4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


LŠT KONÍK 2018 - Americký žolík

Základné skupiny

Skupina o 1.-4.miesto

A

Účastník (družstvo)

Por.

E

Účastník (družstvo)

Por.

1

Ema Walterová (Šachoví vikingovia)

1.

1

Ema Walterová (Šachoví vikingovia)

4.

2

Teodor Malaschitz (Ja a ostatní)

2.

2

Simona Bochničková (Otravné pomaranče)

1.

3

Adam Vozár (FC Drevené leňochody)

3.

3

Mikuláš Gärtner (Kam sme sa to dostali)

3.

4

Michal Valigurský (Malé koníky)

2.

B

Účastník (družstvo)

Por.

1

Ján Horváth (Neprekonateľná stena)

2.

Skupina o 5.-8.miesto

2

Adam Cedzo (Jedovaté tučniaky)

3.

F

Účastník (družstvo)

Por.

1

Teodor Malaschitz (Ja a ostatní)

3.

3

Simona Bochničková (Otravné pomaranče)

1.

2

Ján Horváth (Neprekonateľná stena)

2.

C

Účastník (družstvo)

Por.

3

Martin Haraj (Koniec sveta)

4.

1

Mikuláš Gärtner (Kam sme sa to dostali)

1.

4

Jana Šošovičková (Lámači sŕdc)

1.

2

Martin Haraj (Koniec sveta)

2.

3

Lívia Cukerová (Šachové medvede)

3.

Skupina o 9.-12.miesto

G

Účastník (družstvo)

Por.

1

Adam Vozár (FC Drevené leňochody)

3.

D

Účastník (družstvo)

Por.

1

Jana Šošovičková (Lámači sŕdc)

2.

2

Adam Cedzo (Jedovaté tučniaky)

1.

2

Michal Valigurský (Malé koníky)

1.

3

Lívia Cukerová (Šachové medvede)

4.

3

Oliver Cuker (Smrtiaca kavaléria)

3.

4

Oliver Cuker (Smrtiaca kavaléria)

2.

Konečné poradie:

víťazi skupín A, B, C a D - postup do skupiny E

P

Účastník (názov družstva)

druhí v skupinách A, B, C a D - postup do skupiny F

1.

Simona Bochničková (Otravné pomaranče)

tretí v skupinách A, B, C a D - postup do skupiny G

2.

Michal Valigurský (Malé koníky)

3.

Mikuláš Gärtner (Kam sme sa to dostali)

4.

Ema Walterová (Šachoví vikingovia)

5.

Jana Šošovičková (Lámači sŕdc)

6.

Ján Horváth (Neprekonateľná stena)

7.

Teodor Malaschitz (Ja a ostatní)

8.

Martin Haraj (Koniec sveta)

9.

Adam Cedzo (Jedovaté tučniaky)

10.

Oliver Cuker (Smrtiaca kavaléria)

11.

Adam Vozár (FC Drevené leňochody)

12.

Lívia Cukerová (Šachové medvede)