4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


TURNAJ V BLESKOVOM ŠACHU
Por. Meno Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 Spacek Oliver 1944 Sk Osuske 8,5 44 53,5 43,5
2 Berger Patrik 1731 Sk Skalica 7,5 44,5 52 38
3 Jozefek Michal 1931 Sk Osuske 7 44 54 35,5
4 Puskar Peter 1844 Lokomotiva Trnava 6 44 53 35
5 Karas Marek 1741 Sk Doprastav Bratislava 6 41,5 51,5 34
6 Spacek Marcel 1747 Sk Osuske 6 41,5 50,5 33
7 Jarabek Milan 1532 Sk Skalica 6 40 47 31,5
8 Sklars Tomas 1886 Ksn Bratislava 6 39,5 48 30
9 Sapovalov Artom 1076 Sk Kupele Piestany 6 38,5 46,5 27
10 Macko Peter 1681 Ksn Bratislava 6 38 46 27
11 Kopnicka Henrieta 1696 Sk Tjls Vd Poprad 5,5 43 50,5 31,5
12 Veselovsky Michal 1686 Liptovska Sachova Skola 5,5 41,5 49,5 32
13 Kollar Jan Marek 1775 Sk Slovan Bratislava 5,5 41 49,5 33
14 Dzurjaninova Hana 1513 Lokomotiva Trnava 5,5 40,5 48 28,5
15 Lintner Igor 1442 Sk Doprastav Bratislava 5,5 40 45 29
16 Meszarosova Eva 1542 Sk Dvory Nad Zitavou 5 39,5 46 30
17 Macko Miroslav 1469 Ksn Bratislava 5 39 43 29
18 Vrtiakova Anna 1493 Ksn Bratislava 5 38,5 45,5 27
19 Ferkova Dominika 1386 Bsk Bardejov 5 37,5 44 28
20 Hornik Andrej 1327 Lokomotiva Trnava 5 37,5 42,5 21
21 Ucekajova Veronika 1357 Sk Bodva Cvc Moldava Nad Bodvo 5 35 41,5 27
22 Puskar David 1359 Lokomotiva Trnava 5 34,5 41,5 26
23 Gavlas Jakub 1464 Sk Osuske 5 34,5 40,5 25,5
24 Krajcovic Jakub 1385 Sk Doprastav Bratislava 5 33,5 40 23
25 Drinka Robert 1152 Sk Osuske 5 32,5 38 21
26 Mudroch Martin 1364 Sk Osuske 4,5 36,5 43 24
27 Diviak Peter 1573 Sk Osuske 4,5 34,5 41 23
28 Sadlon Matus 1608 Sk Osuske 4,5 33,5 40 24
29 Galik Martin 1350 Sk Osuske 4 35,5 42 17
30 Morvay Eszter 1322 Individualny Clen 4 35,5 39 21
31 Pipiska Adam 1240 Sk Osuske 4 34 38,5 20
32 Tejova Alexandra 1402 Katolicky Kruh Bosco Bardejov 4 33 38 21
33 Nemeckay Dominik 1400 Sk Osuske 4 32 38 19
34 Kovaricek Miroslav 1000 Sk Skalica 4 31,5 36,5 15,5
35 Lahucky Nicolas 1268 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 4 31 37 19
36 Starovic Tomas 1000 Ksn Bratislava 4 29 30 17
37 Meszaros Erika 1000 Sk Dvory Nad Zitavou 4 28,5 34,5 16,5
38 Buran Andrej 1150 Sk Osuske 3,5 32,5 37 14,5
39 Damek Michal 1000 Sk Lab 3,5 31 37 15
40 Kopnicky Jakub 1263 Sk Tjls Vd Poprad 3,5 30 31 15,5
41 Starovic Martin 1000 Ksn Bratislava 3,5 28 33 16
42 Suchansky Jakub 1117 Ksn Bratislava 3 32 36,5 18
43 Miklasova Emma 1116 Liptovska Sachova Skola 3 31,5 36 15
44 Crnkovic Marian 1074 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 3 30,5 36 16
45 Vozarova Adriana 1000 Sk Lab 3 28 30,5 15
46 Gzib David 1000 Cenada Bratislava 3 27 28 10
47 Svarc Vaclav 1000 Cvč Senica 3 26,5 27,5 13
48 Kaufman Robert 1000 Sk Osuske 2 26,5 27,5 8
49 Jozefek Roman 1000 Sk Osuske 1 25,5 27,5 4
50 Crkon Lucas 1000 Kšn Bratislava 0 29,5 36,5 0
51 Burak Erik 1000 Cenada Majerníkova Bratislava 0 29 37 0
Durda Andrej 1000 ZS Cenada 0 29 37 0
53 Barnas Michal 1000 Individualny Clen 0 28,5 36,5 0
54 Fakla Tomas 1000 CVC Esko 0 25 28 0