4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


http://chess-results.com/tnr364325.aspx?lan=4

 

LŠT KONÍK 2018 - ŠACHOVÝ TURNAJ

Por

Účastník

Rtg F

Rtg N

Klub

Body

TB2

TB3

1

Sebastián Lukáš Kostolanský

2197

 

ŠK Slovan Bratislava

25

8,5

8

2

Lukáš Varga

1967

 

TJ Slávia Košice

21

7,0

7

3

Šimon Šalgovič

1846

 

ŠK Doprastav Bratislava

20

7,0

6

4

Jakub Šošovička

1982

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

19

7,0

5

5

Ondrej Vadila

2039

 

ŠK Slovan Bratislava

19

6,5

6

6

David Gžib

1939

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

19

6,5

6

7

Adriana Vozárová

1694

 

Interchess CVČ Malacky

19

6,5

6

8

Vladimír Bochnička

1974

 

KŠN Bratislava

18

6,5

5

9

Dominika Tomčíková

1915

 

TJ Slovan Rajecké Teplice

18

6,5

5

10

Adam Cedzo

1737

 

TJ Mladosť Žilina

18

6,5

5

11

Filip Neumann

1821

 

ŠK Slávia Orlová

18

6,5

5

12

Adrian Zetocha

2108

 

ŠK Slovan Bratislava

18

6,0

6

13

Simona Koreňová

1749

 

Liptovská šachová škola

18

6,0

6

14

Karol Kostelanský

1633

 

ŠK Považské Podhradie

18

6,0

6

15

Tomáš Lovčičan

1597

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

18

6,0

6

16

Michal Valigurský

1654

 

Interchess CVČ Malacky

18

6,0

6

17

Martina Tarageľová

1783

 

Liptovská šachová škola

17

6,5

4

18

Matúš Valovič

1966

 

ŠK Doprastav Bratislava

17

6,5

4

19

Tomáš Béreš

1703

 

NŠK Nitra

17

6,0

5

20

Jakub Ferenčák

1991

 

MŠK KdV Kežmarok

17

6,0

5

21

Ema Walterová

1679

 

ŠK Senec

17

6,0

5

22

Tibor Mátis

1810

 

ŠK Dunajská Streda

16

6,0

4

23

Jakub Úlehla

1695

 

ŠK Osuské

16

6,0

4

24

Martin Hrdlička

1525

 

ŠK Osuské

16

5,5

5

25

Kamil Belica

1533

 

NŠK Nitra

16

5,5

5

26

Marián Tarageľ

1602

 

Liptovská šachová škola

16

5,5

5

27

Ondrej Franko

1904

 

TŠC - MŠK Martin

16

5,5

5

28

Samuel Havalda

1453

 

KŠN Bratislava

16

5,5

5

29

David Petrek

1607

 

ŠK Slovan Bratislava

16

5,5

5

30

Karol Paluska

1425

 

ŠK Doprastav Bratislava

16

5,5

5

31

Natália Ivanecká

1457

 

TJ Slávia PÚ Prešov

16

5,5

5

32

Patrik Ogroň

1449

 

ZŠ Veľkomoravská, Trenčín

16

5,5

5

33

Jakub Rakovský

1409

 

NŠK Nitra

16

5,5

5

34

Marek Tobias Janík

1447

 

Liptovská šachová škola

16

5,5

5

35

Martin Šándor

1968

 

KŠN Bratislava

15

6,0

3

36

Silvia Fajtáková

1360

 

Interchess CVČ Malacky

15

5,0

5

37

Martina Krahulcová

1330

 

ŠK Prievidza

15

5,0

5

38

Matúš Mindek

1331

 

NŠK Nitra

15

5,0

5

39

Samuel Babják

1372

 

1.ŠK Košice

15

5,0

5

40

Nina Kubíková

1201

 

KŠN Bratislava

15

5,0

5

41

Nina Čirská

1121

 

TJ Mladosť Žilina

15

5,0

5

42

Pavol Loffay

 

1000

neregistrovaný

15

5,0

5

43

Maroš Volánek

1165

 

ŠK Považské Podhradie

15

5,0

5

44

Teodor Malaschitz

 

1182

ŠK Doprastav Bratislava

15

5,0

5

45

Daniela Ďatelová

1493

 

Liptovská šachová škola

15

5,0

4

46

Daniel Chlpek

1894

 

ŠK Slovan Bratislava

14

5,5

2

47

Nikolas Náter

1303

 

ŠK Osuské

14

5,0

4

48

Marek Zumrík

1486

 

TŠC - MŠK Martin

14

5,0

4

49

Ján Horváth

1244

 

ŠK Slovan Bratislava

14

5,0

4

50

Mikuláš Gärtner

1484

 

TJ Mladosť Žilina

14

5,0

4

51

Lenka Bidulská

1495

 

TJ Slávia Košice

14

5,0

4

52

Daniel Compel

1434

 

ŠK Slovan Bratislava

14

5,0

4

53

Adela Zetocha

1236

 

ŠK Slovan Bratislava

14

5,0

4

54

Dominik Petrek

1595

 

ŠK Tomášov

13

5,0

3

55

Jana Šošovičková

1585

 

SZŠ Nová Dubnica

13

5,0

3

56

Lukáš Zumrík

1431

 

TŠC - MŠK Martin

13

5,0

3

57

Oliver Cuker

1507

 

ŠK Sabinov

13

5,0

3

58

Karolína Harajová

1170

 

1.ŠK Košice

13

4,5

4

59

Dávid Eliáš

1600

 

