4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


LŠT  KONÍK 2018 - VÝSLEDKY TÍMOVEJ SÚŤAŽE DRUŽSTIEV

Družstvo:

Účastníci:

Am.žolík:

Človeče:

Frisbee:

Hud.kvíz

Krycie mená:

M.krížovka:

Maľovanie:

Nám.bitka:

Pexeso:

Streetbal:

Str.kačice:

Sudoku:

Tajomstvo p.

Ved.test:

Vybíjaná:

Spolu:

Poradie:

Lámači sŕdc

Juraj Dúbravka

8,00

10,00

3,00

12,00

4,00

10,50

11,00

5,00

3,00

8,00

10,00

9,50

6,00

10,00

10,00

120,00

1.

Karolína Harajová

Martin Klimek

Lukáš Kossuth

Karol Kostelanský

Alex Matejov

Lucia Strišková

Jana Šošovičková

Dominika Tomčíková

Matúš Valovič

Malé koníky

Jonatán Drobný

11,00

4,00

11,00

5,50

9,00

10,50

4,00

10,00

5,00

10,00

2,00

9,50

7,00

6,50

8,00

113,00

2.

Natália Havaldová

Šimon Choma

Katka Janíková

Gréta Kapolková

Michal Klimek

Tomáš Lovčičan

Patrik Orgoň

Barbora Paverová

Martin Šándor

Michal Valigurský

Jedovaté tučniaky

Róbert Bajnok

4,00

8,00

6,00

8,50

12,00

0,00

9,00

8,00

4,00

12,00

4,00

9,50

9,00

11,00

6,00

111,00

3.

Branislav Balušík

Tomáš Béreš

Adam Biskupič

Adam Cedzo

Lukáš Sebastián Kostolanský

Jiří Koška

Martina Krahulcová

Matej Krajčírik

Lucia Magdová

Dominik Petrek

Neprekonateľná stena

Samuel Babják

7,00

9,00

9,00

10,50

11,00

1,50

8,00

6,00

9,00

4,00

8,00

9,50

3,00

12,00

3,00

110,50

4.

David Gžib

Martin Hamaš

Ján Horváth

Natália Ivanecká

Jana Jankechová

Michal Krajčírik

Jakub Lukáč

Barbora Obročníková

David Petrek

Martina Šošovičková

Koniec sveta

Vladimír Bochnička

5,00

2,00

8,00

10,50

10,00

5,50

12,00

2,00

2,00

6,00

12,00

6,00

8,00

8,50

11,00

108,50

5.

Veronika Dudoňová

Dominic James Earle

Martin Haraj

Monika Klimková

Mária Mederlyová

Jakub Orgoň

Michaela Smidová

Jakub Úlehla

Adriana Vozárová

Smrtiaca kavaléria

Samuel Baňas

3,00

5,00

12,00

1,00

2,00

10,50

0,00

7,00

10,00

11,00

9,00

9,50

12,00

3,00

4,00

99,00

6.

Daniel Compel

Oliver Cuker

Ema Čermáková

Daniela Ďatelová

Timea Haásová

Martin Hrdlička

Athanasios Karapetsas

Vladimír Kriško

Jakub Vybíral

Jakub Zahorček

Kam sme sa to dostali

Kamil Belica

10,00

7,00

1,00

3,00

5,00

5,50

10,00

4,00

12,00

3,00

3,00

9,50

5,00

6,50

12,00

96,50

7.

Lenka Bidulská

Mikuláš Gärtner

Ondrej Franko

Marek Tobias Janík

David Juračák

Patrik Kuna

Sebastián Maťo

Viktória Obročníková

Peter Samuel Zverka

Šachové medvede

Maroš Adamec

1,00

1,00

5,00

8,50

1,00

10,50

6,00

11,00

8,00

9,00

5,00

5,00

10,00

5,00

9,00

95,00

8.

Lívia Cukerová

Nina Čirská

Dávid Eliáš

Jakub Ferenčák

Samuel Havalda

Michal Maroši

Nikolas Náter

Martina Tarageľová

Marek Zumrík

FC Drevené leňochody

Silvia Fajtáková

2,00

12,00

7,00

3,00

6,00

1,50

3,00

9,00

11,00

1,00

11,00

3,00

2,00

8,50

7,00

87,00

9.

Hana Horváthová

Daniel Chlpek

Nina Kubíková

Pavol Loffay

Filip Neumann

Jakub Rakovský

Jakub Šošovička

Filip Štelbaský

Adam Vozár

Ja a ostatní

Jaroslav Čertík

6,00

11,00

10,00

3,00

8,00

5,50

5,00

3,00

7,00

5,00

6,00

2,00

4,00

1,00

2,00

78,50

10.

Alžbeta Kapolková

Teodor Malaschitz

Jerguš Rybiansky

Šimon Šalgovič

Marián Tarageľ

Boris Trnka

Ondrej Vadila

Maroš Volánek

Lukáš Zumrík

Otravné pomaranče

Simona Bochničková

12,00

6,00

4,00

5,50

7,00

8,00

2,00

12,00

1,00

2,00

1,00

0,00

11,00

3,00

1,00

75,50

11.

Marek Ďurovka

Kristián Kapec

Tomáš Kossuth

Matúš Krivošík

Tibor Mátis

Matúš Mindek

Lukáš Strapec

Krištof Višváder

Adrian Zetocha

Šachoví vikingovia

Michal Ciglian

9,00

3,00

2,00

7,00

3,00

5,50

7,00

1,00

6,00

7,00

7,00

4,00

1,00

3,00

5,00

70,50

12.

Jonáš Ďurana

Simona Koreňová

Filip Magda

Karol Paluska

Samuel Šimon

Lukáš Varga

Ema Walterová

Matej Zajac

Adela Zetocha