4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


Výsledky na chess-results

LŠT KONÍK 2016 - ŠACHOVÝ TURNAJ

Por

Účastník

Rtg F

Rtg N

Klub

Body

Body 2

Buchholz

Str.Buchh.

1

Samir Sahidi

2216

 

KŠN Bratislava

25

8,5

57,0

44,5

2

Miroslav Macko

2186

 

KŠN Bratislava

22

7,5

55,5

43,5

3

Martin Kuna

1904

 

NŠK Nitra

20

7,0

55,0

42,5

4

Igor Lintner

2191

 

KŠN Bratislava

19

6,5

55,5

42,0

5

Peter Macko

2051

 

KŠN Bratislava

19

6,5

54,0

41,5

6

Sebastián L. Kostolanský

1962

 

ŠK Slovan Bratislava

19

6,5

53,5

41,0

7

Matúš Valovič

1704

 

ŠK Doprastav Bratislava

19

6,5

53,0

41,0

8

Jakub Šošovička

1925

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

19

6,5

53,0

40,5

9

Martin Starovič

1710

 

KŠN Bratislava

19

6,5

52,0

39,5

10

Dominika Ferková

1944

 

BŠK Bardejov

18

6,5

49,0

38,5

11

Dominika Tomčíková

1877

 

TJ Slovan Rajecké Teplice

18

6,5

49,0

38,0

12

Adam Ďurica

1944

 

Liptovská šachová škola

18

6,5

49,0

38,0

13

Martin Šándor

1763

 

KŠN Bratislava

18

6,5

48,0

37,0

14

Martin Popovič

1666

 

TJ Slávia Košice

18

6,5

43,0

33,0

15

Adrian Zetocha

1757

 

ŠK Slovan Bratislava

18

6,0

50,0

39,5

16

Lukáš Varga

1776

 

TJ Slávia Košice

18

6,0

47,0

36,0

17

Tibor Mátis

1709

 

ŠK Dunajská Streda

18

6,0

45,5

35,0

18

Dávid Gžib

1697

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

17

6,0

46,0

36,5

19

Ondrej Vadila

1761

 

ŠK Slovan Bratislava

16

5,5

49,5

39,5

20

Michal Valigurský

1602

 

Interchess CVČ Malacky

16

5,5

42,5

33,5

21

Matej Škorvánek

 

1224

ŠK Rajec

16

5,5

41,0

32,0

22

Vladimír Bochnička

1885

 

KŠN Bratislava

15

5,5

51,0

39,5

23

Daniel Chlpek

1532

 

ŠK Slovan Bratislava

15

5,5

47,0

38,0

24

Adriana Vozárová

1561

 

Interchess CVČ Malacky

15

5,5

45,0

36,0

25

Martin Solčan

1515

 

ŠK Slovan Nová Baňa

15

5,5

41,0

33,0

26

Marián Tarageľ

1275

 

Liptovská šachová škola

15

5,5

39,0

29,5

27

Martina Tarageľová

1626

 

Liptovská šachová škola

15

5,0

50,5

38,5

28

Kristián Gogora

1617

 

ŠK Dunajská Streda

15

5,0

47,5

38,0

29

Simona Koreňová

1638

 

Liptovská šachová škola

15

5,0

47,5

37,0

30

Matúš Mižička

1533

 

NŠK Nitra

15

5,0

47,0

37,0

31

Dávid Slivka

1524

 

TJ Slávia Caissa Čadca

15

5,0

44,5

36,0

32

Ondrej Franko

1628

 

TŠC Luna Martin

15

5,0

44,0

35,0

33

Jakub Úlehla

1700

 

ŠK Osuské

15

5,0

43,0

33,0

34

Jakub Sopóci

1436

 

TŠC Luna Martin

15

5,0

41,5

32,5

35

Filip Balvan

1455

 

ŠK Rajec

15

5,0

41,0

32,5

36

Adam Cedzo

1527

 

TJ Mladosť Žilina

15

5,0

39,5

31,5

37

Katka Janíková

1327

 

CVČ Liptovský Mikuláš

15

5,0

38,5

29,5

38

Veronika Ganzová

1666

 

Lokomotíva Trnava

14

5,0

49,0

38,0

39

Jakub Zahorček

1507

 

ŠK Považské Podhradie

14

5,0

45,0

35,0

40

Tomáš Lovčičan

1401

 

ŠK Junior CVČ Ban.Bystrica

14

5,5

43,0

33,5

41

Martina Hlavinová

1398

 

AŠK Nitra

14

5,0

37,0

28,5

42

Emma Miklášová

1610

 

Liptovská šachová škola

13

5,0

46,5

36,0

43

Marek Škrinár

1557

 

ŠK Slovan Bratislava

13

5,0

43,5

33,5

44

Matúš Mindek

1213

 

NŠK Nitra

13

5,0

43,0

33,0

45

Adam Valašťan

1270

 

SZŠ, Škola u Filipa, Ban.Bystrica

13

5,0

40,5

31,0

46

Kamil Belica

1361

 

NŠK Nitra

13

5,0

39,5

30,0

47

Andrej Búran

1228

 

ŠK Osuské

13

4,5

46,5

37,0

48

Silvia Fajtáková

1177

 

Interchess CVČ Malacky

13

4,5

39,5

31,5

49

Šimon Húdek

1277

 

ŠK Považské Podhradie

13

4,5

39,5

29,5

50

Oliver Šoltys

1496

 

