4.
rekreačné zar. Lovichovec
22.7 - 31.7.2005 - 77 účastníkov


1.
horský hotel Kráľova studňa
2002 - 15 účastníkov


Výsledky na chess-results

LŠT KONÍK 2017 - TURNAJ V BLESKOVOM ŠACHU

 

 

Por.

Účastník

Rtg F

Rtg N

Klub

Body

TB1

TB2

TB3

1

Samir Sahidi

2212

 

KŠN Bratislava

8,5

50,0

53,5

50,00

2

Miroslav Macko

2304

 

KŠN Bratislava

8

52,5

58,0

49,50

3

Jakub Ferenčák

1791

 

MŠK KdV Kežmarok

7

49,5

53,5

39,50

4

Miroslav Krupa

1793

 

NŠK Nitra

7

48,5

52,5

36,00

5

Dominika Tomčíková

1927

 

TJ Slovan Rajecké Teplice

7

45,0

48,0

33,00

6

Adrian Zetocha

2097

 

ŠK Slovan Bratislava

6,5

52,0

57,0

37,50

7

Dávid Gžib

1848

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

6,5

46,0

50,0

34,25

8

Martin Šándor

1840

 

KŠN Bratislava

6,5

45,5

49,0

33,25

9

Tibor Mátis

1947

 

ŠK Dunajská Streda

6,5

36,0

38,5

28,00

10

Martin Starovič

1826

 

KŠN Bratislava

6

48,5

52,0

31,25

11

Matúš Valovič

1837

 

ŠK Doprastav Bratislava

6

46,5

51,0

31,75

12

Ondrej Vadila

1809

 

ŠK Slovan Bratislava

6

46,5

49,5

29,00

13

Vladimír Bochnička

1893

 

KŠN Bratislava

6

45,5

49,5

30,00

14

Martin Popovič

1837

 

TJ Slávia Košice

6

45,0

49,5

30,75

15

Lukáš Zumrík

1349

 

TŠC - MŠK Martin

6

45,0

47,0

26,50

16

Filip Neumann

1879

 

ŠK Slávia Orlová

6

44,5

48,5

28,50

17

Dominika Ferková

1999

 

BŠK Bardejov

6

43,5

47,5

29,00

18

Daniel Chlpek

1714

 

ŠK Slovan Bratislava

6

43,5

46,0

28,50

19

Adam Cedzo

1644

 

TJ Mladosť Žilina

6

42,0

45,5

27,75

20

Simona Koreňová

1788

 

Liptovská šachová škola

6

41,5

45,5

30,50

21

Katka Janíková

1254

 

CVČ Liptovský Mikuláš

6

40,0

42,0

25,00

22

Marián Tarageľ

1493

 

Liptovská šachová škola

6

36,5

39,5

23,00

23

Adrian Gyerpál

1871

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

5,5

47,0

47,0

24,25

24

Šimon Rybka

1837

 

ŠK TJLŠ VD Poprad

5,5

45,5

50,0

29,25

25

Jakub Šošovička

2042

 

ŠK Strelec Devínska Nová Ves

5,5

44,0

47,5

27,25

26

Ondrej Franko

1800

 

TŠC - MŠK Martin

5,5

42,5

46,5

28,00

27

Ema Miklášová

1582

 

Liptovská šachová škola

5,5

42,5

46,5

24,75

28

Marek Ganz

1501

 

Lokomotíva Trnava

5,5

41,5

45,0

25,50

29

Jakub Zahorček

1501

 

ŠK Považské Podhradie

5,5

41,5

44,5

23,25

30

Šimon Šalgovič

1653

 

ŠK Doprastav Bratislava

5,5

41,5

43,5

22,75

31

Patrik Orgoň

1172

 

ZŠ Veľkomoravská, Trenčín

5,5

41,0

45,0

25,25

32

Šimon Húdek

1463

 

ŠK Považské Podhradie

5,5

39,5

41,0

21,50

33

Adriana Vozárová

1612

 

Interchess CVČ Malacky

5,5

39,0

42,0

23,00

34

Martina Tarageľová

1588

 

