20.
RZ GO Kľačno
23.7.-1.8.2021 - X účastníkov


4.
RZ Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
Horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


http://chess-results.com/tnr455328.aspx?lan=4

 

LŠT KONÍK 2019 - TURNAJ V BLESKOVOM ŠACHU

 

 

Por.

Účastník

Rtg

Klub

Body

TB1

TB2

TB3

1

Adrian Zetocha

2193

ŠK Slovan Bratislava

8

0,0

48,5

45,75

2

Vladimír Bochnička

2169

KŠN Bratislava

7

0,0

50,0

41,25

3

Matej Bidulský

1642

1.ŠK Košice

6,5

0,0

51,0

38,50

4

Jakub Šošovička

2097

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

6,5

0,0

50,0

36,25

4

Martin Šándor

2035

KŠN Bratislava

6,5

0,0

50,0

36,25

6

Ondrej Vadila

2048

ŠK Slovan Bratislava

6,5

0,0

49,0

38,00

7

Karol Kostelanský

1749

ŠK Považské Podhradie

6,5

0,0

47,5

35,00

8

Šimon Šalgovič

1796

ŠK Doprastav Bratislava

6,5

0,0

47,5

33,25

9

Daniel Chlpek

1912

ŠK Slovan Bratislava

6,5

0,0

45,5

33,75

10

Daniel Compel

1739

ŠK Slovan Bratislava

6,5

0,0

45,0

33,50

11

Tomáš Béreš

1814

NŠK Nitra

6,5

0,0

44,5

33,25

12

Ema Walterová

1761

KŠN Bratislava

6,5

0,0

42,5

33,00

13

Kristián Kapec

1665

ŠK BLS Bardejov

6,5

0,0

41,5

31,50

14

Jana Šošovičková

1749

SZŠ Nová Dubnica

6

0,0

47,5

32,00

15

Dávid Eliáš

1607

ŠK Sabinov

6

0,0

45,5

28,75

16

Patrik Kuna

1662

NŠK Nitra

6

0,0

45,0

29,50

17

Lucia Strišková

1446

KŠN Bratislava

6

0,0

43,0

26,50

18

Samuel Havalda

1532

KŠN Bratislava

6

0,0

43,0

26,50

19

Adam Cedzo

1782

TJ Mladosť Žilina

6

0,0

42,5

28,24

20

David Petrek

1655

ŠK Slovan Bratislava

6

0,0

41,5

30,00

21

Karol Paluska

1489

ŠK Doprastav Bratislava

6

0,0

41,0

25,75

22

Pavol Loffay

0

neregistrovaný

6

0,0

40,5

27,75

23

Stella Čarnecká

1558

TJ Mladosť Žilina

5,5

0,0

45,5

26,75

24

Dominik Petrek

1706

ŠK Tomášov

5,5

0,0

44,5

28,00

25

Maroš Volánek

1221

ŠK Považské Podhradie

5,5

0,0

43,0

26,50

26

Tomáš Lovčičan

1658

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

5,5

0,0

42,5

25,00

27

Samuel Červeň

1286

TJ Slávia Caissa Čadca

5,5

0,0

39,0

22,00

28

Adriana Vozárová

1647

Záhorácky šachový klub

5,5

0,0

37,0

23,75

29

Marek Tobias Janík

1610

Liptovská šachová škola

5,5

0,0

35,5

21,50

30

Martina Krahulcová

1305

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

5

0,0

47,5

24,50

31

Timea Haásová

1287

ŠK Rajec

5

0,0

44,5

23,00

32

Marek Ďurovka

1556

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

5

0,0

42,5

23,25

33

Igor Škreko

1688

ŠK Komplet Modranka

5

0,0

42,0

22,00

34

Daniela Ďatelová

1466

Liptovská šachová škola

5

0,0

42,0

20,00

35

Simona Bochničková

1684

KŠN Bratislava

5

0,0

41,5

23,00

36

Martin Gӧllner

1282

Liptovská šachová škola

5

0,0

41,0

18,50

37

Magdaléna Mrmusová

1179

TJ Slávia Caissa Čadca

5

0,0

40,5

22,00

38

Katka Janíková

1291

Liptovská šachová škola

5

0,0

40,5

18,00

39

Miriam Miková

1420

TJ Slávia Caissa Čadca

5

0,0

40,0

20,75

40

Jiří Koška

1574

ŠK BLS Bardejov

5

0,0

39,5

21,25

41

Jerguš Rybianský

1395

ŠK Slovan Bratislava

5

0,0

39,5

21,00

42

Gréta Kapolková

1410

KŠN Bratislava

5

0,0

38,5

19,00

43

Timur Smaho

1415

ŠK Doprastav Bratislava

5

0,0

38,0

19,50

44

Martina Šošovičková

1200

SZŠ Nová Dubnica

5

0,0

37,0

19,50

45

Michal Kostelník

1193

ŠK Sabinov

5

0,0

37,0

19,00

46

Peter Samuel Zverka

1244

KŠN Bratislava

5

0,0

36,0

16,50

47

Krištof Višváder

1389

Interchess ZŠ Borský Mikuláš

5

0,0

34,0

19,75

