4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


Výsledky na chess-results

LŠT KONÍK 2016 - TURNAJ V BLESKOVOM ŠACHU

 

 

Por.

Účastník

Rtg F

Rtg N

Klub

Body

B2

Progress

1

Samir Sahidi

2216

 

KŠN Bratislava

27

9,0

49,5

2

Miroslav Macko

2186

 

KŠN Bratislava

22

7,5

51,5

3

Dávid Slivka

1524

 

TJ Slávia Caissa Čadca

21

7,0

45,5

4

Igor Lintner

2191

 

KŠN Bratislava

20

7,0

46,0

5

Sebastián L. Kostolanský

1962

 

ŠK Slovan Bratislava

19

6,5

50,5

6

Dominika Tomčíková

1877

 

TJ Slovan Rajecké Teplice

19

6,5

50,0

7

Peter Macko

2051

 

KŠN Bratislava

19

6,5

49,5

8

Adam Ďurica

1944

 

Liptovská šachová škola

19

6,5

49,5

9

Matúš Valovič

1704

 

ŠK Doprastav Bratislava

19

6,5

47,5

10

Dominika Ferková

1944

 

BŠK Bardejov

19

6,5

47,0

11

Lukáš Varga

1776

 

TJ Slávia Košice

19

6,5

42,5

12

Ondrej Vadila

1761

 

ŠK Slovan Bratislava

18

6,0

50,5

13

Jakub Ferenčák

1633

 

MŠK KdV Kežmarok

18

6,0

45,5

14

Matúš Mižička

1533

 

NŠK Nitra

18

6,0

43,5

15

Marek Škrinár

1557

 

ŠK Slovan Bratislava

18

6,0

40,5

16

Michal Ciglian

1401

 

Liptovská šachová škola

18

6,0

38,5

17

Veronika Ganzová

1666

 

Lokomotíva Trnava

17

6,0

45,0

18

Ondrej Franko

1628

 

TŠC Luna Martin

17

6,0

40,5

19

Adrian Zetocha

1757

 

ŠK Slovan Bratislava

16

5,5

47,5

20

Tibor Mátis

1709

 

ŠK Dunajská Streda

16

5,5

44,0

21

Emma Miklášová

1610

 

Liptovská šachová škola

16

5,5

43,5

22

Andrej Búran

1558

 

ŠK Osuské

16

5,5

43,0

23

Vladimír Bochnička

1885

 

KŠN Bratislava

16

5,5

42,5

24

Tomáš Lovčičan

1401

 

ŠK Junior CVČ Ban.Bystrica

16

5,5

40,5

 

David Petrek

1548

 

ŠK Slovan Bratislava

16

5,5

40,5

 

Martina Tarageľová

1626

 

Liptovská šachová škola

16

5,5

40,5

27

Martin Solčan

1515

 

ŠK Slovan Nová Baňa

16

5,5

39,5

28

Jakub Šošovička

1925

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

15

5,5

47,0

29

Martin Šándor

1763

 

KŠN Bratislava

15

5,5

44,5

30

Dávid Gžib

1697

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

15

5,5

44,0

31

Martin Popovič

1666

 

TJ Slávia Košice

15

5,5

43,5

32

Martin Kuna

1904

 

NŠK Nitra

15

5,5

42,5

33

Martin Starovič

1710

 

KŠN Bratislava

15

5,0

46,5

34

Jakub Úlehla

1700

 

ŠK Osuské

15

5,0

44,0

35

Michal Valigurský

1602

 

Interchess CVČ Malacky

15

5,0

41,5

36

Daniel Turanec

1538

 

ŠK Rajec

15

5,0

40,0

37

Šimon Húdek

1277

 

ŠK Považské Podhradie

15

5,0

39,5

38

Filip Balvan

1455

 

ŠK Rajec

15

5,0

39,0

39

Marek Ganz

1553

 

Lokomotíva Trnava

15

5,0

37,5

 

Daniel Chlpek

1532

 

ŠK Slovan Bratislava

15

5,0

37,5

41

Oliver Šoltys

1496

 

KŠN Bratislava

15

5,0

36,5

42

Jakub Weis

1260

 

ŠK Opevnenie Ban.Štiavnica

15

5,0

36,0

43

Šimon Šalgovič

1616

 

ŠK Doprastav Bratislava

15

5,0

35,0

44

Adela Zetocha

 

1180

ŠK Slovan Bratislava

15

5,0

28,0

45

Adam Cedzo

1527

 

TJ Mladosť Žilina

14

5,0

41,0

46

Patrik Kuna

1232

 

NŠK Nitra

14

5,0

36,0

47

Adam Valašťan

1270

 

SZŠ, Škola u Filipa, B.Bystrica

13

4,5

41,5

48

Jakub Zahorček

1507

 

