4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


TURNAJ V STOLNOM TENISE
Kvalifikácia
A Názov družstva 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Mudroch Martin x 0 0:2 2 2:0 2 2:0 0 0:2 4 4:4 III.
   
2 Strapko Tomáš 2 2:0 x 2 2:0 2 2:0 2 2:0 8 8:0 I.
     
3 Macko Peter 0 0:2 0 0:2 x 0 0:2 0 0:2 0 0:8 5.
       
4 Kollár Ján Marek 0 0:2 0 0:2 2 2:0 x 0 0:2 2 2:6 4.
       
5 Janúšková Andrea 2 2:0 0 0:2 2 2:0 2 2:0 x 6 6:2 II.
       
B Názov družstva 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Hurban Vladimír x 2 2:1 2 2:0 0 0:2 0 0:2 4 4:5 III.
   
2 Rosinská Mária 0 1:2 x 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 1:8 5.
       
3 Gavlas Jakub 0 2:0 2 2:0 x 0 0:2 0 0:2 2 2:6 4.
       
4 Vereš Marcel 2 2:0 2 2:0 2 2:0 x 2 2:1 6 7:2 II.
     
5 Veselovský Michal 2 2:0 0 0:2 2 2:0 0 0:2 x 4 8:1 I.
       
C Názov družstva 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Danada Tomáš  x 2 2:0 0 0:2 2 2:0     4 4:2 II.
   
2 Majtán Martin 0 0:2 x 0 0:2 0 0:2     0 0:6 4.
       
3 Cibula Jozef 2 2:0 2 2:0 x 2 2:0   6 6:0 I.
       
4 Zdravecký Michal 0 0:2 2 2:0 0 0:2 x     2 2:4 3.
       
Základná časť
D Názov družstva 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Rožárová Katarína x 0 0:2 2 2:0 2 2:0 2 2:0 6 6:2 II.
   
2 Svoboda Adam 2 2:0 x 2 2:0 2 2:0 2 2:1 8 8:1 I.
       
3 Gálik Martin 0 0:2 0 0:2 x 0 0:2 0 0:2 0 0:8 5.
       
4 Vereš Marcel 0 0:2 0 0:2 2 2:0 x 0 0:2 2 2:6 4.
     
5 Janúšková Andrea 0 0:2 0 1:2 2 2:0 2 2:0 x 4 5:4 3.
       
E Názov družstva 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Hurban Martin x 0 0:2 0 0:2 2 2:0 2 2:0 4 4:4 3.
   
2 Peričková Jana 2 2:0 x 2 2:1 2 2:0 2 2:0 8 8:1 I.
       
3 Čech Ondrej 2 2:0 0 1:2 x 2 2:0 2 2:0 6 7:2 II.
       
4 Veselovský Michal 0 0:2 0 0:2 0 0:2 x 2 2:0 2 2:6 4.
     
5 Danada Tomáš 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:2 x 0 0:2 5.
       
F Názov družstva 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Sklárš Tomáš x 2 2:0 2 2:0 0 1:2 2 2:0 6 7:2 II.
   
2 Berger Patrik 0 0:2 x 2 2:0 0 0:2 2 2:0 4 4:4 3.
       
3 Diviak Peter 0 0:2 0 0:2 x 0 0:2 0 1:2 0 1:8 5.
       
4 Strapko Tomáš 2 2:1 2 2:0 2 2:0 x 2 2:0 8 8:1 I.
     
5 Hurban Vladimír 0 0:2 0 0:2 2 2:1 0 0:2 x 2 2:7 4.
       
G Názov družstva 1   2   3   4   5   Body Skóre Por.
1 Pagerka Slavomír x 2 2:1 0 0:2 2 2:0 2 2:0 6 6:3 II.
   
2 Jozefek Michal 0 1:2 x 0 0:2 0 0:2 2 2:0 2 3:6 4.
       
3 Kimerling Martin 2 2:0 2 2:0 x 2 2:0 2 2:0 8 8:0 I.
       
4 Cibula Jozef 0 0:2 2 2:0 0 0:2 x 2 2:0 4 4:4 3.
     
5 Mudroch Martin 0 0:2 0 0:2 0 0:2 0 0:2 x 0 0:8 5.
       
Štvrťfinále
H Názov družstva 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Solár Andrej x 2 2:0 2 2:1 2 2:1     6 6:2 I.
   
2 Harašta Marián 0 0:2 x 0 1:2 0 0:2     0 1:6 4.
       
3 Strapko Tomáš 0 1:2 2 2:1 x 0 0:2   2 3:5 3.
       
4 Pagerka Slavomír 0 1:2 2 2:0 2 2:0 x     4 5:2 II.
       
I Názov družstva 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Harašta Juraj x 2 2:1 0 0:2 2 2:0     4 4:3 II.
   
2 Roháček Pavol 0 1:2 x 0 1:2 2 2:1     2 4:5 3.
       
3 Svoboda Adam 2 2:0 2 2:1 x 2 2:0   6 6:1 I.
       
4 Sklárš Tomáš 0 0:2 0 1:2 0 0:2 x     0 1:6 4.
       
J Názov družstva 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Kevická Lucia x 2 2:0 2 2:0 2 2:0     6 6:0 I.
   
2 Kordoš Adam 0 0:2 x 0 0:2 2 2:0     2 2:4 3.
       
3 Kimerling Martin 0 0:2 2 2:0 x 2 2:0   4 4:2 II.
       
4 Čech Ondrej 0 0:2 0 2:0 0 0:2 x     0 0:6 4.
       
K Názov družstva 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Peitl Tomáš x 0 1:2 2 2:1 2 2:1     4 5:4 II.
   
2 Šebo Viktor 2 2:1 x 2 2:0 2 2:1     6 6:2 I.
       
3 Peričková Jana 0 1:2 0 0:2 x 2 2:1   2 3:5 3.
       
4 Rožárová Katarína 0 1:2 0 1:2 0 1:2 x     0 3:6 4.
       
Semifinále
  Názov družstva 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Solár Andrej x 0 1:2 0 0:2 0 0:2     0 1:6 4.
   
2 Harašta Juraj 2 2:1 x 0 0:2 0 0:2     2 2:5 3.
       
3 Kevická Lucia 2 2:0 2 2:0 x 0 1:2   4 5:2 2.
       
4 Peitl Tomáš 2 2:0 2 2:0 2 2:1 x     6 6:1 1.
       
  Názov družstva 1   2   3   4       Body Skóre Por.
1 Pagerka Slavomír   0 1:2 2 2:0 2 2:1     4 5:3 2.
   
2 Svoboda Adam 2 2:1   2 2:0 2 2:0     6 6:1 1.
       
3 Kimerling Martin 0 0:2 0 0:2   2 2:0   2 2:4 3.
       
4 Šebo Viktor 0 1:2 0 0:2 0 0:2       0 1:6 4.
       
                         
Semifinále playoff
Peitl Tomáš  
Kimerling Martin  
Pagerka Slavomír  
Kevická Lucia  
Finále playoff
   
   
o 3.miesto