4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


Výsledky na chess-results

 

LŠT KONÍK 2015 - TURNAJ V BLESKOVOM ŠACHU

 

 

Por.

Účastník

Rtg F

Rtg N

Klub

Body

B2

Progress

1

FM Sahidi Samir

2315

 

KŠN Bratislava

27

9,0

47,0

2

Macko Miroslav

2158

 

KŠN Bratislava

22

7,5

47,0

3

Suchánsky Jakub

1944

 

KŠN Bratislava

21

7,0

46,0

4

Ferková Dominika

1848

 

BŠK Bardejov

21

7,0

40,5

5

Lintner Igor

2011

 

KŠN Bratislava

20

7,0

45,0

6

Turčan Richard

1688

 

ŠK Veža CVČ Ban.Bystrica

20

7,0

39,0

7

Ferenčák Jakub

1648

 

KdV Kežmarok

19

6,5

47,5

8

Vadila Ondrej

1735

 

ŠK Slovan Bratislava

19

6,5

40,5

9

Ďurica Adam

1821

 

Liptovská šachová škola

19

6,5

40,5

10

Gyerpál Adrian

1576

 

TJ TU Slávia Zvolen

19

6,5

38,0

11

Brnušák Tomáš

1647

 

Liptovská šachová škola

18

6,0

41,5

12

Popovič Martin

1562

 

TJ Slávia Košice

18

6,0

41,5

13

Macko Peter

1990

 

KŠN Bratislava

18

6,0

41,0

14

Bielik Jakub

1562

 

ŠK Považské Podhradie

18

6,0

37,5

15

Micheľ Norbert

1940

 

TJ Slávia Košice

18

6,0

37,0

16

Šošovičková Jana

1322

 

individuálny člen

18

6,0

37,0

17

Hrdlička Martin

1391

 

ŠK Osuské

18

6,0

35,0

18

Kostolanský Lukáš Sebastián

1711

 

ŠK Slovan Bratislava

17

6,0

42,0

19

Chrenko Kristián

1884

 

NŠK Nitra

17

6,0

41,5

20

Šošovička Jakub

1842

 

ŠK Strelec DNV

17

6,0

39,0

21

Ganzová Veronika

1724

 

Lokomotíva Trnava

16

6,0

36,5

22

Šándor Martin

1691

 

KŠN Bratislava

16

5,5

43,0

23

Turanec Daniel

1585

 

ŠK Rajec

16

5,5

42,5

24

Krupa Miroslav

1704

 

NŠK Nitra

16

5,5

40,0

25

Búran Andrej

1595

 

ŠK Osuské

16

5,5

38,5

26

Slabá Andrea

1648

 

ŠK Kúpele Piešťany

16

5,5

38,0

27

Mižička Matúš

 

1163

NŠK Nitra

16

5,5

34,0

28

Starovič Martin

1608

 

KŠN Bratislava

15

5,5

39,5

29

Paňko Eduard

1532

 

ŠK Stropkov+Svidník

15

5,5

36,5

30

Kardis Benjamin

1528

 

ŠK Sabinov

15

5,5

35,5

31

Ollé Ákos

 

1264

ŠK Dunajská Streda

15

5,5

35,0

32

Bochnička Vladimír

1674

 

KŠN Bratislava

15

5,0

44,5

33

Gogora Kristián

1579

 

ŠK Dunajská Streda

15

5,0

39,5

34

Belica Kamil

1385

 

NŠK Nitra

15

5,0

39,0

35

Tomčíková Dominika

1643

 

TJ Slovan Rajecké Teplice

15

5,0

37,0

36

Valašťan Adam

1286

 

SZŠ Škola u Filipa Ban.Bystrica

15

5,0

37,0

37

Weis Jakub

 

1093

ŠK Opevnenie Banská Štiavnica

15

5,0

36,5

38

Škrinár Marek

1483

 

ŠK Slovan Bratislava

15

5,0

36,0

39

Gžib David

1636

 

ŠK Strelec DNV

15

5,0

35,5

40

Ševčíková Lucia

1286

 

MKŠŠ ŠK Kys. Nové Mesto

15

5,0

35,5

41

Musaev Matej Elbek

1423

 

ŠK Doprastav Bratislava

15

5,0

33,5

42

Vozárová Adriana

1422

 

Interchess CVČ Malacky

15

5,0

33,5

43

Tarageľová Martina

1544

 

Liptovská šachová škola

15

5,0

32,5

44

Koreňová Simona

1467

 

ŠK Ružomberok

15

5,0

31,5

45

Miklášová Emma

1623

 

Liptovská šachová škola

14

5,0

38,5

46

Hlavinová Martina

1324

 

AŠK Nitra

14

5,0

38,0

47

Šalgovič Šimon

1444

 

ŠK Doprastav Bratislava

14

5,0

36,5

48

Valigurský Michal

1512

 

Interchess CVČ Malacky

14

5,0

32,0

49

Kuna Martin

1740

 

NŠK Nitra

13

4,5

43,0

50

Brnušák Andrej

1640

 

Liptovská šachová škola

13

4,5

41,5

51

Úlehla Jakub

1655

 

ŠK Osuské

13

4,5

37,5

52

Zumrík Marek

 

1000

TŠC Luna Martin

13

4,5

34,5

53

Kovaříček Miroslav

1258

 

