20.
RZ GO Kľačno
23.7.-1.8.2021 - X účastníkov


4.
RZ Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
Horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


LŠT KONÍK 2019 - VÝSLEDKY TÍMOVEJ SÚŤAŽE DRUŽSTIEV

Družstvo:

Účastníci:

Am.žolík:

Človeče:

Dáma:

Frisbee:

Histor.kvíz

Kalčeto:

M.krížovka:

Maľovanie:

Nám.bitka:

Pexeso:

Streetbal:

Sudoku:

Tajomstvo p.

Vybíjaná:

Živé súsošie:

Spolu:

Poradie:

3 bodky

Jozef Benci

7,00

7,00

7,00

6,00

3,00

1,00

9,50

3,00

8,00

10,00

2,00

3,00

10,00

5,00

3,00

84,50

11.

Michal Kostelník

Michal Krajčírik

Pavol Loffay

Tomáš Lovčičan

Filup Magda

Igor Škreko

Jana Šošovičková

Krištof Višváder

Agresívni strelci

Tomáš Béreš

6,00

1,00

6,00

4,00

2,00

10,00

9,50

11,00

10,00

1,00

8,00

10,00

2,00

12,00

6,00

98,50

7.

Samuel Červeň

Veronika Dudoňová

Marek Ďurovka

Katka Janíková

Martina Krahulcová

Lucia Magdová

Maxim Matejov

Nikolas Náter

Good idea

Lívia Cukerová

11,00

5,00

4,00

2,00

11,00

3,00

9,50

12,00

3,00

9,00

10,00

10,00

3,00

2,00

11,00

105,50

3.-4.

Daniela Ďatelová

Ľubana Holeštiaková

Marko Kostelník

Matej Lanža

Lucia Strišková

Martin Šándor

Boris Trnka

Slavomír Zaťko

Poslední odzadu

Matej Bidulský

4,00

12,00

10,00

3,00

7,00

8,00

9,50

1,00

6,00

12,00

9,00

10,00

1,00

11,00

2,00

105,50

3.-4.

Jonáš Ďurana

Natália Ivanecká

Petra Kapičáková

Patrik Kuna

Michal Maroši

Magdaléna Mrmusová

Adela Zetocha

Adrian Zetocha

Prečo práve ja?

Simona Bochničková

8,00

3,00

12,00

10,00

5,00

9,00

0,00

6,00

4,00

2,00

1,00

10,00

5,00

9,00

5,00

89,00

9.

Dávid Eliáš

Silvia Fajtáková

Martin Göllner

Šimon Choma

Šimon Libich

Marek Lovčičan

Martina Šošovičková

Ondrej Vadila

Prichádza búrka

Adam Badinka

1,00

8,00

9,00

12,00

8,00

4,00

5,50

5,00

2,00

11,00

3,00

5,00

12,00

7,00

4,00

96,50

8.

Michaela Búryová

Daniel Compel

Timea Haásová

Samuel Havalda

Marek Tobias Janík

Šimon Šalgovič

Branislav Vanga

Maroš Volánek

Rasťove diviačie klobásky

Martin Hamaš

12,00

4,00

8,00

7,00

4,00

12,00

9,50

4,00

1,00

7,00

6,00

7,00

9,00

4,00

12,00

106,50

2.

Nina Holeštiaková

Karol Kostelanský

Nina Kubíková

Romana Enya Libichová

Alex Matejov

Timur Smaho

Tomáš Strapec

Filip Štelbaský

Ema Walterová

Rožok v párku

Alex Bartal

3,00

6,00

3,00

8,00

9,00

2,00

5,50

2,00

9,00

3,00

11,00

5,00

4,00

6,00

8,50

85,00

10.

Natália Havaldová

Kristián Kapec

Jiří Koška

Oliver Viktor Kuskov

Michal Livňanský

Oliver Michalička

Barbora Paverová

Dominik Petrek

Adriana Vozárová

Smradľavé zmrzliny

Robert Bajnok

5,00

11,00

11,00

5,00

6,00

11,00

0,00

10,00

12,00

4,00

12,00

2,00

6,00

1,00

7,00

103,00

5.-6.

Karol Borsík

Adam Cedzo

Jaroslav Čertík

Jana Jankechová

Alžbeta Kapolková

Matej Krajčírik

Teodor Malaschitz

Samuel Petruš

Štvorlístok a řeřicha vole!

Adam Biskupič

9,00

2,00

1,00

1,00

1,00

5,00

9,50

8,00

11,00

8,00

4,00

1,00

7,00

8,00

1,00

76,50

12.

Daniel Chlpek

David Juračák

Gréta Kapolková

Alex Krivda

Oliver Libich

David Petrek

Sofia Plachetková

Sophia Valentová

Peter Samuel Zverka

To by šlo

Lenka Bidulská

2,00

10,00

5,00

11,00

12,00

7,00

0,00

7,00

7,00

6,00

5,00

10,00

8,00

3,00

10,00

103,00

5.-6.

Stella Čarnecká

Janka Červeňová

Juraj Dúbravka

Hana Horváthová

Artur Lopašovský

Lukáš Strapec

Jakub Šošovička

Jerguš Rybianský

YoŽiŇy z BaŽiŇy

Vladimír Bochnička

10,00

9,00

2,00

9,00

10,00

6,00

4,00

9,00

5,00

5,00

7,00

5,00

11,00

10,00

8,50

110,50

1.

Ľubor Čirský

Jonatán Drobný

Tomáš Kossuth

Matúš Krivošík

Miriam Miková

Karol Paluska

Ján Starovič

Adam Vozár