48

Martin Hamaš

1166

Tatran Bratislava

5

0,0

32,5

15,50

49

Tomáš Kossuth

1501

Liptovská šachová škola

4,5

0,0

45,5

21,75

50

Adam Badinka

1000

individuálny člen

4,5

0,0

41,0

19,75

51

Nina Kubíková

1248

KŠN Bratislava

4,5

0,0

40,5

17,25

52

Nikolas Náter

1276

ŠK Osuské

4,5

0,0

40,0

16,75

53

Oliver Libich

1279

ŠK Komplet Modranka

4,5

0,0

39,0

13,75

54

Róbert Bajnok

1411

NŠK Nitra

4,5

0,0

35,0

17,25

55

Natália Ivanecká

1505

TJ Slávia PU Prešov

4

0,0

46,0

20,00

56

Lenka Bidulská

1523

TJ Slávia Košice

4

0,0

44,0

17,75

57

Silvia Fajtáková

1514

Záhorácky šachový klub

4

0,0

41,5

14,00

58

Lukáš Strapec

1382

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

4

0,0

40,0

15,75

59

Adela Zetocha

1347

ŠK Slovan Bratislava

4

0,0

40,0

14,00

60

Artur Lopašovský

1085

ŠK Komplet Modranka

4

0,0

37,5

13,50

61

Adam Biskupič

1060

ŠK Komplet Modranka

4

0,0

37,5

13,00

62

Teodor Malaschitz

1540

ŠK Doprastav Bratislava

4

0,0

37,5

12,50

63

Adam Vozár

1059

Záhorácky šachový klub

4

0,0

37,0

15,00

64

David Juračák

1415

Interchess Z.S.

4

0,0

37,0

14,50

65

Veronika Dudoňová

1136

ŠK Považské Podhradie

4

0,0

36,5

12,00

66

Hana Horváthová

1271

ŠK Slovan Bratislava

4

0,0

36,5

10,75

67

Michal Maroši

1203

CIS Premium

4

0,0

36,0

15,00

68

Filip Štelbaský

1000

KŠN Bratislava

4

0,0

36,0

14,50

69

Filip Magda

1281

ŠK Sabinov

4

0,0

36,0

12,50

70

Nina Holeštiaková

1285

TJ Slávia Caissa Čadca

4

0,0

35,0

11,00

71

Šimon Libich

1124

ŠK Komplet Modranka

4

0,0

34,5

12,50

72

Oliver Kuskov

1100

Šachy Reinter

4

0,0

33,0

12,50

73

Oliver Michalička

1339

NŠK Nitra

4

0,0

33,0

10,50

74

Jonáš Ďurana

1304

Tatran Bratislava

3,5

0,0

38,5

13,50

75

Ľubor Čirský

1110

TJ Mladosť Žilina

3,5

0,0

35,5

8,75

76

Karol Borsík

1000

NŠK Nitra

3,5

0,0

33,0

9,75

77

Natália Havaldová

1160

KŠN Bratislava

3,5

0,0

32,5

11,25

78

Matej Krajčírik

1000

ŠK Kúpele Piešťany

3,5

0,0

32,5

9,75

79

Boris Trnka

1000

ŠK Kúpele Piešťany

3,5

0,0

31,0

8,50

80

Matúš Krivošík

1000

Tatran Bratislava

3,5

0,0

29,5

9,25

81

Jana Jankechová

1000

ŠKS Dubnica nad Váhom

3,5

0,0

27,5

6,50

82

Michal Krajčírik

1000

ŠK Kúpele Piešťany

3

0,0

36,5

9,00

83

Marko Kostelník

1000

ŠK Sabinov

3

0,0

35,5

9,50

84

Michal Livňanský

1000

ŠK Doprastav Bratislava

3

0,0

32,5

10,50

85

Juraj Dúbravka

1000

ŠK Považské Podhradie

3

0,0

31,5

7,00

86

Lívia Cukerová

1005

ŠK Sabinov

3

0,0

31,0

6,50

87

Matej Lanža

1000

ŠK Nafta Gbely

3

0,0

30,0

7,50

88

Šimon Choma

1000

KDV Kežmarok

3

0,0

29,5

6,50

89

Alex Matejov

1000

NŠK Nitra

3

0,0

28,0

5,00

90

Branislav Vanga

0

neregistrovaný

3

0,0

27,5

4,00

91

Alžbeta Kapolková

1000

KŠN Bratislava

3

0,0

26,5

5,00

92

Samuel Petruš

0

neregistrovaný

3

0,0

26,0

7,50

93

Slavomír Zaťko

1000

ŠK Považské Podhradie

2,5

0,0

29,5

5,25

94

Petra Kapičáková

0

neregistrovaná

2,5

0,0

27,0

5,25

95

Jonatán Drobný

1000

ŠK Kúpele Piešťany

2

0,0

31,5

4,00

96

Jaroslav Čertík

1000

Tatran Bratislava

2

0,0

28,5

3,50

97

Ľubana Holeštiaková

1000

TJ Slávia Caissa Čadca

2

0,0

28,0

2,00

98

Maxim Matejov

0

neregistrovaný

2

0,0

26,5

3,50

99

Barbora Paverová

1028

TŠC - MŠK Martin

2

0,0

26,5

3,00

100

Sophia Valentová

1115

KŠN Bratislava

1

0,0

30,5

1,00

101

Michaela Búryová

0

neregistrovaná

1

0,0

23,0

2,00

102

Alex Bartal

0

CVČ Senica

1

0,0

23,0

1,00