ŠK Skalica

13

4,5

34,0

54

Ciglian Michal

1388

 

Liptovská šachová škola

13

4,5

34,0

55

Škorvánek Matej

 

1194

ŠK Rajec

13

4,5

32,5

56

Balvan Filip

1392

 

ŠK Rajec

13

4,5

31,0

57

Cedzo Adam

1497

 

TJ Mladosť Žilina

12

4,5

39,0

58

Mátis Tibor

1676

 

ŠK Dunajská Streda

12

4,5

34,5

59

Petrek David

1230

 

ŠK Slovan Bratislava

12

4,0

36,5

60

Franko Ondrej

 

1000

SCVČ TK DEEP Martin

12

4,0

35,5

61

Šoltys Oliver

1546

 

KŠN Bratislava

12

4,0

35,5

62

Barnáš Michal

 

1289

ŠK Slovan Bratislava

12

4,0

34,0

63

Jurký Marián

 

1092

ZŠ a MŠ Zákamenné

12

4,0

33,5

64

Gréč Ján Alexander

 

1057

FTC Fiľakovo

12

4,0

32,5

65

Budzák Tobiáš

 

1000

Cirkevná spojená škola Poprad

12

4,0

31,5

66

Švarc Václav

 

1088

CVČ Senica

12

4,0

31,0

67

Šustek Adam

1398

 

ZŠ a MŠ Zákamenné

12

4,0

30,5

68

Zumrík Lukáš

 

1000

TŠC Luna Martin

12

4,0

30,5

69

Lovčičan Tomáš

 

1182

TH Junior Banská Bystrica

12

4,0

29,0

70

Leždík Damián

 

1000

TJ Mladosť Žilina

12

4,0

26,5

71

Starovič Tomáš

1537

 

KŠN Bratislava

12

4,0

24,5

72

Varga Lukáš

1587

 

TJ Slávia Košice

11

4,0

39,0

73

Ganz Tomáš

1363

 

Lokomotíva Trnava

11

4,0

37,0

74

Zahorček Jakub

1459

 

ŠKŠ Dubnica nad Váhom

11

4,0

35,0

75

Kuna Patrik

 

1057

NŠK Nitra

11

4,0

34,5

76

Húdek Šimon

1277

 

ŠK Považské Podhradie

10

3,5

36,5

77

Ganz Marek

 

1133

Lokomotíva Trnava

10

3,5

33,5

78

Tarageľ Marián

1381

 

Liptovská šachová škola

10

3,5

32,5

79

Lukáč Jakub

 

1217

CIS ZŠ Radvanská, B.Bystrica

10

3,5

32,5

80

Rajníček Adam

 

1000

bez klubovej príslušnosti

10

3,5

28,5

81

Krahulcová Martina

 

10000

ŠK Prievidza

10

3,5

25,0

82

Maťo Sebastián

 

1000

ŠK Doprastav Bratislava

10

3,5

23,5

83

Janíková Katka

1384

 

CVČ Liptovský Mikuláš

9

3,0

33,5

84

Mátis Dániel

1617

 

ŠK Dunajská Streda

9

3,0

32,0

85

Kukučka Jakub

 

1045

3.ZŠsMŠ C-I Dubnica n.V.

9

3,0

32,0

86

Janík Marek Tobias

 

1089

CVČ Liptovský Mikuláš

9

3,0

31,5

87

Bajzová Lívia

 

1000

CVČ Včielka Púchov

9

3,0

31,0

88

Faktor Samuel

 

1000

3.ZŠsMŠ C-I Dubnica n.V.

9

3,0

29,0

89

Buda Ondrej

 

1000

Liptovská šachová škola

9

3,0

29,0

90

Kerek Kristián

 

1000

ZŠ J.G.Tajovského Senec

9

3,0

27,5

91

Fajtáková Silvia

 

1121

Interchess CVČ Malacky

9

3,0

27,0

92

Kusá Stela

1307

 

Liptovská šachová škola

9

3,0

27,0

93

Filuš Martin

 

1000

ŠK Osuské

9

3,0

24,0

94

Čech Victor

 

1330

Belloy sur sonne (FRA)

8

3,0

31,0

95

Kossuth Tomáš

 

1185

Liptovská šachová škola

8

3,0

30,5

96

Náter Nikolas

 

1000

Interchess CVČ Senica

7

2,5

27,5

97

Kukučka Šimon

 

1000

3.ZŠsMŠ C-I Dubnica n.V.

7

2,5

26,5

98

Barnášová Simona

 

1000

ŠK Slovan Bratislava

7

2,5

23,5

99

Vozár Adam

 

1000

Interchess CVČ Malacky

7

2,5

23,5

100

Dobáková Júlia

 

1000

Liptovský Mikuláš

6

2,0

26,5

101

Žukovský Peter

 

1000

ZŠ J.G.Tajovského Senec

6

2,0

25,5

102

Tap Alex

 

1000

bez klubovej príslušnosti (HOL)

6

2,0

25,0

103

Hanečák Filip

 

1000

Kežmarok

6

2,0

23,5

104

Huttová Annamária

 

1000

Liptovský Mikuláš

3

1,5

23,0

105

Bochničková Simona

 

1000

KŠN Bratislava

1

0,5

26,0

106

Earle Dominic

 

1000

IPS Chess Club (USA)

0

0,0

33,5