4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


http://chess-results.com/tnr369035.aspx?lan=4

 

LŠT KONÍK 2018 - TURNAJ V BLESKOVOM ŠACHU

 

 

Por.

Účastník

Rtg

Klub

Body

TB1

TB2

TB3

1

Adrian Zetocha

2005

ŠK Slovan Bratislava

8

50,5

54,5

7

2

Sebastián Lukáš Kostolanský

2063

ŠK Slovan Bratislava

7,5

50,0

54,0

7

3

Ondrej Vadila

1974

ŠK Slovan Bratislava

7

48,5

52,5

6

4

Jakub Ferenčák

1882

MŠK KdV Kežmarok

7

48,0

51,5

7

5

Martin Šándor

1961

KŠN Bratislava

7

47,5

51,0

6

6

Jakub Šošovička

2033

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

6,5

47,0

51,0

4

7

Simona Koreňová

1712

Liptovská šachová škola

6,5

47,0

49,0

6

8

Jakub Úlehla

1695

ŠK Osuské

6,5

46,0

50,0

5

9

Tomáš Béreš

1703

NŠK Nitra

6,5

46,0

49,5

6

10

Vladimír Bochnička

1952

KŠN Bratislava

6,5

44,5

48,5

5

11

Michal Valigurský

1654

Interchess CVČ Malacky

6,5

44,5

47,5

6

12

Dominika Tomčíková

1915

TJ Slovan Rajecké Teplice

6,5

43,0

47,5

6

13

Filip Neumann

1647

ŠK Slávia Orlová

6,5

42,5

46,0

6

14

Šimon Šalgovič

1644

ŠK Doprastav Bratislava

6

48,5

52,5

6

15

Tibor Mátis

1810

ŠK Dunajská Streda

6

46,5

51,0

6

16

David Gžib

1611

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

6

46,0

50,0

4

17

Daniel Chlpek

1691

ŠK Slovan Bratislava

6

44,5

48,5

5

18

Kamil Belica

1533

NŠK Nitra

6

44,0

47,0

5

19

Adam Cedzo

1671

TJ Mladosť Žilina

6

43,5

47,5

4

20

Natália Ivanecká

1457

TJ Slávia PU Prešov

6

42,0

45,5

6

21

Martin Hrdlička

1525

ŠK Osuské

6

42,0

45,0

5

22

Ondrej Franko

1728

TŠC - MŠK Martin

6

41,5

45,5

5

23

Marek Tobias Janík

1500

Liptovská šachová škola

6

41,5

44,5

5

24

Dominik Petrek

1595

ŠK Tomášov

6

41,0

43,5

6

25

Matúš Valovič

1966

ŠK Doprastav Bratislava

5,5

50,0

55,0

5

26

Kristián Kapec

1421

ŠK BLS Bardejov

5,5

48,5

50,0

5

27

Lukáš Varga

1967

TJ Slávia Košice

5,5

45,5

49,5

5

28

Patrik Orgoň

1484

ZŠ Veľkomoravská, Trenčín

5,5

43,5

45,0

5

29

Jana Šošovičková

1585

SZŠ Nová Dubnica

5,5

41,0

44,0

5

30

Samuel Havalda

1409

KŠN Bratislava

5,5

40,5

44,0

4

31

David Petrek

1624

ŠK Slovan Bratislava

5,5

40,0

43,0

5

32

Michal Ciglian

1666

Liptovská šachová škola

5,5

39,5

43,0

5

33

Oliver Cuker

1507

ŠK Sabinov

5,5

36,5

39,5

5

34

Katka Janíková

1291

Liptovská šachová škola

5

43,5

46,5

5

35

Jakub Lukáč

1332

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

5

43,5

44,5

3

36

Tomáš Lovčičan

1597

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

5

42,5

46,5

4

37

Patrik Kuna

1568

NŠK Nitra

5

42,0

44,5

4

38

Tomáš Kossuth

1418

Liptovská šachová škola

5

42,0

44,0

5

39

Krištof Višváder

1364

Interchess ZŠ Borský Mikuláš

5

41,5

44,5

5

40

Jakub Zahorček

1486

ŠK Považské Podhradie

5

41,5

44,5

5

41

Daniel Compel

1396

ŠK Slovan Bratislava

5

40,5

44,0

5

42

Karol Paluska

1372

ŠK Doprastav Bratislava

5

40,5

44,0

4

43

Ema Walterová

1679

ŠK Senec

5

40,0

43,5

4

44

Lukáš Zumrík

1396

TŠC - MŠK Martin

5

40,0

43,0

5

45

Martina Tarageľová

1783

Liptovská šachová škola

5

39,5

43,0

4

46

Mikuláš Gärtner

1484

TJ Mladosť Žilina

5

39,5

41,5

5

47

Daniela Ďatelová

1493

Liptovská šachová škola

5

39,5

41,0

4

48

Karol Kostelanský

1633

ŠK Považské Podhradie

5

39,0

42,5

5

49

Gréta Kapolková

1388

KŠN Bratislava

5

39,0

42,0

5

50

Maroš Adamec

1239

ŠK Dúbravan

5

36,0

39,0

5

51

Marián Tarageľ

1602

Liptovská šachová škola

5

35,0

37,0

4

52

Lenka Bidulská

1495

TJ Slávia Košice

5

33,5

35,5

4

53

Samuel Babják

1372

1.ŠK Košice

4,5

40,5

44,5

4

54

