4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


TURNAJ V STOLNOM TENISE
Kvalifikácia
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Gloss Jonáš   1 2:0 1 2:0 1 2:0 3 6:0 1.
   
2 Čajka Tibor 0 0:2   1 2:1 1 2:0 2 4:3 2.
     
3 Gono Michal 0 0:2 0 1:2   1 2:0 1 3:4 3.
     
4 Ožvoldíková Simona 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Solár Andrej   1 2:0 1 2:0 1 2:0 3 6:0 1.
   
2 Michalko Matej 0 0:2   1 2:0 1 2:0 2 4:2 2.
     
3 Pagerka Martin 0 0:2 0 0:2   1 2:0 1 2:4 3.
     
4 Janúšková Andrea 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Matejovič Ľudovít   1 2:0 1 2:0 1 2:0 3 6:0 1.
   
2 Bôžiková Beáta 0 0:2   1 2:0 1 2:0 2 4:2 2.
     
3 Bohunský Peter 0 0:2 0 0:2   1 2:0 1 2:4 3.
     
4 Medlen Marián 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Peričková Jana   1 2:0 1 2:1 1 2:0 3 6:1 1.
   
2 Kováč Andrej 0 0:2   1 2:0 1 2:0 2 4:2 2.
     
3 Pagerka Slavomír 0 1:2 0 0:2   1 2:0 1 3:4 3.
     
4 Mudroch Martin 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Kordoš Adam   1 2:1 1 2:0 1 2:0 3 6:1 1.
   
2 Padyšák Tomáš 0 1:2   1 2:0 1 2:0 2 5:2 2.
     
3 Gašparík Peter 0 0:2 0 0:2   1 2:0 1 2:4 3.
     
4 Rožárová Katarína 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Peitl Tomáš   1 2:0 1 2:0 1 2:0 3 6:0 1.
   
2 Gavlas Jakub 0 0:2   1 2:1 1 2:0 2 4:3 2.
     
3 Diviak Peter 0 0:2 0 1:2   1 2:0 1 3:4 3.
     
4 Pláteníková Soňa 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Havel Tomáš   0 1:2 1 2:0     1 3:2 1.
   
2 Škápik Michal 1 2:1   0 1:2     1 3:3 2.
     
3 Havel Filip 0 0:2 1 2:1       1 2:3 3.
     
4                
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Tuska Juraj   1 2:0 1 2:0     2 4:0 1.
   
2 Danada Ondrej 0 0:2   1 2:0     1 2:2 2.
     
3 Michalko Peter 0 0:2 0 0:2       0 0:4 3.
     
4                
     
Skupina
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Solár Andrej   0 2:0 0 2:0 0 2:0 3 6:0 1.
   
2 Gloss Jonáš 0 0:2   0 2:0 0 2:0 2 4:2 2.
     
3 Michalko Matej 0 0:2 0 0:2   0 2:0 1 2:4 3.
     
4 Čajka Tibor 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Matejovič Ľudovít   1 2:0 1 2:0 1 2:0 3 6:0 1.
   
2 Peričková Jana 0 0:2   1 2:1 1 2:0 2 4:3 2.
     
3 Bôžiková Beáta 0 0:2 0 1:2   1 2:0 1 3:4 3.
     
4 Kováč Andrej 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Kordoš Adam   1 2:1 1 2:1 1 2:0 3 6:1 1.
   
2 Peitl Tomáš 0 1:2   1 2:0 1 2:0 2 5:2 2.
     
3 Padyšák Tomáš 0 1:2 0 0:2   1 2:0 1 3:4 3.
     
4 Gavlas Jakub 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Tuska Juraj   1 2:0 1 2:0 1 2:0 3 6:0 1.
   
2 Danada Ondrej 0 0:2   1 2:1 1 2:0 2 4:3 2.
     
3 Škápik Michal 0 0:2 0 1:2   1 2:1 1 3:5 3.
     
4 Havel Tomáš 0 0:2 0 0:2 0 1:2 0 1:6 4.
     
Stvrtfinale
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Kordoš Adam   1 2:0 1 2:1 1 2:0 0 6:1 1.
   
2 Solár Andrej 0 0:2   1 2:0 1 2:0 0 4:2 2.
     
3 Pietl Tomáš 0 1:2 0 0:2   1 2:0 0 3:4 3.
     
4 Gloss Jonáš 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
  Meno hráča 1   2   3   4   Body Skóre Por.
1 Matejovič Ľudovít   1 2:0 1 2:1 1 2:0 3 0:0 1.
   
2 Tuska Juraj 0 0:2   1 2:0 1 2:0 2 0:0 2.
     
3 Danada Ondrej 0 1:2 0 0:2   1 2:0 1 0:0 3.
     
4 Peričková Jana 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:6 4.
     
Semifinále playoff
Kordoš Adam 2 Matejovič Ľudovít 1
Tuska Juraj 0 Solár Andrej 2
 Finále playoff o 3.miesto playoff
Kordoš Adam 2 Matejovič Ľudovít 2
Solár Andrej 0 Tuska Juraj 0