20.
RZ GO Kľačno
23.7.-1.8.2021 - X účastníkov


4.
RZ Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
Horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


LŠT KONÍK 2019 - Človeče nehnevaj sa!

Základné skupiny

O 1.-6.miesto

A

Účastník (družstvo)

Por.

D

Účastník (družstvo)

Por.

1

Lívia Cukerová (Good idea)

3.

1

Ľubor Čirský (YoŽiŇy z BaŽiŇy)

4.

2

Alex Matejov (Rasťove diviačie klobásky)

4.

2

Timea Haásová (Prichádza búrka)

5.

3

Ľubor Čirský (YoŽiŇy z BaŽiŇy)

1.

3

Michal Maroši (Poslední odzadu)

1.

4

Timea Haásová (Prichádza búrka)

2.

4

Pavol Loffay (3 bodky)

6.

5

Janka Červeňová (To by šlo)

3.

B

Účastník (družstvo)

Por.

1

Sofia Plachetková (Štvorlístok a řeřicha vole!)

3.

6

Alžbeta Kapolková (Smradľavé zmrzliny)

2.

2

Michal Maroši (Poslední odzadu)

1.

O 7.-12.miesto

3

Barbora Paverová (Rožok v párku)

4.

E

Účastník (družstvo)

Por.

1

Lívia Cukerová (Good idea)

8.

4

Pavol Loffay (3 bodky)

2.

2

Alex Matejov (Rasťove diviačie klobásky)

9.

C

Účastník (družstvo)

Por.

3

Sofia Plachetková (Štvorlístok a řeřicha vole!)

11.

1

Janka Červeňová (To by šlo)

1.

4

Barbora Paverová (Rožok v párku)

7.

2

Marek Ďurovka (Agresívni strelci)

4.

5

Marek Ďurovka (Agresívni strelci)

12.

3

Marek Lovčičan (Prečo práve ja?)

3.

6

Marek Lovčičan (Prečo práve ja?)

10.

4

Alžbeta Kapolková (Smradľavé zmrzliny)

2.

prví dvaja zo skupín A, B a C postup do skupiny D

Konečné poradie:

druhí dvaja zo skupín A, B a C postup do skupiny E

P

Účastník (názov družstva)

1.

Michal Maroši (Poslední odzadu)

2.

Alžbeta Kapolková (Smradľavé zmrzliny)

3.

Janka Červeňová (To by šlo)

4.

Ľubor Čirský (YoŽiŇy z BaŽiŇy)

5.

Timea Haásová (Prichádza búrka)

6.

Pavol Loffay (3 bodky)

7.

Barbora Paverová (Rožok v párku)

8.

Lívia Cukerová (Good idea)

9.

Alex Matejov (Rasťove diviačie klobásy)

10.

Marek Lovčičan (Prečo práve ja)

11.

Sofia Plachetková (Štvorlístok a řeřicha vole!)

12.

Marek Ďurovka (Agresívni strelci)