Matúš Mindek

1331

NŠK Nitra

4,5

40,0

42,5

4

55

Athanasios Karapetsas

1215

ŠK Trenčín

4,5

38,5

41,5

4

56

Adriana Vozárová

1694

Interchess CVČ Malacky

4,5

37,0

40,5

4

57

Simona Bochničková

1388

KŠN Bratislava

4,5

36,5

39,5

4

58

Ján Horváth

1244

ŠK Slovan Bratislava

4,5

36,5

38,0

4

59

Pavol Loffay

1000

neregistrovaný

4,5

35,5

37,0

4

60

Matej Krajčírik

1000

ŠK Kúpele Piešťany

4,5

33,5

35,5

4

61

Marek Zumrík

1450

TŠC - MŠK Martin

4

42,0

45,0

4

62

Lukáš Strapec

1229

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

4

41,0

44,0

4

63

Jonáš Ďurana

1145

CIS Premium

4

40,0

41,0

4

64

Jerguš Rybiansky

1286

ŠK Slovan Bratislava

4

39,5

43,5

3

65

Jakub Rakovský

1317

NŠK Nitra

4

39,5

42,5

4

66

Martina Krahulcová

1330

ŠK Prievidza

4

39,5

42,5

3

67

Silvia Fajtáková

1360

Interchess CVČ Malacky

4

38,0

40,0

3

68

Martina Šošovičková

1100

SZŠ Nová Dubnica

4

36,5

39,5

4

69

Lucia Strišková

1269

KŠN Bratislava

4

36,5

39,5

3

70

David Juračák

1219

Interchess, z.s.

4

36,5

38,0

4

71

Jiří Koška

1300

ŠK BLS Bardejov

4

36,0

38,0

4

72

Róbert Bajnok

1320

NŠK Nitra

4

35,5

37,0

4

73

Jakub Orgoň

1227

ZŠ Veľkomoravská, Trenčín

4

35,0

38,0

3

74

Mária Mederlyová

1247

ŠK Levice

4

35,0

37,5

3

75

Peter Samuel Zverka

1128

ŠK Doprastav Bratislava

4

35,0

37,0

4

76

Maroš Volánek

1165

ŠK Považské Podhradie

4

34,5

36,0

4

77

Karolína Harajová

1170

1.ŠK Košice

4

34,5

36,0

4

78

Dávid Eliáš

1600

ŠK Sabinov

4

33,0

35,5

4

79

Teodor Malaschitz

1182

ŠK Doprastav Bratislava

4

33,0

34,0

4

80

Hana Horváthová

1298

ŠK Slovan Bratislava

4

32,0

34,0

3

81

Matúš Krivošík

1000

Tatran Tilgnerka

4

28,5

30,0

4

82

Marek Ďurovka

1241

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

3,5

36,5

38,5

3

83

Veronika Dudoňová

1000

ŠK Považské Podhradie

3,5

34,0

37,0

2

84

Timea Haásová

1128

ŠK Rajec

3,5

33,5

35,0

3

85

Martin Klimek

1000

ŠK Senec

3,5

33,0

36,0

3

86

Nina Čirská

1121

TJ Mladosť Žilina

3,5

32,5

35,0

3

87

Nina Kubíková

1201

KŠN Bratislava

3,5

31,5

33,5

3

88

Vladimír Kriško

1000

ŠK Slovan Bratislava

3,5

29,0

31,0

3

89

Alex Matejov

1000

ZŠ Topoľová

3,5

27,0

29,0

2

90

Samuel Baňas

1001

ŠK Modra

3,5

26,0

27,5

2

91

Natália Havaldová

1079

KŠN Bratislava

3

36,0

39,0

2

92

Branislav Balušík

1116

ŠK Považské Podhradie

3

35,5

37,5

3

93

Michal Krajčírik

1000

ŠK Kúpele Piešťany

3

33,5

36,0

3

94

Jana Jankechová

1000

ŠKS Dubnica nad Váhom

3

33,0

35,0

2

95

Jaroslav Čertík

1000

Tatran Bratislava

3

31,5

32,5

3

96

Martin Hamaš

1140

CIS Premium

3

31,0

32,0

3

97

Michal Maroši

1070

CIS Premium

3

31,0

32,0

3

98

Adela Zetocha

1233

ŠK Slovan Bratislava

3

30,5

32,0

3

99

Barbora Obročníková

1146

TJ Mladosť Žilina

3

28,5

30,0

3

100

Adam Vozár

1016

Interchess CVČ Malacky

3

28,0

29,0

3

101

Jakub Vybíral

1000

Tatran Bratislava

3

25,0

26,5

3

102

Samuel Šimon

1000

Tatran Tilgnerka

2,5

28,0

30,0

2

103

Martin Haraj

1037

1.ŠK Košice

2,5

28,0

29,5

1

104

Juraj Dúbravka

1178

ŠK Považské Podhradie

2,5

26,5

28,0

2

105

Lívia Cukerová

1135

ŠK Sabinov

2,5

26,0

27,5

2

106

Adam Biskupič

1000

ŠK Komplet Modranka

2

32,5

35,5

1

107

Ema Čermáková

1000

ŠK Modra

2

31,0

32,5

1

108

Jonatán Drobný

1000

ŠK Kúpele Piešťany

2

29,5

31,0

1

109

Šimon Choma

1000

MŠK KdV Kežmarok

2

28,5

30,5

2

110

Alžbeta Kapolková

1000

KŠN Bratislava

2

26,5

27,5

0

111

Barbora Paverová

1000

TŠC - MŠK Martin

1,5

28,0

29,5

0

112

Matej Zajac

1000

neregistrovaný

1

32,0

34,0

0