ŠK Sabinov

13

4,5

4

60

Marek Ďurovka

1241

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

13

4,5

4

61

Patrik Kuna

1568

 

NŠK Nitra

13

4,5

4

62

Kristián Kapec

1440

 

ŠK BLS Bardejov

13

4,5

4

63

Jiří Koška

1300

 

ŠK BLS Bardejov

13

4,5

4

64

Tomáš Kossuth

1418

 

Liptovská šachová škola

13

4,5

4

65

Róbert Bajnok

1320

 

NŠK Nitra

13

4,5

4

66

Timea Haásová

1128

 

ŠK Rajec

13

4,5

4

66

Jakub Zahorček

1593

 

ŠK Považské Podhradie

12

4,5

3

68

Dominic James Earle

1301

 

Interchess CVČ Senica

12

4,5

3

69

Jakub Orgoň

1239

 

ZŠ Veľkomoravská, Trenčín

12

4,5

3

70

Krištof Višváder

1364

 

Interchess ZŠ Borský Mikuláš

12

4,5

3

71

Michal Ciglian

1579

 

Liptovská šachová škola

12

4,5

3

72

Jonáš Ďurana

1145

 

CIS Premium

12

4,0

4

73

Jakub Vybíral

 

1000

Tatran Bratislava

12

4,0

4

74

Maroš Adamec

1239

 

ŠK Dúbravan

12

4,0

4

75

Lukáš Strapec

1229

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

12

4,0

4

76

Adam Vozár

 

1016

Interchess CVČ Malacky

12

4,0

4

77

Gréta Kapolková

1388

 

KŠN Bratislava

12

4,0

4

78

Martin Hamaš

1140

 

CIS Premium

12

4,0

4

79

Natália Havaldová

 

1079

KŠN Bratislava

12

4,0

4

80

Peter Samuel Zverka

1128

 

ŠK Doprastav Bratislava

11

4,0

3

81

Jakub Lukáč

1332

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

11

4,0

3

82

Mária Mederlyová

1247

 

ŠK Levice

11

4,0

3

83

Simona Bochničková

1388

 

KŠN Bratislava

11

4,0

3

84

Hana Horváthová

1298

 

ŠK Slovan Bratislava

11

4,0

3

85

Branislav Balušík

1116

 

ŠK Považské Podhradie

11

4,0

3

86

Filip Magda

1157

 

ŠK Sabinov

11

4,0

3

87

Jerguš Rybiansky

 

1286

ŠK Slovan Bratislava

11

4,0

3

88

Viktória Obročníková

1153

 

TJ Mladosť Žilina

11

4,0

3

89

Matúš Krivošík

 

1000

Tatran Tilgnerka

11

4,0

3

90

Boris Trnka

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

11

4,0

2

91

Athanasios Karapetsas

1215

 

ŠK Trenčín

10

3,5

3

92

Lucia Strišková

1269

 

KŠN Bratislava

10

3,5

3

93

Michaela Smidová

1698

 

KŠN Bratislava

10

3,5

3

94

Katka Janíková

1291

 

Liptovská šachová škola

10

3,5

3

95

David Juračák

1219

 

Interchess z.s.

10

3,5

3

96

Martina Šošovičková

1100

 

SZŠ Nová Dubnica

10

3,5

3

97

Michal Maroši

 

1070

CIS Premium

10

3,5

3

98

Samuel Baňas

 

1001

ŠK Modra

10

3,5

3

99

Michal Krajčírik

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

9

3,0

3

100

Jaroslav Čertík

 

1000

Tatran Bratislava

9

3,0

3

101

Adam Biskupič

 

1000

ŠK Komplet Modranka

9

3,0

3

102

Veronika Dudoňová

 

1000

ŠK Považské Podhradie

9

3,0

2

103

Lucia Magdová

 

1000

ŠK Sabinov

9

3,0

2

104

Alžbeta Kapolková

 

1000

KŠN Bratislava

9

3,0

2

105

Šimon Choma

 

1000

MŠK KdV Kežmarok

9

3,0

2

106

Jana Jankechová

 

1000

ŠKS Dubnica nad Váhom

8

3,0

2

107

Juraj Dúbravka

 

1178

ŠK Považské Podhradie

8

3,0

2

108

Vladimír Kriško

 

1000

ŠK Slovan Bratislava

8

3,0

2

109

Lívia Cukerová

 

1135

ŠK Sabinov

8

3,0

2

110

Sebastián Maťo

 

1000

ŠK Lokomotíva Caissa BA

8

3,0

2

111

Filip Štelbaský

 

1152

KŠN Bratislava

8

3,0

2

112

Matej Krajčírik

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

8

3,0

1

113

Alex Matejov

 

1000

NŠK Nitra

7

2,5

2

114

Ema Čermáková

 

1000

ŠK Modra

7

2,5

2

115

Barbora Obročníková

 

1146

TJ Mladosť Žilina

7

2,5

2

116

Barbora Paverová

 

1000

TŠC - MŠK Martin

7

2,5

2

117

Samuel Šimon

 

1000

Tatran Tilgnerka

7

2,5

1

118

Lukáš Kossuth

 

1000

Liptovská šachová škola

7

2,5

1

119

Jonatán Drobný

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

6

2,0

2

120

Martin Klimek

 

1000

ŠK Senec

6

2,0

1

121

Matej Zajac

 

1000

neregistrovaný

6

2,0

1

122

Martin Haraj

1037

 

1.ŠK Košice

5

2,0

1

123

Michal Klimek

 

1000

neregistrovaný

3

1,0

0