ŠK Považské Podhradie

13

4,5

38,5

49

Simona Koreňová

1638

 

Liptovská šachová škola

13

4,5

37,5

50

Lukáš Zumrík

1249

 

TŠC Luna Martin

13

4,5

35,0

51

Tomáš Kossuth

1277

 

Liptovská šachová škola

12

4,5

40,0

52

Martina Hlavinová

1398

 

AŠK Nitra

12

4,5

38,0

 

Jakub Lukáč

 

1189

neaktívny člen

12

4,5

38,0

54

Kamil Belica

1361

 

NŠK Nitra

12

4,5

34,0

55

Martin Hrdlička

1380

 

ŠK Osuské

12

4,0

42,6

56

Adriana Vozárová

1561

 

Interchess CVČ Malacky

12

4,0

42,0

57

Katka Janíková

1327

 

CVČ Liptovský Mikuláš

12

4,0

39,5

58

Daniel Švrček

1312

 

ŠK Holíč

12

4,0

37,5

59

Silvia Fajtáková

1177

 

Interchess CVČ Malacky

12

4,0

36,5

 

Tomáš Ganz

1329

 

Lokomotíva Trnava

12

4,0

36,5

 

Jakub Orgoň

1072

 

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

12

4,0

36,5

62

Tomáš Starovič

1537

 

KŠN Bratislava

12

4,0

35,0

 

Marek Zumrík

1283

 

TŠC Luna Martin

12

4,0

35,0

64

Jakub Sopóci

1436

 

TŠC Luna Martin

12

4,0

33,5

 

Matúš Mindek

1213

 

NŠK Nitra

12

4,0

33,5

66

Jakub Rakovský

1035

 

NŠK Nitra

12

4,0

32,5

67

Ján Horváth

1221

 

ŠK Slovan Bratislava

12

4,0

31,5

68

Alžbeta Klimentová

1417

 

TJ Slávia Košice

12

4,0

29,5

69

Daniela Ďatelová

1272

 

OŠK RENOP Liptovská Teplá

11

4,0

36,5

 

Matej Škorvánek

 

1224

ŠK Rajec

11

4,0

36,5

71

Marián Tarageľ

1275

 

Liptovská šachová škola

11

4,0

25,0

72

Damián Leždík

 

1000

TJ Mladosť Žilina

10

3,5

37,0

73

Marek Tobias Janík

1301

 

CVČ Liptovský Mikuláš

10

3,5

36,5

 

Patrik Orgoň

 

1177

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

10

3,5

36,5

75

Václav Švarc

1188

 

ŠK Osuské

10

3,5

34,5

76

Krištof Višváder

 

1341

Interchess CVČ Borský Mikuláš

10

3,5

33,5

77

Dominik Petrek

 

1000

ŠK Tomášov

9

3,0

38,5

78

Maroš Volánek

 

1000

ŠK Považské Podhradie

9

3,0

35,0

79

Maroš Adamec

 

1000

ŠK Dúbravan

9

3,0

34,5

80

Hana Horváthová

 

1007

ŠK Slovan Bratislava

9

3,0

33,0

81

Matej Krajčírik

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

9

3,0

29,5

 

Nina Kubíková

 

1127

KŠN Bratislava

9

3,0

29,5

83

Lea Teodora Kolevská

1195

 

KŠN Bratislava

9

3,0

27,5

84

Ema Čermáková

 

1000

ŠK Modra

9

3,0

27,0

85

Samuel Havalda

 

1000

KŠN Bratislava

9

3,0

26,0

86

Jakub Škorvánek

 

1000

neregistrovaný

9

3,0

25,0

87

Nikolas Náter

 

1248

ŠK Osuské

7

2,5

33,0

88

Michal Krajčírik

 

1000

ŠK Kúpele Piešťany

7

2,5

32,5

89

Sebastián Maťo

 

1000

zrušený člen

7

2,5

30,5

90

Ondrej Buda

1008

 

Liptovská šachová škola

7

2,5

28,5

91

Adam Vozár

 

1000

Interchess CVČ Malacky

6

2,0

33,0

92

Karin Kaufmanová

 

1000

Interchess CVČ Senica

6

2,0

31,5

93

Andrej Sitár

 

1030

NŠK Nitra

6

2,0

29,5

94

Filip Štelbaský

 

1000

KŠN Bratislava

6

2,0

29,5

95

Simona Bochničková

 

1000

KŠN Bratislava

6

2,0

27,0

96

Alex Tap

 

1000

neregistrovaný

6

2,0

26,5

97

Annamária Huttová

 

1000

Liptovský Mikuláš

5

2,0

27,0

98

Boris Trnka

 

1000

CVČ Ahoj Piešťany

3

1,0

30,5

99

Tamara Pavellová

 

1000

Liptovský Mikuláš

1

0,5

26,5