4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


TURNAJ V BLESKOVOM ŠACHU - KONÍK 2014

 

 

Por.

Meno

Rtg F

Rtg N

Klub

Body

BH1

BH2

Výhry

Progress

1

Karas Marek

2108

0

Šk Doprastav Bratislava

10½

68½

81

10

63

2

Sahidi Samir

1981

0

Kšn Bratislava

9

67

77½

8

59

3

Chrenko Kristián

1718

0

Nitriansky Šachový Klub Nitra

8

65

76½

7

49½

4

Mátis Tibor

1680

0

Šk Dunajská Streda

8

64

74

7

51½

5

Macko Miroslav

1900

0

Kšn Bratislava

8

64

73½

8

49

6

Puškár Peter

2051

0

Lokomotíva Trnava

8

60½

71½

8

45

7

Spaček Marcel

1822

0

Šk Osuské

8

59½

70

8

45

8

Okruhlica Filip

1626

0

Šk Dvory Nad Žitavou

70½

81½

7

49

9

Suchánsky Jakub

1877

0

Kšn Bratislava

69

80

7

48

10

Očko Martin

1833

0

Šk Osuské

67

77

7

50½

11

Macko Peter

1777

0

Kšn Bratislava

7

71½

81½

6

49½

12

Lintner Igor

1869

0

Šk Doprastav Bratislava

7

67½

78½

6

48½

13

Vrtiaková Anna

1867

0

Kšn Bratislava

7

64½

75½

6

47½

14

Šándor Martin

1535

0

Kšn Bratislava

7

64½

72

5

46½

15

Sobek Michal

1401

0

Šk Lab

7

60½

69

6

40

16

Ferková Dominika

1668

0

Bšk Bardejov

7

60

70

6

43½

17

Tomčíková Dominika

1555

0

Šk Rajec

7

59

69

7

39

18

Liščinská Lucia

1611

0

Slávia Pu Prešov

7

58½

68½

5

42

19

Puškár David

1647

0

Lokomotíva Trnava

7

57

67½

6

44

20

Krupa Miroslav

0

1242

Nitriansky Šachový Klub Nitra

7

57

63½

7

38

21

Kuna Martin

0

1456

Nitriansky Šachový Klub Nitra

7

55½

64½

7

41

22

Brnušák Tomáš

1406

0

Liptovská Šachová Škola

7

54

63

7

39

23

Ferenčák Jakub

0

1284

Kdv Kežmarok

67½

77½

6

43½

24

Lazorová Mária

0

1323

Tj Mladosť Žilina

62½

71½

4

44

25

Verbytskiy Patrik

0

1331

Cvč Topoľčany

59

63½

6

40½

26

Starovič Martin

1742

0

Kšn Bratislava

57

66½

6

42½

27

Tarageľová Martina

1492

0

Liptovská Šachová Škola

56

63½

6

38

28

Búran Andrej

1586

0

Šk Osuské

55

63½

5

38½

29

Koreňová Simona

0

1501

Šk Ružomberok

51½

59

6

34

30

Kardis Benjamín

1523

0

Šachový Klub Sabinov

51

58½

6

37½

31

Šošovička Jakub

1736

0

Šk Strelec Devínska Nová Ves

6

66

76½

5

46½

32

Micheľ Norbert

1672

0

Tj Slávia Košice

6

63

71½

6

45

33

Miklášová Emma

1609

0

Liptovská Šachová Škola

6

61½

69½

5

41½

34

Ganz Tomáš

0

1147

Lokomotíva Trnava

6

60

68½

5

36½

35

Ďurica Adam

1667

0

Liptovská Šachová Škola

6

56½

66

6

40

36

Bielik Jakub

0

1387

Šk Považské Podhradie

6

56½

64½

6

37

37

SLabá Andrea

0

1331

Šk Kúpele Piešťany

6

56

65½

5

36½

38

Vadila Ondrej

1733

0

Šk Slovan Bratislava

6

55

64½

4

36½

39

Gžib David

1512

0

Šk Strelec Devínska Nová Ves

6

55

63½

4

40

40

Ganzová Veronika

0

1460

Lokomotíva Trnava

6

55

62½

6

37

41

Kopnický Jakub

1342

0

Šk Tjls Vd Poprad

6

54

61½

6

36

42

Starovič Tomáš

0

1221

Kšn Bratislava

6

50

56

6

30

43

Cuker Oliver

0

1167

Šachový Klub Sabinov

6

49½

57½

6

32

44

Škrinár Marek

0

1216

Šk Slovan Bratislava

6

48½

56½

5

27½

45

Slivka David

1417

0

Tj Slávia Caissa Cadca

63½

72

5

37½

46

Paňko Eduard

1504

0

Šk Stropkov+svidník

59

65

4

39

47

Gyerpál Adrián

0

1290

Tj Slávia Tu Zvolen

57½

65½

4

