4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


PRIHLÁSENÍ ÚČASTNÍCI

P.Č.

MENO ÚČASTNÍKA

ŠACH.ODDIEL

F-ELO

N-ELO

1

Lukáš Sebastián Kostolanský

ŠK Slovan Bratislava

2197

 

2

Adrian Zetocha

ŠK Slovan Bratislava

2108

 

3

Ondrej Vadila

ŠK Slovan Bratislava

2039

 

4

Jakub Ferenčák

MŠK KdV Kežmarok

1991

 

5

Jakub Šošovička

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

1982

 

6

Vladimír Bochnička

KŠN Bratislava

1974

 

7

Martin Šándor

KŠN Bratislava

1968

 

8

Lukáš Varga

TJ Slávia Košice

1967

 

9

Matúš Valovič

ŠK Doprastav Bratislava

1966

 

10

David Gžib

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

1939

 

11

Dominika Tomčíková

TJ Slovan Rajecké Teplice

1915

 

12

Ondrej Franko

TŠC-MŠK Martin

1904

 

13

Daniel Chlpek

ŠK Slovan Bratislava

1894

 

14

Šimon Šalgovič

ŠK Doprastav Bratislava

1846

 

15

Filip Neumann

ŠK Slávia Orlová

1821

 

16

Tibor Mátis

ŠK Dunajská Streda

1810

 

17

Martina Tarageľová

Liptovská šachová škola

1783

 

18

Simona Koreňová

Liptovská šachová škola

1749

 

19

Adam Cedzo

TJ Mladosť Žilina

1737

 

20

Tomáš Béreš

NŠK Nitra

1703

 

21

Jakub Úlehla

ŠK Osuské

1695

 

22

Adriana Vozárová

Interchess CVČ Malacky

1694

 

23

Ema Walterová

ŠK Senec

1679

 

24

Michal Valigurský

Interchess CVČ Malacky

1654

 

25

Karol Kostelanský

ŠK Považské Podhradie

1633

 

26

David Petrek

ŠK Slovan Bratislava

1607

 

27

Marián Tarageľ

Liptovská šachová škola

1602

 

28

Dávid Eliáš

ŠK Sabinov

1600

 

29

Tomáš Lovčičan

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

1597

 

30

Dominik Petrek

ŠK Tomášov

1595

 

31

Jakub Zahorček

ŠK Považské Podhradie

1593

 

32

Jana Šošovičková

SZŠ Nová Dubnica

1585

 

33

Michal Ciglian

Liptovská šachová škola

1579

 

34

Patrik Kuna

NŠK Nitra

1568

 

35

Kamil Belica

NŠK Nitra

1533

 

36

Martin Hrdlička

ŠK Osuské

1525

 

37

Oliver Cuker

ŠK Sabinov

1507

 

38

Lenka Bidulská

TJ Slávia Košice

1495

 

39

Daniela Ďatelová

OŠK RENOP Liptovská Teplá

1493

 

40

Marek Zumrík

TŠC - MŠK Martin

1486

 

41

Mikuláš Gärtner

TJ Mladosť Žilina

1484

 

42

Natália Ivanecká

TJ Slávia PU Prešov

1457

 

43

Samuel Havalda

KŠN Bratislava

1453

 

44

Patrik Orgoň

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

1449

 

45

Marek Tobias Janík

CVČ Liptovský Mikuláš

1447

 

46

Kristián Kapec

ŠK BLS Bardejov

1440

 

47

Daniel Compel

ŠK Slovan Bratislava

1434

 

48

Lukáš Zumrík

TŠC - MŠK Martin

1431

 

49

Karol Paluska

ŠK Doprastav Bratislava

1425

 

50

Tomáš Kossuth

Liptovská šachová škola

1418

 

51

Jakub Rakovský

NŠK Nitra

1409

 

52

Michaela Smidová

KŠN Bratislava

1398

 

53

Simona Bochničková

KŠN Bratislava

1388

 

54

Gréta Kapolková

KŠN Bratislava

1388

 

55

Samuel Babják

1.ŠK Košice

1372

 

56

Krištof Višváder

Interchess ZŠ Borský Mikuláš

1364

 

57

Silvia Fajtáková

Interchess CVČ Malacky

1360

 

58

Jakub Lukáč

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

1332

 

59

Matúš Mindek

NŠK Nitra

1331

 

60

Martina Krahulcová

ŠK Prievidza

1330

 

61

Róbert Bajnok

NŠK Nitra

1320

 

