4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


Výsledky na chess-results

LŠT KONÍK 2017 - ŠACHOVÝ TURNAJ

Por

Účastník

Rtg F

Rtg N

Klub

Body

Body 2

Buchholz

1

Samir Sahidi

2212

 

KŠN Bratislava

24

8,0

49,5

2

Miroslav Macko

2304

 

KŠN Bratislava

20

7,0

52,0

3

Filip Neumann

1879

 

ŠK Slávia Orlová

20

7,0

49,5

4

Adrian Zetocha

2097

 

ŠK Slovan Bratislava

19

7,0

47,5

5

Vladimír Bochnička

1893

 

KŠN Bratislava

19

6,5

50,0

6

Miroslav Krupa

1793

 

NŠK Nitra

18

6,5

50,5

7

Dominika Tomčíková

1927

 

TJ Slovan Rajecké Teplice

18

6,5

48,0

8

Šimon Rybka

1837

 

ŠK TJLŠ VD Poprad

18

6,5

45,5

9

Adrian Gyerpál

1871

 

ŠK Junior CVČ Ban.Bystrica

18

6,5

44,5

10

Daniel Chlpek

1714

 

ŠK Slovan Bratislava

18

6,0

41,5

11

Patrik Orgoň

1172

 

ZŠ Veľkomoravská, Trenčín

18

6,0

38,0

12

Ondrej Vadila

1809

 

ŠK Slovan Bratislava

17

6,5

46,0

13

Tibor Mátis

1947

 

ŠK Dunajská Streda

17

6,0

47,5

14

Martin Starovič

1826

 

KŠN Bratislava

17

6,0

45,5

15

Martin Popovič

1837

 

TJ Slávia Košice

17

6,0

45,0

16

Michal Valigurský

1669

 

Interchess CVČ Malacky

17

6,0

44,0

17

Marián Tarageľ

1493

 

Liptovská šachová škola

17

6,0

43,0

18

Ondrej Franko

1800

 

TŠC - MŠK Martin

16

6,0

46,0

19

Jakub Šošovička

2042

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

16

6,0

46,0

20

Martin Šándor

1840

 

KŠN Bratislava

16

6,0

45,5

21

Dávid Gžib

1848

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

16

6,0

45,0

22

Dominika Ferková

1999

 

BŠK Bardejov

16

5,5

47,0

23

Jakub Ferenčák

1791

 

MŠK KdV Kežmarok

16

5,5

46,0

24

Matúš Valovič

1837

 

ŠK Doprastav Bratislava

15

5,5

43,5

25

Michal Ciglian

1497

 

Liptovská šachová škola

15

5,5

42,0

26

Jakub Zahorček

1501

 

ŠK Považské Podhradie

15

5,5

41,5

27

Simona Koreňová

1788

 

Liptovská šachová škola

15

5,5

40,0

28

Linda Vojtková

1463

 

ŠK Komplet Modranka

15

5,5

38,0

29

Jakub Lukáč

1357

 

ŠK Junior CVČ Ban.Bystrica

15

5,0

36,5

30

Marek Ganz

1501

 

Lokomotíva Trnava

15

5,0

36,5

31

Jakub Orgoň

1135

 

ZŠ Veľkomoravská, Trenčín

15

5,0

36,0

32

Karol Paluska

 

1391

ŠK Doprastav Bratislava

15

5,0

34,5

33

Martin Solčan

1714

 

ŠK Slovan Nová Baňa

14

5,5

45,0

34

Adam Cedzo

1644

 

TJ Mladosť Žilina

14

5,0

45,5

35

Šimon Šalgovič

1653

 

ŠK Doprastav Bratislava

14

5,0

44,0

36

Jana Šošovičková

1568

 

SZŠ Nová Dubnica

14

5,0

43,5

37

Matej Elbek Musaev

1687

 

ŠK Kúpele Piešťany

14

5,0

43,0

38

Jakub Úlehla

1672

 

ŠK Osuské

14

5,0

43,0

39

Emma Miklášová

1582

 

Liptovská šachová škola

14

5,0

42,5

40

Adriana Vozárová

1612

 

Interchess CVČ Malacky

14

5,0

42,0

41

Daniela Ďatelová

1395

 

OŠK RENOP Liptovská Teplá

14

5,0

41,5

42

Marek Tobias Janík

1509

 

CVČ Liptovský Mikuláš

14

5,0

41,5

43

Šimon Húdek

1463

 

ŠK Považské Podhradie

14

5,0

41,0

44

Kamil Belica

1405

 

NŠK Nitra

14

5,0

41,0

45

Michal Valko

1376

 

Šachy Reinter

14

5,0

39,0

46

Martina Krahulcová

1332

 

ŠK Prievidza

14

5,0

39,0

47

Tomáš Kossuth

1361

 

Liptovská šachová škola

14

5,0

37,0

48

Mikuláš Gärtner

1540

 

TJ Mladosť Žilina

14

5,0

36,5

49

Lukáš Zumrík

1349

 

TŠC - MŠK Martin

14

5,0

35,0

50

Ján Horváth

1226

 

ŠK Slovan Bratislava

14

5,0

34,0

51

Martina Tarageľová

1588

 

Liptovská šachová škola

13

5,0

44,0

52

Tomáš Ganz

1328

 

Lokomotíva Trnava

13

5,0

41,0

53

Daniel Švrček

1291

 

ŠK Holíč

13

5,0

40,5

54

Martina Hlavinová

1438

 

AŠK Nitra

13

5,0

40,5

55

Oliver Michalička

1338

 

NŠK Nitra

13

5,0

39,5

56

Stela Simonová

1561

 