KŠN Bratislava

13

4,5

38,5

30,5

51

Daniela Ďatelová

1272

 

OŠK RENOP Liptovská Teplá

13

4,5

34,0

27,0

52

Jakub Rakovský

1035

 

NŠK Nitra

13

4,5

33,0

25,5

53

Daniel Turanec

1538

 

ŠK Rajec

12

4,5

44,5

35,0

54

Patrik Kuna

1232

 

NŠK Nitra

12

4,5

42,5

33,5

55

David Petrek

1548

 

ŠK Slovan Bratislava

12

4,5

41,5

32,5

56

Marek Tobias Janík

1301

 

CVČ Liptovský Mikuláš

12

4,5

39,5

30,0

57

Daniel Švrček

1312

 

ŠK Holíč

12

4,5

37,5

28,5

58

Šimon Šalgovič

1616

 

ŠK Doprastav Bratislava

12

4,0

50,5

39,0

59

Tomáš Starovič

1537

 

KŠN Bratislava

12

4,0

42,0

34,5

60

Jakub Ferenčák

1633

 

MŠK KdV Kežmarok

12

4,0

41,5

32,0

61

Martin Hrdlička

1380

 

ŠK Osuské

12

4,0

41,5

30,5

62

Jakub Weis

1260

 

ŠK Opevnenie Ban.Štiavnica

12

4,0

38,0

30,0

63

Marek Zumrík

1283

 

TŠC Luna Martin

12

4,0

37,5

28,5

64

Krištof Višváder

1341

 

Interchess ZŠ Borský Mikuláš

12

4,0

36,0

29,0

65

Ján Horváth

1221

 

ŠK Slovan Bratislava

12

4,0

36,0

28,0

66

Lukáš Zumrík

1247

 

TŠC Luna Martin

12

4,0

32,5

25,0

66

Alžbeta Klimentová

1417

 

TJ Slávia Košice

12

4,0

32,0

24,5

68

Lea Teodora Kolevská

1195

 

KŠN Bratislava

12

4,0

31,0

24,0

69

Marek Ganz

1553

 

Lokomotíva Trnava

11

4,0

42,0

32,0

70

Tomáš Kossuth

1277

 

Liptovská šachová škola

11

4,0

40,5

31,5

71

Michal Ciglian

1401

 

Liptovská šachová škola

10

3,5

40,5

31,5

72

Dominik Petrek

 

1000

ŠK Tomášov

10

3,5

40,0

31,5

73

Tomáš Ganz

1329

 

Lokomotíva Trnava

10

3,5

39,0

30,0

74

Damián Leždík

 

1000

TJ Mladosť Žilina

10

3,5

38,5

30,0

75

Jakub Orgoň

1072

 

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

10

3,5

38,5

30,0

76

Dániel Mátis

1478

 

ŠK Dunajská Streda

10

3,5

36,0

28,0

77

Andrej Sitár

 

1030

NŠK Nitra

10

3,5

33,6

26,0

78

Maroš Adamec

 

1000

ŠK Doprastav Bratislava

10

3,5

32,0

25,5

79

Jakub Lukáč

 

1189

neaktívny člen

9

3,5

41,0

32,5

80

Patrik Orgoň

 

1177

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

9

3,5

41,0

32,5

81

Nikolas Náter

1248

 

ŠK Osuské

9

3,0

41,5

32,5

82

Hana Horváthová

 

1007

ŠK Slovan Bratislava

9

3,0

36,0

29,0

83

Václav Švarc

1188

 

ŠK Osuské

9

3,0

35,5

28,0

84

Adam Vozár

 

1000

Interchess CVČ Malacky

9

3,0

35,0

27,0

85

Maroš Volánek

 

1000

ŠK Považské Podhradie

9

3,0

34,5

28,0

86

Boris Trnka

 

1000

CVČ Ahoj Piešťany

9

3,0

31,0

24,5

87

Samuel Havalda

 

1000

KŠN Bratislava

9

3,0

30,0

24,0

88

Ondrej Buda

 

 

Liptovská šachová škola

9

3,0

29,5

22,0

89

Simona Bochničková

 

1000

KŠN Bratislava

9

3,0

24,5

17,5

90

Ákos Ollé

1290

 

ŠK Dunajská Streda

8

3,0

37,0

29,5

91

Adela Zetocha

 

1180

ŠK Slovan Bratislava

8

3,0

36,5

29,0

92

Nina Kubíková

 

1127

KŠN Bratislava

8

3,0

31,5

23,5

93

Jakub Škorvánek

 

1000

neregistrovaný

7

2,5

32,5

25,0

94

Matej Krajčírik

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

7

2,5

27,5

21,5

95

Filip Štelbaský

 

1000

KŠN Bratislava

7

2,5

25,5

20,0

96

Annamária Huttová

 

1000

Liptovský Mikuláš

6

2,5

30,0

23,0

97

Michal Krajčírik

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

6

2,0

30,5

24,0

98

Sebastián Maťo

 

1000

zrušený člen

6

2,0

30,0

24,5

99

Alex Tap

 

1000

neregistrovaný

6

2,0

28,0

22,5

100

Karin Kaufmanová

 

1000

Interchess CVČ Senica

6

2,0

25,5

19,5

101

Tamara Pavellová

 

1000

Liptovský Mikuláš

4

1,5

22,5

18,0

102

Ema Čermáková

 

1000

ŠK Modra

3

1,0

25,0

19,0

103

Robert Kaufman

1317

 

ŠK Osuské

0

0,0

28,5

21,0