4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov



Source: http://chess-results.com
 

Konečné poradie po 9 kolách

Por.TMenoFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 
1Jozefek MichalSVK2076Sk Osuske8.544.0854.5
2Puskar PeterSVK1959Lokomotiva Trnava7.046.5657.5
3Karas MarekSVK1951Sk Doprastav Bratislava7.046.0555.0
4Vrtiakova AnnaSVK1675Ksn Bratislava7.045.0654.5
5Morvay EszterSVK1553Liptovska Sachova Skola6.538.5646.0
6Suchansky JakubSVK1313Ksn Bratislava6.044.0551.5
7Kopnicka HenrietaSVK1711Sk Tjls Vd Poprad6.043.5652.0
8Galovicova SlavomiraSVK1648So Svit6.042.0450.5
9Panko RadoslavSVK1590Sk Stropkov+svidnik6.040.0548.5
10Dzurjaninova HanaSVK1544Lokomotiva Trnava6.039.5546.5
11Sakalik SamuelSVK1325Sk Stropkov+svidnik6.037.5442.5
12Hornik AndrejSVK1306Lokomotiva Trnava6.037.0641.0
13Damek MichalSVK1460Sk Lab6.036.5544.5
14Jarabek MilanSVK1593Sk Skalica5.544.5552.5
15Sahidi SamirSVK1605Ksn Bratislava5.544.5551.5
16Ferkova DominikaSVK1513Bsk Bardejov5.540.5448.0
17Podjavorinsky MichalSVK1433Zsk Vrbove - Sach5.540.0547.5
18Macko PeterSVK1681Ksn Bratislava5.539.0447.5
19Puskar DavidSVK1536Lokomotiva Trnava5.537.5543.0
20Tejova AlexandraSVK1527Bsk Bardejov5.537.0544.0
21Drgon MatusSVK1335Sk Zentiva Hlohovec5.536.5442.0
22Pipiska AdamSVK1396Sk Osuske5.040.0548.0
23Baca JurajSVK1333Sk Lab5.037.5544.5
24Starovic MartinSVK1309Ksn Bratislava5.037.5343.5
25Miklasova EmmaSVK1330Liptovska Sachova Skola5.036.5542.5
26Galovic MichalSVK1668So Svit5.036.5445.0
27Ucekajova VeronikaSVK1386Sk Bodva Cvc Moldava Nad Bodvo5.036.0442.0
28Krajcovic JakubSVK1394Sk Doprastav Bratislava5.035.5540.5
29Macko MiroslavSVK1454Ksn Bratislava5.033.5539.5
30Poliakova EmmaSVK1000Zs S Ms Centrum I, Dubnica Nad5.033.5441.0
31Ganzova VeronikaSVK1000Lokomotiva Trnava5.032.0340.0
32Nadzamova SofiaSVK1258Tj Slavia Kosice4.539.0446.5
33Lintner IgorSVK1622Sk Doprastav Bratislava4.537.0445.0
34Gavlas JakubSVK1443Sk Osuske4.537.0343.0
35Chrenko KristianSVK1339Nitriansky Sachovy Klub Nitra4.536.5442.0
36Skrabak TomasSVK1326Sk Kupele Piestany4.536.5344.0
37Nemeckay DominikSVK1404Sk Stefanov4.534.0442.0
38Kravar PeterSVK1217Ksn Bratislava4.533.5340.5
39Starovic TomasSVK1148Ksn Bratislava4.532.0438.5
40Sapovalov ArtomSVK1215Sk Kupele Piestany4.532.0436.5
41Nadzamova RebekaSVK1273Tj Slavia Kosice4.035.0339.5
42Lazorova MariaSVK1278Tj Mladost Zilina4.034.0340.0
43Panko EduardSVK1137Sk Stropkov+svidnik4.033.5438.5
44Kopnicky JakubSVK1247Sk Tjls Vd Poprad4.032.5338.0
45Seleng SimonSVK1179Sk Doprastav Bratislava4.032.0438.0
46Mudroch MartinSVK1380Sk Osuske4.032.0437.5
47Ganz TomasSVK1000Lokomotiva Trnava4.031.5436.5
48Gogora KristianSVK1000Sk Dunajska Streda4.029.0435.0
49Bochnicka VladimirSVK1000Ksn Bratislava4.029.0432.0
50Diviak PeterSVK1540Sk Osuske4.029.0234.5
51Drinka RobertSVK1264Sk Stefanov4.028.5333.0
52Sandor MartinSVK1000Ks Pezinok4.028.0332.5
53Verbytskiy PatrikSVK1000Individualny Clen3.531.5237.5
54Kovaricek MiroslavSVK1155Sk Skalica3.530.5235.0
55Gzib DavidSVK1000Sk Strelec Devinska Nova Ves3.529.0332.0
56Crnkovic MarianSVK1081Nitriansky Sachovy Klub Nitra3.031.5338.0
57Buran AndrejSVK1198Sk Osuske3.031.5334.5
58Slaba AndreaSVK1151Sk Kupele Piestany3.031.5334.5
59Vozarova AdrianaSVK1135Sk Lab3.030.5333.5
60Hrdlicka MartinSVK1000Sk Osuske3.029.5234.5
61Svarc VaclavSVK1000CVC Senica3.026.5330.5
62Mozolik JakubSVK1000Pezinok3.025.5228.5
63Ganz MarekSVK1000Lokomotiva Trnava2.531.0236.5
64Jozefek RomanSVK1000SK Osuske2.527.5130.5
65Duricova EmaSVK1000Sk Doprastav Bratislava2.029.0232.0
66Soltys OliverSVK1000KSN Bratislava2.028.5131.5
67Puchala DanielSVK1000Zs S Ms Francisciho, Poprad2.027.5232.5
68Michalicova KatarinaSVK1000Sk Kupele Piestany1.030.0134.0
69Hanzel AdamSVK1000KSN Bratislava1.023.0126.0

 
Source: http://chess-results.com