4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


TURNAJ V STOLNOM TENISE
Základná časť
C Meno hráča 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Andrej Solár   1 2:1 1 2:0 1 2:0 1 2:0 4 8:1 1.
   
2 Patrik Berger 0 1:2   0 0:2 1 2:0 1 2:0 2 5:4 3.
     
3 Marek Karas 0 0:2 1 2:0   1 2:1 1 2:0 3 6:3 2.
       
4 Jakub Kopnický 0 0:2 0 0:2 0 1:2 1 2:0 1 3:6 4.
       
5 Miška Kudláčová 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:2   0 0:8 5.
       
C Meno hráča 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Michal Jozefek   0 1:2 1 2:0 1 2:0 1 2:0 3 7:2 1.
   
2 Henrieta Kopnická 1 2:1   1 2:0 0 1:2 1 2:0 3 7:3 2.
     
3 Silvia Žákovičová 0 0:2 0 0:2   0 0:2 1 2:0 1 2:6 4.
       
4 Matúš Sadloň 0 0:2 1 2:1 1 2:0 1 2:0 3 6:3 3.
       
5 Jakub Suchánsky 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:2   0 0:8 5.
       
C Meno hráča 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Oliver Spaček   0 1:2 1 2:0 1 2:0 1 2:0 3 7:2 2.
   
2 Marcel Spaček 1 2:1   1 2:0 1 2:0 1 2:0 4 8:1 1.
     
3 Michal Veselovský 0 0:2 0 0:2   1 2:0 1 2:0 2 4:4 3.
       
4 Igor Lintner 0 0:2 0 0:2 0 0:2 1 2:1 1 2:7 4.
       
5 Nicolas Lahučký 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 1:2   0 1:8 5.
       
C Meno hráča 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Martin Kimerling   1 2:0 1 2:0 1 2:0 1 2:0 4 8:0 1.
   
2 Peter Diviak 0 0:2   1 2:1 1 2:0 1 2:1 3 6:4 2.
     
3 Milan Jarábek 0 0:2 0 1:2   1 2:0 1 2:1 2 5:5 3.
       
4 Martin Miškev 0 0:2 0 0:2 0 0:2 1 2:0 1 2:6 4.
       
5 Arťom Šapovalov 0 0:2 0 1:2 0 1:2 0 0:2   0 2:8 5.
       
C Meno hráča 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Andrej Kováč   1 2:1 1 2:0 1 2:0 1 2:0 4 8:1 1.
   
2 Tomáš Sklárš 0 1:2   1 2:1 1 2:1 1 2:0 3 7:4 2.
     
3 Martin Gálik 0 0:2 0 1:2   0 0:2 0 1:2 0 2:8 5.
       
4 Martin Mudroch 0 0:2 0 1:2 1 2:0 0 1:2 1 4:6 4.
       
5 Roman Jozefek 0 0:2 0 0:2 1 2:1 1 2:1   2 4:6 3.
       
C Meno hráča 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Viktor Šebo   1 2:0 1 2:0 1 2:0 -   3 6:0 1.
   
2 Ján Marek Kollár 0 0:2   0 0:2 1 2:0 -   1 2:4 3.
     
3 Adrián Bakoš 0 0:2 1 2:0   1 2:0 -   2 4:2 2.
       
4 Jakub Gavlas 0 0:2 0 0:2 0 0:2 - 0 0:6 4.
       
5 Bajo -   - -   -     - - -
       
Postupujúci z 3.miest: Patrik Berger, Milan Jarábek
Baráž o postup:
Matúš Sadloň - Ján Marek Kollár  2:1
Michal Veselovský - Roman Jozefek   2:0
Osemfinále
C Meno hráča 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Martin Kimerling   1 2:0 1 2:0 1 2:0     3 6:0 1.
   
2 Henrieta Kopnická 0 0:2   1 2:0 0 1:2     1 3:4 3.
       
3 Tomáš Sklárš 0 0:2 0 0:2   0 0:2   0 0:6 4.
       
4 Matúš Sadloň 0 0:2 1 2:1 1 2:0       2 4:3 2.
       
C Meno hráča 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Andrej Kováč   1 2:0 1 2:0 1 2:0     3 6:0 1.
   
2 Marcel Spaček 0 0:2   1 2:0 1 2:0     2 4:2 2.
       
3 Adrián Bakoš 0 0:2 0 0:2   1 2:0   1 2:4 3.
       
4 Milan Jarábek 0 0:2 0 0:2 0 0:2       0 0:6 4.
       
C Meno hráča 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Andrej Solár   0 0:2 1 2:0 1 2:1     2 4:3 2.
   
2 Michal Jozefek 1 2:0   1 2:0 1 2:1     3 6:1 1.
       
3 Peter Diviak 0 0:2 0 0:2   0 0:2   0 0:6 4.
       
4 Michal Veselovský 0 1:2 0 1:2 1 2:0       1 4:4 3.
       
C Meno hráča 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Viktor Šebo   0 1:2 0 0:2 0 0:2     0 1:6 4.
   
2 Oliver Spaček 1 2:1   1 2:0 1 2:0     3 6:1 1.
       
3 Marek Karas 1 2:0 0 0:2   0 1:2   1 3:4 3.
       
4 Patrik Berger 1 2:0 0 0:2 1 2:1       2 4:3 2.
       
Štvrťfinále playoff
Martin Kimerling 2 Michal Jozefek 2
Marcel Spaček 0 Patrik Berger 0
Andrej Kováč 2 Oliver Spaček 1
Matúš Sadloň 0 Andrej Solár 2
Semifinále playoff
Martin Kimerling 0 Andrej Kováč 0
Andrej Solár 2 Michal Jozefek 2
Finále playoff O 3.miesto
Andrej Solár 2 Martin Kimerling 2
  Michal Jozefek 1 Andrej Kováč 0