Liptovská šachová škola

5,5

36,0

38,0

22,25

35

Martin Hrdlička

1388

 

ŠK Osuské

5

48,0

51,0

23,50

36

Jakub Úlehla

1672

 

ŠK Osuské

5

44,0

47,5

22,50

37

Jana Šošovičková

1568

 

SZŠ Nová Dubnica

5

43,5

47,0

21,50

38

Tomáš Kossuth

1361

 

Liptovská šachová škola

5

43,5

45,5

22,75

39

Michal Valigurský

1669

 

Interchess CVČ Malacky

5

42,5

46,5

23,00

40

Martina Hlavinová

1438

 

AŠK Nitra

5

42,0

45,0

23,25

41

Martin Solčan

1714

 

ŠK Slovan Nová Baňa

5

41,5

45,0

23,75

42

Marek Tobias Janík

1509

 

CVČ Liptovský Mikuláš

5

41,0

41,0

18,00

43

Jakub Lukáč

1357

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

5

38,5

40,5

19,50

44

Silvia Fajtáková

1265

 

Interchess CVČ Malacky

5

38,0

39,5

18,50

45

Marek Zumrík

1380

 

TŠC - MŠK Martin

5

37,5

37,5

15,00

46

Dominik Petrek

1420

 

ŠK Tomášov

5

36,0

38,5

17,50

47

Jakub Orgoň

1135

 

ZŠ Veľkomoravská, Trenčín

5

35,0

38,0

19,00

48

Matúš Mindek

1237

 

NŠK Nitra

5

34,5

36,5

17,50

49

Shabir Sahidi

 

1000

KŠN Bratislava

5

27,5

29,5

14,50

50

Matej Elbek Musaev

1687

 

ŠK Kúpele Piešťany

4,5

43,0

47,0

20,75

51

Michal Ciglian

1497

 

Liptovská šachová škola

4,5

42,0

45,0

18,50

52

Daniela Ďatelová

1395

 

OŠK RENOP Liptovská Teplá

4,5

41,0

44,5

19,75

53

Patrik Kuna

1457

 

NŠK Nitra

4,5

41,0

44,0

16,25

54

Natália Ivanecká

1432

 

TJ Slávia PÚ Prešov

4,5

40,5

42,5

16,25

55

Stela Simonová

1561

 

Šachy Reinter

4,5

40,0

43,0

17,00

56

Kamil Belica

1405

 

NŠK Nitra

4,5

39,5

43,0

20,25

57

Adam Valašťan

1262

 

ŠK Junior CVČ Banská Bystrica

4,5

39,5

42,5

17,25

58

Stella Čarnecká

1290

 

TJ Mladosť Žilina

4,5

35,5

38,5

14,75

59

Viktória Obročníková

1090

 

TJ Mladosť Žilina

4,5

35,0

37,0

16,25

60

Lívia Bajzová

1550

 

CVČ Včielka Púchov

4,5

35,0

37,0

15,25

61

Mikuláš Gärtner

1540

 

TJ Mladosť Žilina

4,5

32,5

35,5

16,25

62

Linda Vojtková

1463

 

ŠK Komplet Modranka

4

42,5

45,5

15,00

63

Michal Valko

1376

 

Šachy Reinter

4

41,5

43,5

15,75

64

Simona Bochničková

1127

 

KŠN Bratislava

4

40,0

43,5

16,50

65

Maroš Adamec

1233

 

ŠK Dúbravan

4

39,0

42,0

15,00

66

Krištof Višváder

1321

 

Interchess ZŠ Borský Mikuláš

4

38,0

40,0

12,50

67

Karol Paluska

 

1391

ŠK Doprastav Bratislava

4

37,5

40,5

16,00

68

Tomáš Ganz

1328

 

Lokomotíva Trnava

4

37,5

40,5

16,00

69

Daniel Compel

1280

 

CIS Premium

4

37,5

40,5

15,00

70

Martina Šošovičková

1191

 

