20.
RZ GO Kľačno
23.7.-1.8.2021 - X účastníkov


4.
RZ Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
Horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


LŠT KONÍK 2019 - Americký žolík

Základné skupiny

Skupina o 1.-4.miesto

A

Účastník (družstvo)

Por.

E

Účastník (družstvo)

Por.

1

Lívia Cukerová (Good idea)

1.

1

Lívia Cukerová (Good idea)

2.

2

Petra Kapičáková (Poslední odzadu)

3.

2

Sophia Valentová (Štvorlístok a řeřicha vole!)

4.

3

Simona Bochničková (Prečo práve ja?)

2.

3

Miriam Miková (YoŽiŇy z BaŽiŇy)

3.

4

Ema Walterová (Rasťove diviačie klobásky)

1.

B

Účastník (družstvo)

Por.

1

Sophia Valentová (Štvorlístok a řeřicha vole!)

1.

Skupina o 5.-8.miesto

2

Marek Ďurovka (Agresívni strelci)

2.

F

Účastník (družstvo)

Por.

1

Simona Bochničková (Prečo práve ja?)

5.

3

Branislav Vanga (Prichádza búrka)

3.

2

Marek Ďurovka (Agresívni strelci)

7.

C

Účastník (družstvo)

Por.

3

Teodor Malaschitz (Smradľavé zrmzliny)

8.

1

Hana Horváthová (To by šlo)

3.

4

Jana Šošovičková (3 bodky)

6.

2

Miriam Miková (YoŽiŇy z BaŽiŇy)

1.

3

Teodor Malaschitz (Smradľavé zrmzliny)

2.

Skupina o 9.-12.miesto

G

Účastník (družstvo)

Por.

1

Petra Kapičáková (Poslední odzadu)

9.

D

Účastník (družstvo)

Por.

1

Ema Walterová (Rasťove diviačie klobásky)

1.

2

Branislav Vanga (Prichádza búrka)

12.

2

Oliver Michalička (Rožok v párku)

3.

3

Hana Horváthová (To by šlo)

11.

3

Jana Šošovičková (3 bodky)

2.

4

Oliver Michalička (Rožok v párku)

10.

Konečné poradie:

víťazi skupín A, B, C a D - postup do skupiny E

P

Účastník (názov družstva)

druhí v skupinách A, B, C a D - postup do skupiny F

1.

Ema Walterová (Rasťove diviačie klobásky)

tretí v skupinách A, B, C a D - postup do skupiny G

2.

Lívia Cukerová (Good idea)

3.

Miriam Miková (YoŽiŇy z BaŽiŇy)

4.

Sophia Valentová (Štvorlístok a řeřicha vole!)

5.

Simona Bochničková (Prečo práve ja?)

6.

Jana Šošovičková (3 bodky)

7.

Marek Ďurovka (Agresívni strelci)

8.

Teodor Malaschitz (Smradľavé zmrzliny)

9.

Petra Kapičáková (Poslední odzadu)

10.

Oliver Michalička (Rožok v párku)

11.

Hana Horváthová (To by šlo)

12.

Branislav Vanga (Prichádza búrka)