Šachy Reinter

13

5,0

39,5

57

Dominik Petrek

1420

 

ŠK Tomášov

13

5,0

39,0

58

Adam Valašťan

1262

 

ŠK Junior CVČ Ban.Bystrica

13

4,5

38,5

59

Simona Bochničková

1127

 

KŠN Bratislava

13

4,5

38,0

60

Patrik Kuna

1457

 

NŠK Nitra

13

4,5

38,0

61

Marek Zumrík

1380

 

TŠC - MŠK Martin

13

4,5

37,5

62

Katka Janíková

1254

 

CVČ Liptovský Mikuláš

13

4,5

37,0

63

Ema Walterová

 

1000

ŠK Senec

13

4,5

36,5

64

Maroš Volánek

1134

 

ŠK Považské Podhradie

13

4,5

36,0

65

Silvia Fajtáková

1265

 

Interchess CVČ Malacky

13

4,5

35,0

66

Nikolas Náter

 

1264

ŠK Osuské

13

4,5

34,5

66

Nina Čirská

1064

 

TJ Mladosť Žilina

13

4,5

33,5

68

Natália Ivanecká

1432

 

TJ Slávia PU Prešov

12

4,5

39,5

69

Matúš Mindek

1237

 

NŠK Nitra

12

4,5

38,5

70

Stella Čarnecká

1290

 

TJ Mladosť Žilina

12

4,5

37,0

71

Martina Šošovičková

1191

 

SZŠ Nová Dubnica

12

4,0

38,5

72

Krištof Višváder

1321

 

Interchess ZŠ Borský Mikuláš

12

4,0

37,5

73

Adela Zetocha

1141

 

ŠK Slovan Bratislava

12

4,0

34,0

74

Jakub Weis

1268

 

ŠK Opevnenie Ban.Štiavnica

12

4,0

34,0

75

Tomáš Starovič

1537

 

KŠN Bratislava

12

4,0

33,0

76

Nina Kubíková

1254

 

KŠN Bratislava

12

4,0

32,5

77

Boris Trnka

 

1000

CVČ Piešťany

12

4,0

32,0

78

Gréta Kapolková

 

1036

KŠN Bratislava

12

4,0

31,0

79

Václav Švarc

1184

 

ŠK Osuské

12

4,0

30,0

80

Lívia Bajzová

1550

 

CVČ Včielka Púchov

11

4,0

39,0

81

Martin Hrdlička

1338

 

ŠK O

11

4,0

37,0

82

Jakub Rakovský

1134

 

NŠK Nitra

11

4,0

36,0

83

Andrej Sitár

1165

 

NŠK Nitra

11

4,0

35,5

84

Maroš Adamec

1233

 

ŠK Dúbravan

11

4,0

34,0

85

Barbora Obročníková

 

1054

TJ Mladosť Žilina

10

3,5

39,5

86

Samuel Havalda

1339

 

KŠN Bratislava

10

3,5

35,0

87

Jerguš Rybiansky

 

1000

ŠK Slovan Bratislava

10

3,5

34,5

88

Shabir Sahidi

 

1000

KŠN Bratislava

10

3,5

34,0

89

Daniel Compel

1280

 

CIS Premium

10

3,5

34,0

90

Hana Horváthová

 

1097

ŠK Slovan Bratislava

10

3,5

33,0

91

Matej Krajčírik

 

1000

CVČ Piešťany

10

3,5

32,0

92

Karolína Harajová

1250

 

1.ŠK Košice

10

3,5

31,0

93

Adam Vozár

 

1033

Interchess CVČ Malacky

10

3,5

29,0

94

Dávid Eliáš

 

1000

ŠK Sabinov

9

3,0

39,5

95

Matej Lanža

 

1000

ŠK Nafta Gbely

9

3,0

34,0

96

Michal Maroši

 

1000

CIS Premium

9

3,0

32,5

97

Filip Štelbaský

 

1000

KŠN Bratislava

9

3,0

31,5

98

Martin Hamaš

 

1000

CIS Premium

9

3,0

30,5

Natália Havaldová

 

1000

CIS Premium

9

3,0

30,5

100

Branislav Balušík

 

1000

CVČ Lánska, Pov.Bystrica

9

3,0

30,0

101

Timea Haásová

 

1000

ŠK Rajec

9

3,0

29,0

102

Jaroslav Čertík

 

1000

Tatran Bratislava

9

3,0

24,5

103

Viktória Obročníková

1090

 

TJ Mladosť Žilina

8

3,0

36,0

104

Sear Sahidi

 

1000

KŠN Bratislava

7

2,5

33,0

105

Martin Haraj

 

1000

1.ŠK Košice

7

2,5

32,5

106

Lukáš Kossuth

 

1000

Liptovská šachová škola

7

2,5

27,5

107

Michal Krajčírik

 

1000

CVČ Piešťany

7

2,5

26,5

108

Juraj Dúbravka

 

1000

CVČ Lánska, Pov.Bystrica

6

2,5

30,5

109

Annamária Huttová

 

1000

neregistrovaná

6

2,5

28,5

110

Ema Čermáková

 

1000

ŠK Modra

6

2,0

30,0

111

Matej Zajac

 

1000

CVČ Žilina

5

2,0

32,5

112

Karolína Cabadajová

 

1000

neregistrovaná

5

2,0

26,0

113

Oliver Graus

 

1000

ŠK Junior CVČ Ban.Bystrica

5

2,0

25,5

114

Tamara Pavellová

 

1000

neregistrovaná

5

2,0

24,5

115

Silvia Grausová

 

1000

neregistrovaná

4

1,5

25,5

116

Matúš Sobinovský

 

1000

neregistrovaný

1

0,5

23,0