SZŠ Nová Dubnica

4

36,0

38,0

14,00

71

Jakub Rakovský

1134

 

NŠK Nitra

4

36,0

38,0

12,50

72

Maroš Volánek

1134

 

ŠK Považské Podhradie

4

35,5

38,5

14,50

73

Ján Horváth

1226

 

ŠK Slovan Bratislava

4

35,5

37,5

12,50

74

Daniel Švrček

1291

 

ŠK Holíč

4

35,5

35,5

9,00

75

Martina Krahulcová

1332

 

ŠK Prievidza

4

33,5

36,0

11,50

76

Ema Walterová

 

1000

ŠK Senec

4

32,5

34,5

11,00

77

Andrej Sitár

1165

 

NŠK Nitra

4

28,5

30,0

11,50

78

Nina Čirská

1064

 

TJ Mladosť Žilina

4

28,5

30,0

9,50

79

Samuel Havalda

1339

 

KŠN Bratislava

3,5

37,5

39,0

12,00

80

Adela Zetocha

1141

 

ŠK Slovan Bratislava

3,5

37,0

40,0

15,25

81

Nina Kubíková

1254

 

KŠN Bratislava

3,5

35,0

37,0

9,75

82

Jakub Weis

1268

 

ŠK Opevnenie Ban.Štiavnica

3,5

33,5

36,5

11,75

83

Oliver Michalička

1338

 

NŠK Nitra

3,5

33,5

35,5

9,75

84

Dávid Eliáš

 

1000

ŠK Sabinov

3,5

33,0

33,0

8,75

85

Jerguš Rybiansky

 

1000

ŠK Slovan Bratislava

3,5

32,0

34,0

10,75

86

Sear Sahidi

 

1000

KŠN Bratislava

3,5

26,5

28,5

8,25

87

Karolína Harajová

1250

 

1.ŠK Košice

3

36,0

38,0

8,00

88

Tomáš Starovič

1537

 

KŠN Bratislava

3

35,5

38,5

10,50

89

Timea Haásová

 

1000

ŠK Rajec

3

34,5

34,5

6,50

90

Michal Krajčírik

 

1000

CVČ Piešťany

3

32,5

34,5

9,00

91

Matej Krajčírik

 

1000

CVČ Piešťany

3

32,5

34,5

8,00

92

Adam Vozár

 

1033

Interchess CVČ Malacky

3

32,0

34,0

10,00

93

Barbora Obročníková

 

1054

TJ Mladosť Žilina

3

30,5

32,5

9,00

94

Michal Maroši

 

1000

CIS Premium

3

30,0

31,5

7,50

95

Lukáš Kossuth

 

1000

Liptovská šachová škola

3

29,5

31,5

7,00

96

Martin Hamaš

 

1000

CIS Premium

3

29,5

29,5

4,00

97

Martin Haraj

 

1000

1.ŠK Košice

3

28,5

30,5

6,50

98

Branislav Balušík

 

1000

CVČ Lánska, Pov.Bystrica

3

28,0

30,0

8,00

99

Václav Švarc

1184

 

ŠK Osuské

2,5

36,0

36,0

4,75

100

Jaroslav Čertík

 

1000

Tatran Bratislava

2,5

22,5

22,5

2,75

101

Hana Horváthová

 

1097

ŠK Slovan Bratislava

2

36,0

37,5

7,00

102

Boris Trnka

 

1000

CVČ Piešťany

2

30,5

33,0

7,00

103

Juraj Dúbravka

 

1000

CVČ Lánska, Pov.Bystrica

2

29,5

29,5

2,00

104

Gréta Kapolková

 

1036

KŠN Bratislava

2

28,0

28,0

3,00

105

Matej Lanža

 

1000

ŠK Nafta Gbely

2

27,5

27,5

2,50

106

Filip Štelbaský

 

1000

KŠN Bratislava

2

26,0

28,0

4,50

107

Natália Havaldová

 

1000

CIS Premium

1,5

29,5

29,5

1,25

108

Matúš Sobinovský

 

1000

neregistrovaný

0

22,5

24,0

0,00