4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


TURNAJ V BLESKOVOM ŠACHU - KONÍK 2012
   
No. Name NRtg Club Points BH Vict. BH2
1 Sahidi Samir 1605 Ksn Bratislava 8.5 43.0 8 52.0
2 Karas Marek 1887 Sk Doprastav Bratislava 8.0 45.0 8 53.5
3 Jozefek Michal 2043 Sk Osuske 7.0 45.0 7 53.5
4 Ferkova Dominika 1513 Bsk Bardejov 6.5 37.5 6 46.0
5 Puskar Peter 1945 Lokomotiva Trnava 6.0 45.0 6 54.5
6 Lintner Igor 1622 Sk Doprastav Bratislava 6.0 44.0 6 51.0
7 Suchansky Jakub 1313 Ksn Bratislava 6.0 41.0 6 47.0
8 Macko Peter 1681 Ksn Bratislava 6.0 38.0 5 47.0
9 Jarabek Milan 1583 Sk Skalica 6.0 37.0 5 43.5
10 Vrtiakova Anna 1680 Ksn Bratislava 6.0 34.0 4 42.5
11 Krajcovic Jakub 1394 Sk Doprastav Bratislava 6.0 33.5 6 38.5
12 Panko Radoslav 1590 Sk Stropkov+svidnik 5.5 44.5 5 52.5
13 Podjavorinsky Michal 1433 Zsk Vrbove - Sach 5.5 43.0 5 50.0
14 Kopnicka Henrieta 1715 Sk Tjls Vd Poprad 5.5 40.5 5 49.5
15 Chrenko Kristian 1339 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 5.5 38.5 4 42.0
16 Nadzamova Sofia 1258 Tj Slavia Kosice 5.5 37.5 5 46.0
17 Dzurjaninova Hana 1533 Lokomotiva Trnava 5.5 37.0 4 44.5
18 Poliakova Emma 1000 Zs S Ms Centrum I, Dubnica Nad 5.5 35.0 5 43.5
19 Puskar David 1536 Lokomotiva Trnava 5.0 41.0 5 48.0
20 Macko Miroslav 1454 Ksn Bratislava 5.0 40.5 5 47.5
21 Sapovalov Artom 1215 Sk Kupele Piestany 5.0 39.5 4 46.5
22 Sakalik Samuel 1325 Sk Stropkov+svidnik 5.0 35.5 4 42.5
23 Tejova Alexandra 1527 Bsk Bardejov 5.0 35.5 4 41.0
24 Galovicova Slavomira 1648 So Svit 5.0 34.5 5 41.5
25 Morvay Eszter 1553 Liptovska Sachova Skola 5.0 32.5 5 39.5
26 Galovic Michal 1668 So Svit 5.0 32.5 5 39.0
27 Nadzamova Rebeka 1273 Tj Slavia Kosice 4.5 38.0 4 44.5
28 Drgon Matus 1335 Sk Zentiva Hlohovec 4.5 38.0 3 45.5
29 Baca Juraj 1333 Sk Lab 4.5 37.5 4 44.0
30 Damek Michal 1460 Sk Lab 4.5 37.0 4 43.5
31 Ganzova Veronika 1000 Lokomotiva Trnava 4.5 36.5 4 42.5
32 Hornik Andrej 1306 Lokomotiva Trnava 4.5 36.0 4 42.5
33 Miklasova Emma 1330 Liptovska Sachova Skola 4.5 35.0 3 41.0
34 Starovic Martin 1309 Ksn Bratislava 4.5 32.0 4 38.0
35 Mudroch Martin 1380 Sk Osuske 4.5 31.5 4 37.0
36 Ucekajova Veronika 1386 Sk Bodva Cvc Moldava Nad Bodvo 4.0 36.0 4 43.0
37 Skrabak Tomas 1326 Sk Kupele Piestany 4.0 35.5 4 41.5
38 Verbytskiy Patrik 1000 Individualny Clen 4.0 35.0 3 41.5
39 Panko Eduard 1137 Sk Stropkov+svidnik 4.0 33.5 4 41.0
40 Pipiska Adam 1396 Sk Osuske 4.0 33.5 4 39.5
41 Gzib David 1000 Zš Cenada Bratislava 4.0 31.5 4 37.5
42 Lazorova Maria 1278 Tj Mladost Zilina 4.0 29.5 4 34.5
43 Hrdlicka Martin 1000 Sk Osuske 4.0 26.5 4 31.0
44 Gogora Kristian 1000 Sk Dunajska Streda 4.0 26.5 4 30.5
45 Nemeckay Dominik 1404 Sk Stefanov 3.5 34.5 3 41.0
46 Slaba Andrea 1151 Sk Kupele Piestany 3.5 33.0 3 39.0
47 Buran Andrej 1198 Sk Osuske 3.5 32.5 3 36.5
48 Starovic Tomas 1148 Ksn Bratislava 3.5 29.0 3 32.5
49 Kopnicky Jakub 1247 Sk Tjls Vd Poprad 3.0 32.0 3 37.5
50 Ganz Tomas 1000 Lokomotíva Trnava 3.0 31.5 3 35.5
51 Crnkovic Marian 1081 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 3.0 31.5 2 37.5
52 Puchala Daniel 1000 Zs S Ms Francisciho, Poprad 3.0 29.5 2 32.5
53 Ganz Marek 1000 Lokomotíva Trnava 3.0 29.0 2 34.0
54 Bochnicka Vladimir 1000 Ksn Bratislava 3.0 28.5 3 33.5
55 Svarc Vaclav 1000 CVC Senica 3.0 27.0 2 30.5
56 Kovaricek Miroslav 1155 Sk Skalica 2.5 34.5 1 40.0
57 Jozefek Roman 1000 SK Osuske 2.5 28.0 1 32.5
58 Hanzel Adam 1000 KSN Bratislava 2.0 27.5 1 31.0
59 Mozolik Jakub 1000 Pezinok 1.0 27.0 0 32.0