37½

48

Turčan Richard

0

1172

Šk Veža Cvč Banská Bystrica

55

61

5

33½

49

Zahorček Jakub

0

1102

Šks Dubnica N/V

53

62

4

32½

50

Steiniger Florián

0

1279

Slávia Pu Prešov

52

58

5

31½

51

Tomčíková Zuzana

1546

0

Šk Rajec

50½

58½

5

30½

52

Húdek Simon

0

1000

Šk Považské Podhradie

49

53½

5

29½

53

Hrdlička Martin

0

1198

Šk Osuské

5

55

63

5

31

54

Sobeková Adela

0

1098

Interchess Cvč Malacky

5

53

56½

5

32

55

Maurer Filip

0

1070

Mk Slovenský Orol Prievidza

5

52½

60½

5

27

56

Rudinská Veronika

0

1335

Šk Th Junior Banská Bystrica

5

52

61

5

33

57

Valovič Matúš

1510

0

Šk Doprastav Bratislava

5

52

59½

4

36½

58

Lukáč Jakub

0

1249

Zš Radvanska, Banská Bystrica

5

52

58½

4

27½

59

Mižička Matúš

0

1000

Nitriansky Šachový Klub Nitra

5

51

60

4

32½

60

Valašťan Adam

0

1084

Szš, Škola U Filipa, Banská By

5

51

59

5

27

61

Ganz Marek

0

1125

Lokomotíva Trnava

5

51

58½

5

32

62

Turanec Daniel

0

1265

Šk Rajec

5

49

57

5

28

63

Tarageľ Marian

0

1358

Liptovská Šachová Škola

5

45

51½

4

27½

64

Lovčičan Tomáš

0

1177

Zš Radvanska, Banská Bystrica

5

44

51½

4

25

65

Petrek David

0

1000

Šk Slovan Bratislava

5

44

47

5

24

66

Šoltys Oliver

0

1147

Kšn Bratislava

55½

64½

4

33½

67

Švec Jakub

0

1385

Šks Dubnica N/V

51

59

4

28

68

Bochnička Vladimír

0

1214

Kšn Bratislava

50

56½

4

27

69

Bučo Martin

0

1000

Šk Povazske Podhradie

49

56½

3

24½

70

Kovaříček Miroslav

0

1164

Šk Skalica

47½

54

4

26½

71

Choma Michal

0

1000

Kdv Kežmarok

45½

51

4

25½

72

Škorvánek Matej

0

1108

Šk Rajec

45

52½

4

26

73

Odler Marek

0

1000

Nitriansky Šachový Klub Nitra

42

47

4

22½

74

Crnkovič Marijan

0

1129

Nitriansky Šachový Klub Nitra

4

49

55½

4

26

75

Janík Peter

0

1000

Zš C I Dubnica Nad Váhom

4

46½

48½

4

22

76

Kukučka Jakub

0

1000

Zš s Mš Centrum I, Dubnica N/V

4

46

50

4

21

77

Kuna Patrik

0

1000

Nitriansky Šachový Klub Nitra

4

45½

53

4

23

78

Janíková Katarína

0

1000

Liptovská Šachová Škola

4

42½

48

4

17

79

Zumrík Lukáš

0

1000

Martin

4

42

47½

4

22

80

Kriššák Adam

0

1000

Kdv Kežmarok

4

41

42

3

17

81

Marinica Karol

0

1000

Slávia Pu Prešov

4

39

45

3

18½

82

Jaroš Adam

0

1000

ZŠ Fačkov

4

38½

43½

3

16½

83

Obročníková Viktória

0

1000

Tj Mladosť Žilina

4

37½

43

4

18

84

Zumrík Marek

0

1000

Zš Evanjelícka Martin

4

37½

40½

3

18

85

Šeleng Šimon

1345

0

Šk Doprastav Bratislava

50½

57½

3

28½

86

Ďuricová Ema

0

1082

Šk Doprastav Bratislava

45

50

3

21

87

Švarc Václav

0

1089

Šk Osuské

3

53

56½

3

23

88

Gyurkovský Matej

0

1000

SZŠ Nová Dubnica

3

43½

47½

3

18

89

Mátis Daniel

0

1292

Šk Dunajska Streda

3

43

51

3

25

90

Kukučka Šimon

0

1000

Zš s Mš Centrum I, Dubnica N/V

3

42½

44½

2

14

91

Čerňanec Richard

0

1000

ZŠ Fačkov

3

41½

44

2

17

92

Fajtáková Silvia

0

1000

Šk Lab

3

41

43½

3

16

93

Faltáni Michal

0

1000

 

2

43

43½

1

9

94

Urban Šimon

0

1000

Zš, Štúrova, Šaštín-Stráže

1

50

44½

0

9

95

Tap Alex

0

1000

 

1

41½

43½

0

8

96

Stankoviansky Martin

0

1027

Liptovská Šachová Škola

0

49½

38

0

0