.

71

Timon Trubini

Chess4kids (SUI)

 

1310

kompl.

72

Veronika Dudoňová

ŠK Považské Podhradie

 

1251

kompl.

73

Matej Vaško

ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava

 

1222

kompl.

74

Matúš Krivošík

Tatran Bratislava

 

1188

kompl.

75

Slavomír Zaťko

ŠK Považské Podhradie

 

1082

kompl.

76

Sophia Valentová

KŠN Bratislava

 

1053

kompl.

77

William Vanko

KŠN Bratislava

 

1042

kompl.

78

Oto Baranec

ŠK Slovan Nová Baňa

 

1000

kompl.

79

Jaroslav Čertík

Tatran Bratislava

 

1000

kompl.

80

Jonatán Drobný

ŠK Kúpele Piešťany

 

1000

kompl.

81

Nina Haásová

ŠK Rajec

 

1000

kompl.

82

Peter Janoška

ŠK Považské Podhradie

 

1000

kompl.

83

Alžbeta Kapolková

neregistrovaná

 

1000

kompl.

84

Matej Krajčírik

ŠK Kúpele Piešťany

 

1000

kompl.

85

Michal Krajčírik

ŠK Kúpele Piešťany

 

1000

kompl.

86

Andrej Líner

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

 

1000

kompl.

87

Pavol Loffay

individuálny člen

 

1000

kompl.

88

Matúš Parák

ZŠK Malacky

 

1000

kompl.

89

Aurel Pápay

Liptovská šachová škola

 

1000

kompl.

90

Natália Szotkovská

TJ Mladosť Žilina

 

1000

kompl.

91

Branislav Šuch

TŠC-MŠK Martin

 

1000

kompl.

92

Daniel Šuch

TŠC-MŠK Martin

 

1000

kompl.

93

Matúš Tonhajzer

ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava

 

1000

kompl.

94

Theodor Valent

KŠN Bratislava

 

1000

kompl.

95

Matej Adam

neregistrovaný

 

0

kompl.

96

Alex Bartal

neregistrovaný

 

0

kompl.

97

Michaela Búryová

neregistrovaná

 

0

kompl.

98

Júlia Drobná

neregistrovaná

 

0

kompl.

99

Michal Gajdúšek

neregistrovaný

 

0

kompl.

100

Michaela Hasalová

neregistrovaná

 

0

kompl.

101

Sebastian Pauko

neregistrovaný

 

0

kompl.

102

Simona Szotkovská

neregistrovaná

 

0

kompl.

103

Jakub Užík

neregistrovaný

 

0

kompl.

kompl.

93

kompletná prihláška (všetky doklady)

kompl.

10

kompletná prihláška (iba info o úhrade)

Aktualizácia: 20.07.2021 - 09:28 (vrátane výpisu z účtu za mesiac jún)