62

Nikolas Náter

ŠK Osuské

1303

 

63

Dominic James Earle

Interchess CVČ Senica

1301

 

64

Jiří Koška

ŠK BLS Bardejov

1300

 

65

Hana Horváthová

ŠK Slovan Bratislava

1298

 

66

Katka Janíková

CVČ Liptovský Mikuláš

1291

 

67

Lucia Strišková

KŠN Bratislava

1269

 

68

Mária Mederlyová

ŠK Levice

1247

 

69

Ján Horváth

ŠK Slovan Bratislava

1244

 

70

Marek Ďurovka

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

1241

 

71

Maroš Adamec

ŠK Dúbravan

1239

 

72

Jakub Orgoň

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

1239

 

73

Adela Zetocha

ŠK Slovan Bratislava

1236

 

74

Lukáš Strapec

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

1229

 

75

David Juračák

Interchess z.s.

1219

 

76

Athanasios Karapetsas

ŠK Trenčín

1215

 

77

Nina Kubíková

KŠN Bratislava

1201

 

78

Karolína Harajová

1.ŠK Košice

1170

 

79

Maroš Volánek

ŠK Považské Podhradie

1165

 

80

Filip Magda

ŠK Sabinov

1157

 

81

Viktória Obročníková

TJ Mladosť Žilina

1153

 

82

Jonáš Ďurana

Tatran Tilgnerka

1145

 

83

Martin Hamaš

Tatran Tilgnerka

1140

 

84

Timea Haásová

ŠK Rajec

1128

 

85

Peter Samuel Zverka

ŠK Doprastav Bratislava

1128

 

86

Nina Čirská

TJ Mladosť Žilina

1121

 

87

Branislav Balušík

ŠK Považské Podhradie

1116

 

88

Martina Šošovičková

SZŠ Nová Dubnica

1100

 

89

Martin Haraj

1.ŠK Košice

1037

 

90

Jerguš Rybiansky

ŠK Slovan Bratislava

 

1286

91

Teodor Malaschitz

ŠK Doprastav Bratislava

 

1182

92

Juraj Dúbravka

CVČ Lánska, Považská Bystrica

 

1178

93

Filip Štelbaský

KŠN Bratislava

 

1152

94

Barbora Obročníková

TJ Mladosť Žilina

 

1146

95

Lívia Cukerová

ŠK Sabinov

 

1135

96

Natália Havaldová

KŠN Bratislava

 

1079

97

Michal Maroši

ŠK Prievidza

 

1070

98

Adam Vozár

Interchess CVČ Malacky

 

1016

99

Samuel Baňas

ŠK Modra

 

1001

100

Adam Biskupič

ŠK Komplet Modranka

 

1000

101

Ema Čermáková

ŠK Modra

 

1000

102

Jaroslav Čertík

Tatran Tilgnerka

 

1000

103

Jonatán Drobný

neregistrovaný

 

1000

104

Veronika Dudoňová

ŠK Považské Podhradie

 

1000

105

Šimon Choma

MŠK KdV Kežmarok

 

1000

106

Jana Jankechová

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

 

1000

107

Alžbeta Kapolková

KŠN Bratislava

 

1000

108

Martin Klimek

ŠK Senec

 

1000

109

Michal Klimek

ŠK Senec

 

1000

110

Monika Klimková

neregistrovaný

 

1000

111

Lukáš Kossuth

Liptovská šachová škola

 

1000

112

Matej Krajčírik

ŠK Kúpele Piešťany

 

1000

113

Michal Krajčírik

ŠK Kúpele Piešťany

 

1000

114

Vladimír Kriško

ŠK Slovan Bratislava

 

1000

115

Matúš Krivošík

Tatran Tilgnerka

 

1000

116

Pavol Loffay

neregistrovaný

 

1000

117

Lucia Magdová

ŠK Sabinov

 

1000

118

Alex Matejov

neregistrovaný

 

1000

119

Sebastián Maťo

ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava

 

1000

120

Barbora Paverová

TŠC - MŠK Martin

 

1000

121

Samuel Šimon

Tatran Tilgnerka

 

1000

122

Boris Trnka

neregistrovaný

 

1000

123

Matej Zajac

neregistrovaný

 

1000

124

Jakub Vybíral

Tatran Tilgnerka

 

1000

NCH1

Artur Lopašovský

ŠK Komplet Modranka

 

1000

NCH2

Timur Smaho

CZŠ Narnia Bratislava

 

1000

NCH3

Oliver Viktor Kuskov

Šachy Reinter

 

1000